ferace
30-cüz-kuran
 
kuran-okuyan-kalem
Haşema Modelleri
hediyelik
 • Dua ve Havas Kitapları
 • HAC UMRE HEDİYELİK SETLER
12,50 TL
15,00 TL
7,50 TL
İhvan Blog
 • May 24 2016

  Cübbeli Ahmet Hoca İlim İslam Kitabı

  Cübbeli Ahmet Hoca İlim İslam Kitabı

  Cübbeli Ahmet hoca, uzun yıllardır din eğitimi alan ve öğrencilerine ilimi öğreten önemli bir islam adamıdır.

 • May 24 2016

  Bayan Çarşaf Modellerinde Kampanyalı Fiyatlar

  Bayan Çarşaf Modellerinde Kampanyalı Fiyatlar

  Kuranı Kerim, bayanların vücutlarının hangi bölgelerini ne şekilde örtmeleri gerektiğini açıkça göstermektedir.

 • May 24 2016

  Akıllı Seccade Kapıda Ödemeli Satın Alabilirsiniz

  Akıllı Seccade Kapıda Ödemeli Satın Alabilirsiniz

  Her geçen gün gelişen teknoloji, geleneksel ürünlere dahi ek özellikler kazandırmakta ve faydalarını artırmaktadır.

 • May 23 2016

  Yusuf Tavaslı Yasin Cüzü Çeşitleri

  Yusuf Tavaslı Yasin cüzü çeşitleri

  Yusuf Tavaslı, 1935 Denizli doğumlu olup tanınan bir Türk din adamıdır. Kendine ait Tavaslı Yayınları adında bir yayınevi de bulunmaktadır.

 • May 23 2016

  Rusça İlmihal Nereden Alabilirim?

  Rusça ilmihal nereden alabilirim?

  İlmihal, en basit tabiriyle her Müslümanın, iman, amel ve ahlak ile ilgili öğrenmesi ve yapması gereken tüm bilgileri barındıran kitaptır.

 • May 23 2016

  Hediyelik Tesbih Modellerinde Uygun Fiyatlar

  Hediyelik tesbih modellerinde uygun fiyatlar

  Tesbih modelleri, asıl olarak dini amaçla kullanılan aksesuarlardır. Gerçekten de, dinimizdeki pek çok ibadet, dua ve isimlerin belirli sayılarda tekrar edilmesi esasına dayanır.

 • May 23 2016

  Haşema Taytlı Modelleri Stoklarda

  Haşema Taytlı Modelleri Stoklarda

  Tesettür mayo olarak da bilinen haşema modelleri, on yıllardan bu yana kadın erkek tüm müminlerin gönül rahatlığı ile deniz ve havuza girebilmesini sağlamaktadır.

 • May 23 2016

  Hacı Kıyafetleri Uygun Fiyatlarla İhvan’da

  Hacı Kıyafetleri Uygun Fiyatlarla İhvan’da

  Bilindiği üzere, maddi durumu yeterli olan her mümin için Hac ibadetini gerçekleştirmek farzdır. Nitekim Hz. Peygamber “Kim, hac veya umre için Mescid-i Aksa`danMescid`iHaram`a (kadar) ihrama girerse, geçmiş ve gelecek bütün günahları affedilir veya cennet kendisine vacib olur” buyurmuştur.

 • May 23 2016

  Gerçek Zemzem Suyu Nereden Alabilirim?

  Gerçek Zemzem Suyu Nereden Alabilirim?

  Zemzem, bilindiği üzere Mekke'de Harem-i Şerif'te bulunan kuyunun ismidir. Hemze, Tayyibe, Tahire, Şarabü'l-Ebbar isimleriyle de bilinir.

 • May 20 2016

  Eshel Mest En Ucuz Fiyat Bizde

  Eshel Mest En Ucuz Fiyat Bizde

  Mest üzerine mesh Hz. Peygamber’in ve sahabenin fiili tatbikatları ile sabit olmuş bir husus olup, dinimizin Müslümanlara sağladığı büyük bir kolaylığıdır.

