• Hediyelik Promosyonlar
 • HAC UMRE MALZEMELERİ
İhvan Blog
 • Dec 10 2015

  Hazırlık Kitapları

  MBSTS Hazırlık Kitapları

  Bilindiği üzere, cami görevlilerinin görev yeri değişikliği, ilk defa naklen atanmaları, kariyer unvanları basamaklarında yükselmeler ve yurtdışı ile hac ve umre hizmetlerinde din görevlisi görevlendirmeleri için Diyanet İşleri Başkanlığınca yapılacak Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavına (MBSTS) katılmaları ve belli bir puan almaları şarttır.

 • Dec 10 2015

  Korunmuş Sır

  Korunmuş Sır Cübbeli Ahmet Hoca

  Cübbeli Ahmet Hoca, bilindiği üzere en medyatik İslami şahsiyetlerden biridir. Bu durum, engin dini bilgisini gündemdeki olayları yorumlamak için de kullanmasından ve düzenli vaazlar vermesinden kaynaklanır. 

 • Dec 10 2015

  Online Satış

  Seccade Online Satış

  Seccade, dünyadaki tüm Müslümanların en çok kullandığı eşyaların arasındadır. Bilindiği üzere, üzerinde namaz kılmaya yarayan her türlü yaygıya verilen addır. Cami dışında namaz kılınan her yerde, ayrım gözetmeksizin kullanılır. 

 • Dec 10 2015

  İslam İlmihali

  Büyük İslam İlmihali

  İlmihal, her Müslümanın, iman, amel ve ahlak ile ilgili öğrenmesi ve yapması lâzım olan bilgiler veya bu bilgileri anlatan kitaptır. 

 • Nov 10 2015

  blog

  Arifan Dergisi Cübbeli Ahmet Hoca Kitapları

  Cübbeli Ahmet Hoca, İsmailağa cemaatinin önde gelen isimlerinden biri olup, tanınan ve hatta medyatik diyebileceğimiz bir kişidir. 

 • Oct 10 2015

  blog

  Adasea Haşema Modelleri

  Haşema, tesettür mayo modelleri için kullanılan genel tabir olmasına rağmen aslında ürünün asıl ismi değildir. Gerçekten de, haşema, asıl olarak üretici firmanın adıdır. Ancak öylesine popüler olmuştur ki, bizzat ürünün adı haline gelmiştir.

 • Oct 10 2015

  blog

  Cübbeli Ahmet Hoca Lalegül Dergisi Ürünleri

  Cübbeli Ahmet Hoca, tanınan ve bilinen bir İslam alimidir. Çocuk yaşta cübbe giymeye başlaması ve dini eğitimi nedeniyle bu lakabı almıştır. Asıl adı, Ahmet Mahmut Ünlü’dür. İsmailağa cemaatinin ileri gelenlerinden olan Cübbeli Ahmet Hoca, on yıllardan bu yana dini konularda vaazlar vermekte ve ilim işle irfanını dinleyen herkesle paylaşmaktadır. 

 • Oct 10 2015

  blog

  Cübbeli Ahmet Hoca Namaz Kitabı

  Namaz ibadeti, bilindiği üzere İslamiyet’in temel şartlarından biridir. Kuranı Kerime göre namaz, Hz. Allah'ı anarak teslimiyetin gösterildiği bir arınma biçimi ve ilk olarak Hz. İbrahim'e öğretilen bir ibadet şeklidir. 

 • Sep 10 2015

  blog

  Hayrat Vakfı Yayınları

  Vakful Hayrat adıyla da bilinen Hayrat Vakfı, Saidi Nursi öğrencisi olan Hüsrev Altınbaşak tarafından 1984 yılında Küçükçekmece İstanbul’da kurulmuştur. Vakfın Isparta’da tevafuklu Kuran neşrettiği bir de Kuranı Kerim matbaası bulunmaktadır. 

 • Sep 10 2015

  blog

  Namaz Öğreten Seccade Fiyatı Nedir

  Namaz öğreten seccade fiyatı nedir sorusunun cevabını verebilmek için, öncelikle seccadenin hitap ettiği yaş seviyesini bilme gerekir. 

 • Sep 10 2015

  blog

  Toptan Yasin Kitabı Sipariş

  Yasin kitapları, en bilinen ve en çok satılan İslami eserler arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere Yasin, Kuranı Kerimde çeşitli surelerin başında geçen bir hitap cümlesidir. 

Facebook

İletişim

ULUCAMİİ DOĞUSU SAYILGAN EGE PASAJI NO: 15-25 OSMANGAZİ/BURSA

 (0850) 466 11 66

(0224) 223 76 69 pbx

E-Bülten