ferace
ramazan-seti
 
kuran-okuyan-kalem
Haşema Modelleri
hediyelik
 • Dua ve Havas Kitapları
 • HAC UMRE HEDİYELİK SETLER
12,50 TL
15,00 TL
7,50 TL
İhvan Blog
 • May 31 2016

  Buhari’nin Kuran Tefsiri Günümüze Işık Tutuyor

  Buhari’nin Kuran Tefsiri Günümüze Işık Tutuyor

  Buhari’nin asıl ismi Muhammed ibn İsmail el Buhari’dir. İmam Buhari adıyla da bilinir. 810 yılında doğmuş Farslı bir muhaddistir.

 • May 31 2016

  Cübbeli Ahmet Hoca Hz Muhammed Kitap

  Cübbeli Ahmet Hoca Hz Muhammed Kitap

  Cübbeli Ahmet hoca lakabı ile bilinmekte olan Ahmet mahmut ünlü isimli din adamının ülkemize verdiği islami değerler hiç şüphesiz ki hepimizin ilgi ile takip ettiği bir husustur.

 • May 30 2016

  Umre Kıyafetleri Satan Siteler İçinde En Çok Çeşit Bizde

  Umre Kıyafetleri Satan Siteler İçinde En Çok Çeşit Bizde

  Umre ibadeti, bilindiği üzere kutsal topraklara Hac mevsimi dışında yapılan ziyaretlerdir. Aynı Hac gibi, durumu müsait olan her Müslüman için farzdır.

 • May 30 2016

  Sezon Sonu Pardesü Modellerinde İndirim

  Sezon Sonu Pardesü Modellerinde İndirim

  Bayan pardesü modelleri, askeri kıyafetlerden esinlenilerek üretilmiş giysilerdir. Gerçekten de, bugünkü pardesü modellerinin ilk örneği 1. Dünya Savaşı yıllarında ortaya çıkmış olup, İngiliz askerleri tarafından kullanılmıştır.

 • May 30 2016

  Namaz Öğretici Seccade Modellerinde Ramazan İndirimi

  Namaz Öğretici Seccade Modellerinde Ramazan İndirimi

  Namaz öğretici seccade ismiyle bilinen ürünler, akıllı seccade modelleri kategorisine girmektedir. Bilindiği üzere, bu kategoride iki farklı teknolojik seccade çeşidi bulunmaktadır.

 • May 30 2016

  Cübbeli Ahmet Hocanın Ramazana Özel Kitapları

  Cübbeli Ahmet Hocanın Ramazana Özel Kitapları

  Ramazan ayı, bilindiği üzere Hicri takvime göre yılın dokuzuncu ve dinimize göre de oruç tutma ayıdır. Bu nedenle kutsal kabul edilir.

 • May 27 2016

  Uygun Fiyatlı Siyah Çarşaf Satın Al

  Uygun Fiyatlı Siyah Çarşaf Satın Al

  Hz. Peygamber, hafif bir elbise giyip tamamen vücut hatlarını örtmeyen kadınlara “Onlar adı örtülü ama gerçekten çıplaktırlar” buyurmuştur.

 • May 27 2016

  Sesli Seccade En Ucuz İhvan'da

  Sesli Seccade En Ucuz İhvan'da

  Sesli seccade modelleri, son derece gelişmiş teknolojik ürünlerdir. Akıllı seccade, Kuran okuyan seccade, namaz kıldıran seccade olarak da bilinirler.

 • May 27 2016

  Mürdüm Rengi Haşema Modelleri

  Mürdüm, mor renginin koyu ve parlak bir tonudur. Zenginliği, asaleti, lüks ve ihtişamı çağrıştıran bir renktir. Hayal gücünü arttırarak şevk ve ilham verir.

 • May 27 2016

  kbl

  Kıbleyi Gösteren Seccadelerde Kampanya

  Kıble, bilindiği üzere kelime anlamı olarak “taraf, yönelme” anlamlarına gelmektedir. Hz. Muhammed, başlangıçta Mescid-i Haram’a yönelerek namaz kılmış, daha sonra Mescid-i Aksa’ya yönelmiş, bir süre sonra gelen vahiy üzerine yeniden Mescid-i Haram’a yönelerek namaz kılmaya devam etmiştir.

