• Dua ve Havas Kitapları
 • HAC UMRE HEDİYELİK SETLER
12,50 TL
15,00 TL
7,50 TL
İhvan Blog
 • Nis 29 2016

  Nesil Yayınları Büyük Boy Kuran Fiyat

  Nesil Yayınları Büyük Boy Kuran Fiyat

  Bilindiği üzere, dinimizin emirlerini anlamanın en kolay yolu, Kuranı Kerim okumaktır. Dinimizi Kuran ile anlamak ve yorumlamak, tüm İslam âlimleri tarafından tavsiye edilen bir yöntemdir.

 • Nis 29 2016

  Çocuklar İçin Namaz Elbisesi

  Çocuklar İçin Namaz Elbisesi

  Bilindiği üzere, namaz kılmanın pek çok şekil şartı mevcuttur. Bu şekil şartlarından birine dahi riayet edilmemesi, kılınan namazın kabul olmaması ile sonuçlanacaktır.

 • Nis 29 2016

  Toptan Uygun Fiyatlı Yasin i Şerif Kitabı

  Toptan Uygun Fiyatlı Yasin i Şerif Kitabı

  Yasini şerif, hepimizin evinde bulunan ve sıklıkla okuduğumuz, ibadet aracı olarak kullandığımız, içindeki çeşitli dualardan faydalandığımız bir kitaptır.

 • Nis 29 2016

  Ayfa Yayınları Toptan Yasin Kitabı

  Ayfa Yayınları Toptan Yasin Kitabı

  Yasin suresi, bizzat Hz. Peygamber tarafından “Her şeyin bir kalbi (özü) vardır. Kuran’ın kalbi de Yasin dir. Her kim Yasin-i Şerif’i okur ve onun içindekilere göre yaşarsa, Allah ona Kuran-ı Kerim’i on kere okumuş kadar sevap yazar” şeklinde tanımlanmıştır.

 • Nis 28 2016

  İhvan Giyim Haşema Modelleri

  İhvan Giyim Haşema Modelleri

  Bilindiği üzere, erkek ve kadın her müminin riayet etmesi gereken bazı giyim kuralları vardır. Bunlar, tesettür giyim kuralları olarak bilinir.

 • Nis 28 2016

  Kuranı Kerim Meali Satın Al

  Kuranı Kerim Meali Satın Al

  Kuranı kerimler her evin ihtiyacıdır ama kuranı kerim mealleri ihtiyacın yanı sıra bir gerekliliktir. Bilindiği üzere kuranı kerimin ilk ayeti oku’dur.

 • Nis 28 2016

  Kıbleyi Gösteren Pusula Al

  Kıbleyi Gösteren Pusula Al

  pusulalar pek çok konuda bizi kurtarıyor. Özellikle yönümüzü ve kıblemizi bulması açısından çok insan pusulaya ihtiyaç duymaktadır.

 • Nis 28 2016

  Akıllı Konuşan Seccade Çeşitleri

  Akıllı Konuşan Seccade Çeşitleri

  Akıllı konuşan seccade çeşitleri, teknolojik ürünler olup her yaş grubu tarafından kullanılmaya uygundur. Bilindiği üzere, bunlar set halinde satılan ürünlerdir.

 • Nis 27 2016

  Hüsrev Hatlı Kuranı Kerim Satın Al

  Hüsrev Hatlı Kuranı Kerim Satın Al

  1564 yılında doğan Ahmed Hüsrev Hatlı, tanınmış bir Osmanlı veziridir. “Müezzinzade” lakabı ile tanınan Ahmed Hüsrev Hatlı, aynı zamanda ünlü bir hat sanatçısıdır.

 • Nis 27 2016

  Uygun Fiyatlı Takke Sarık Cübbe Satın Al

  Uygun Fiyatlı Takke Sarık Cübbe Satın Al

  Her ne kadar kullanımı azalsa dahi takke ve sarık pek çok yerde hala kullanılıyor. Özellikle din adamlarının iş kıyafeti olarak kullandıkları ve bazı kişilerin hala günlük hayatlarında tercih ettikleri takke, sarık ve cübbeler pek çok yerde satılmıyor.

