Yaklaşan soğuk kış döneminde müminlerin ayaklarını sıcak tutmaları gerekmektedir. Tabii ki 5 vakit namazına özen gösteren Müslümanların abdest sırasında ayaklarını soğuk suyla yıkamak zorunda kaldıklarını da unutmamalıyız. Bu durum bazı üşütmelere sebebiyet verebileceği gibi müminleri de tembelleştirerek abdest almalarına engel olabilmektedir. Çorap mest adıyla üretilen ürünler, abdest aldıktan sonra ayağa giyilmekte ve Müslümanlara abdest esnasında kolaylık tanımaktadır. Ürünü ayağına giyen müminlerin bir daha ayaklarını yıkamaları gerekmemektedir. Yalnızca çorap mest üzerinden mesh edildiği takdirde ayak yıkanmış kabul edilecektir. Tabii ki müminlerin çorap mest caiz mi gibi söylemlerine de cevap vermek gerekmektedir. Diyanet ve alimler, çorap mest eshel giymenin dine aykırı olmadığını ve bu ürün ile mesh edilebileceğini beyan etmişlerdir.

Çorap mest eshel marka genellikle en fazla tercih edilen üründür. Müslümanların bütün ihtiyaçlarını gidermek amacıyla durmadan çalışan İhvan sitesi, çorap mest satın al işlemleriniz için hazır beklemektedir. Sizler de siteye giderek kış aylarını rahat geçirmenize yardımcı olacak mest çorap ürününü anında satın alabilirsiniz.


Bu ürünü ihvan.com.tr en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 69 - 0545 223 76 69 - 0850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.