 • May 26 2016

  Yeni Sesli Namazlık Modelleri

  Yeni Sesli Namazlık Modelleri

  Sesli namazlık modelleri, akıllı seccade modelleri ismiyle de bilinen ürünlerdir. Namaz kıldıran seccade, konuşan seccade, Kuran okuyan seccade isimleriyle de anılırlar.

Facebook

İhvan Hac Malzemeleri

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, İslami ürünleri satan mağazaların hemen hepsi işlerini internet ortamına taşımıştır. Gerçekten de, günümüzde oturduğunuz yerden dilediğiniz ürünü aratıp, kolayca satın almak mümkündür. Özellikle hac malzemeleri satışında internetin payı her geçen gün yükselmektedir. Hac malzemeleri konusunda referans ve sektör lideri olan İhvan Hac Malzemeleri ihvan.com.tr internet sitesiyle on yıla yakın zamandır online hac malzemeleri yanısıra ferace, haşema, pardesü gibi tesettür giyim ürünleri ayrıca dini eserler ve özel hediyelik ürünleri satışı da yapmaktadır. Ancak her alışveriş gibi, internet üzerinden alışveriş yapmanın da bazı kuralları vardır. Bunların başında, çeşit / model sayısı ve avantajlı fiyatlar gelmektedir. Bir web sitesi size ne kadar çok sayıda model seçeneği sunar ve ne kadar uygun fiyatlar teklif ederse, o derece faydalı olacaktır. Elbette bunu yaparken, kalite konusundan hiç taviz vermemesi gerekir. Yukarıda da izah ettiğimiz gibi, İslami ürünler satan web sitelerinin sayısı bir hayli fazlaysa da, hem kaliteli, hem bol çeşitli ve hem de uygun fiyatlı olanların sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir.

İslami ürünler online satış sitesi

İhvan, bu bakımdan sektörde fark yaratan ve liderliği kolayca elde etmesini sağlayan benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Kalite standartlarından ödün vermeden, sürekli ve titiz bir çalışmayla yeni ve modern tasarımlara imza atmayı prensip olarak belirleyen İhvan Hac Malzemeleri, 1991 yılında kurulmuştur. Hac malzemeleri, tesettür giyim, dini eserler (Kur'an-ı Kerim, kitap, kaset, cd, hediyelik eşya vb.) alanlarda müşterilerine hizmet eden İhvan Mağazaları, web sitesi sayesinde tüm Türkiye’ye hizmet edebilmektedir. On yılları aşkın deneyimini web sitesine de büyük bir başarıyla aktaran firmamız, güvenli alışveriş, aynı gün kargo, kapıda ödeme, kredi kartına taksit ve canlı destek gibi hizmetleriyle fark yaratmayı da başarmaktadır.

Akıllı seccadeler, haşema modelleri, tesettür giyim

Sitemiz içerisinde mevlüt cemiyet hediyelikleri, hac ve umre malzemeleri, Kuranı Kerim ve Yasin kitapları, dini eserler, haşema modelleri, tesettür giyim, Kuran okuyan kalem, cami malzemeleri, çocuklar için dini ürünler ve gümüş takılar kategorileri bulunmaktadır. Her bir kategoride, en üstün kalitede üretilmiş ürünler, yine en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Özellikle seccade modelleri bakımından iddialı olan firmamız, kendi seccadelerini kendisi üretmekte ve kaliteyi her aşamada kontrolü altında tutmaktadır. Sürekli olarak düzenlenen indirim kampanyaları ise, daima en düşük fiyatları elde etmenizi sağlamaktadır. İslami ürünler konusunda ihtiyacınız olan tek adres, İhvan web sitesidir.

İletişim

ULUCAMİİ DOĞUSU SAYILGAN EGE PASAJI NO: 15-25 OSMANGAZİ/BURSA

 (0850) 466 11 66

(0224) 223 76 69 pbx

 

Sosyal medyada takip edin
E-Bülten