 • Nis 27 2016

  Kuranı Kerim Arapça Okunuşu Kitap Satın Al

  Kuranı Kerim Arapça Okunuşu Kitap Satın Al

  Aarapça öğrenilmesi oldukça zor bir dil. Bunun temel sebebi ise alfabe farklılığı fakat her evde mutlaka kuranı kerim okunması, dinine düşkün ve kuranı kerimi Arapçasından okumayı seven bir millet olmamız sebebiyle pek çok insanın aşina olduğu bir konu.

Facebook

İhvan Hac Malzemeleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, İslami ürünleri satan mağazaların hemen hepsi işlerini internet ortamına taşımıştır. Gerçekten de, günümüzde oturduğunuz yerden dilediğiniz ürünü aratıp, kolayca satın almak mümkündür. Özellikle hac malzemeleri satışında internetin payı her geçen gün yükselmektedir. Hac malzemeleri konusunda referans ve sektör lideri olan İhvan Hac Malzemeleri ihvan.com.tr internet sitesiyle on yıla yakın zamandır online hac malzemeleri yanısıra ferace, haşema, pardesü gibi tesettür giyim ürünleri ayrıca dini eserler ve özel hediyelik ürünleri satışı da yapmaktadır. Ancak her alışveriş gibi, internet üzerinden alışveriş yapmanın da bazı kuralları vardır. Bunların başında, çeşit / model sayısı ve avantajlı fiyatlar gelmektedir. Bir web sitesi size ne kadar çok sayıda model seçeneği sunar ve ne kadar uygun fiyatlar teklif ederse, o derece faydalı olacaktır. Elbette bunu yaparken, kalite konusundan hiç taviz vermemesi gerekir. Yukarıda da izah ettiğimiz gibi, İslami ürünler satan web sitelerinin sayısı bir hayli fazlaysa da, hem kaliteli, hem bol çeşitli ve hem de uygun fiyatlı olanların sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir.

İslami ürünler online satış sitesi

İhvan, bu bakımdan sektörde fark yaratan ve liderliği kolayca elde etmesini sağlayan benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Kalite standartlarından ödün vermeden, sürekli ve titiz bir çalışmayla yeni ve modern tasarımlara imza atmayı prensip olarak belirleyen İhvan Hac Malzemeleri, 1991 yılında kurulmuştur. Hac malzemeleri, tesettür giyim, dini eserler (Kur'an-ı Kerim, kitap, kaset, cd, hediyelik eşya vb.) alanlarda müşterilerine hizmet eden İhvan Mağazaları, web sitesi sayesinde tüm Türkiye’ye hizmet edebilmektedir. On yılları aşkın deneyimini web sitesine de büyük bir başarıyla aktaran firmamız, güvenli alışveriş, aynı gün kargo, kapıda ödeme, kredi kartına taksit ve canlı destek gibi hizmetleriyle fark yaratmayı da başarmaktadır.

Akıllı seccadeler, haşema modelleri, tesettür giyim

Sitemiz içerisinde mevlüt cemiyet hediyelikleri, hac ve umre malzemeleri, Kuranı Kerim ve Yasin kitapları, dini eserler, haşema modelleri, tesettür giyim, Kuran okuyan kalem, cami malzemeleri, çocuklar için dini ürünler ve gümüş takılar kategorileri bulunmaktadır. Her bir kategoride, en üstün kalitede üretilmiş ürünler, yine en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Özellikle seccade modelleri bakımından iddialı olan firmamız, kendi seccadelerini kendisi üretmekte ve kaliteyi her aşamada kontrolü altında tutmaktadır. Sürekli olarak düzenlenen indirim kampanyaları ise, daima en düşük fiyatları elde etmenizi sağlamaktadır. İslami ürünler konusunda ihtiyacınız olan tek adres, İhvan web sitesidir.

İletişim

ULUCAMİİ DOĞUSU SAYILGAN EGE PASAJI NO: 15-25 OSMANGAZİ/BURSA

 (0850) 466 11 66

(0224) 223 76 69 pbx

 

Sosyal medyada takip edin
E-Bülten