 • May 20 2016

  Diyanet Kur an Yolu Tefsiri Satın Al

  Diyanet Kur an Yolu Tefsiri Satın Al

  Kuranı kerim, islam dininin kutsal kitabıdır. Ve elbette kuranı kerimin bize ne anlattığı hayati önem taşımaktadır.

Facebook

İhvan Hac Malzemeleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, İslami ürünleri satan mağazaların hemen hepsi işlerini internet ortamına taşımıştır. Gerçekten de, günümüzde oturduğunuz yerden dilediğiniz ürünü aratıp, kolayca satın almak mümkündür. Özellikle hac malzemeleri satışında internetin payı her geçen gün yükselmektedir. Hac malzemeleri konusunda referans ve sektör lideri olan İhvan Hac Malzemeleri ihvan.com.tr internet sitesiyle on yıla yakın zamandır online hac malzemeleri yanısıra ferace, haşema, pardesü gibi tesettür giyim ürünleri ayrıca dini eserler ve özel hediyelik ürünleri satışı da yapmaktadır. Ancak her alışveriş gibi, internet üzerinden alışveriş yapmanın da bazı kuralları vardır. Bunların başında, çeşit / model sayısı ve avantajlı fiyatlar gelmektedir. Bir web sitesi size ne kadar çok sayıda model seçeneği sunar ve ne kadar uygun fiyatlar teklif ederse, o derece faydalı olacaktır. Elbette bunu yaparken, kalite konusundan hiç taviz vermemesi gerekir. Yukarıda da izah ettiğimiz gibi, İslami ürünler satan web sitelerinin sayısı bir hayli fazlaysa da, hem kaliteli, hem bol çeşitli ve hem de uygun fiyatlı olanların sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir.

İslami ürünler online satış sitesi

İhvan, bu bakımdan sektörde fark yaratan ve liderliği kolayca elde etmesini sağlayan benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Kalite standartlarından ödün vermeden, sürekli ve titiz bir çalışmayla yeni ve modern tasarımlara imza atmayı prensip olarak belirleyen İhvan Hac Malzemeleri, 1991 yılında kurulmuştur. Hac malzemeleri, tesettür giyim, dini eserler (Kur'an-ı Kerim, kitap, kaset, cd, hediyelik eşya vb.) alanlarda müşterilerine hizmet eden İhvan Mağazaları, web sitesi sayesinde tüm Türkiye’ye hizmet edebilmektedir. On yılları aşkın deneyimini web sitesine de büyük bir başarıyla aktaran firmamız, güvenli alışveriş, aynı gün kargo, kapıda ödeme, kredi kartına taksit ve canlı destek gibi hizmetleriyle fark yaratmayı da başarmaktadır.

Akıllı seccadeler, haşema modelleri, tesettür giyim

Sitemiz içerisinde mevlüt cemiyet hediyelikleri, hac ve umre malzemeleri, Kuranı Kerim ve Yasin kitapları, dini eserler, haşema modelleri, tesettür giyim, Kuran okuyan kalem, cami malzemeleri, çocuklar için dini ürünler ve gümüş takılar kategorileri bulunmaktadır. Her bir kategoride, en üstün kalitede üretilmiş ürünler, yine en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Özellikle seccade modelleri bakımından iddialı olan firmamız, kendi seccadelerini kendisi üretmekte ve kaliteyi her aşamada kontrolü altında tutmaktadır. Sürekli olarak düzenlenen indirim kampanyaları ise, daima en düşük fiyatları elde etmenizi sağlamaktadır. İslami ürünler konusunda ihtiyacınız olan tek adres, İhvan web sitesidir.

İletişim

ULUCAMİİ DOĞUSU SAYILGAN EGE PASAJI NO: 15-25 OSMANGAZİ/BURSA

 (0850) 466 11 66

(0224) 223 76 69 pbx

 

Sosyal medyada takip edin
E-Bülten