Product was successfully added to your shopping cart.

Mest Müslümanların abdest almasını kolaylaştıran ürünlerin başında gelmektedir. Neticede mest üzerinden mesh işlemi yapıldığı için sürekli ayakları yıkama zorunluluğu ortadan kalkmaktadır. Tabii ki birçok mümin için önemli olan mest kaliteli olarak temin edilmelidir. Neticede kalitesiz ve ayağı rahatsız edecek ürünlerden faydadan çok zarar görülmektedir. Bu nedenle müminlerin ürünlerini satın alırken güvenilir ve doğru adresten temin etmeleri en mantıklısı olacaktır.

Read More

Bilindiği üzere Mest Müslümanlar için oldukça kullanışlı bir üründür. Mest sayesinde abdest almak çok daha pratik bir hale gelmektedir. Özellikle ayaklarını yıkama konusunda zorluk çeken kişiler için mest oldukça önemli bir üründür. Tamamen caiz olan ve kullanılmasında dinen sakınca bulunmayan mest ürünleri hakkında birçok soru müminler tarafından sorulmaktadır. Özellikle ayak sağlığını düşünen ve buna önem veren kimseler mest ürünlerinin ayakları terletip terletmediğini öğrenmek istemektedirler. Aslında tamamen eski tekniklerle imal edilen mest ürünlerinin ayak terletme özelliği bulunmaktadır. Ancak son dönemde piyasaya sürülen mest modelleri böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmamaktadır. Bilhassa müminlerin sıklıkla tercih ettikleri eshel mest gibi ürünlerin ayakları terletmediği kesin olarak bilinmektedir.

Mest satın alırken ürünün kalitesi kadar satılan yerin de güvenilir olması son derece önemlidir. Dini malzemeler konusunda müminlere yardımcı olmaya çalışan ihvan.com.tr en kaliteli mest ürünlerini ayağınıza kadar getirmektedir. Hiçbir şekilde koku yapmayan ve ayakları terletmeyen mestleri çok uygun fiyatlara alabileceğiniz sitede ayrıca taksitli ödeme imkanı da bulunmaktadır. Böylelikle yaklaşan kış mevsiminde abdest almayı daha kolay bir hale dönüştürebilecek ve ayak sağlığınızı da muhafaza etmiş olacaksınız. Birinci sınıf malzemeden imal edilmiş ürünler ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışan ihvan.com.tr adresine mest ile alakalı sorularınızı sorabilir, sipariş detaylarına erişebilirsiniz. Keyifli alışverişler.


Bu ürünü ihvan.com.tr en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 69 - 0545 223 76 69 - 0850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya [email protected] e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Namaz, dinimizde en temel ibadetlerin başında gelmektedir. Müslümanlar ise namaz kılmak için abdest almakla mükelleftirler. Tabii ki abdest belirtilen şekilde ve temizlik koşullarına uygun olarak alınmalıdır. Ancak dinimizin müminlere abdest konusunda sağladığı bazı kolaylıklar da mevcuttur. Mest ürünleri ayakları yıkamadan da abdest almamızı kolaylaştırırken, kış mevsiminde ayaklarımızın sıcak kalmasına da vesile olmaktadır. Mest giyen bir mümin abdest sırasında tek sefer ayaklarını yıkadıktan sonra bir daha bu zahmete katlanmadan abdestini alabilmektedir. Yani mest üzerinden yapılacak mesh ile ayakları yıkama derdi ortadan kalkmaktadır. Tabii ki mest alacakken müminlerin dikkatli olması ve kaliteli bir ürünü tercih etmesi de oldukça önemlidir. İşte tam bu noktada ihvan.com.tr adresi mest konusunda Müslümanlara yardımcı olmaktadır.Read More

Kış mevsiminde rahat bir şekilde abdest almak pek de kolay değildir. Özellikle kışın ayakları yıkamak zor geldiği için Müslümanlar abdesti mümkün olduğu kadar tutmaya çalışmaktadırlar. Hatta bu noktada yaşlı müminlerin epey sorun yaşadıkları görülmektedir. Tabii ki kolaylık dini olan İslam insanlara belirli rahatlıklar da sağlamaktadır. Örneğin ayağa giyilen mest ile ayakları yıkama zahmeti de bertaraf edilmektedir. Yani mest giyen Müslümanların abdest esnasında ayaklarını sadece mesh etmeleri yeterli olmaktadır. Dolayısıyla yoğun kış mevsiminin yaklaştığı şu günlerde mest birçok kişi için elzem bir ürün niteliği taşımaktadır. Kısacası satın alınacak bir çift mest ile evde ya da camide fark etmeksizin rahat edecek, ibadetinizi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Read More

Mest Müslümanların günlük namaz ibadetlerini kolaylaştıran bir üründür. Mest ile özellikle kış mevsiminde ayakları yıkama güçlüğü ortadan kalkmaktadır. Müminler ayaklarını mest üzerinden mesh ettikten sonra ibadetlerini layıkıyla yerine getirebilmekte ve ayaklarını yıkama zahmetinden de kurtulmaktadırlar. Tabii ki durum böyle olunca piyasadaki mestlerin su geçirip geçirmediği tartışma konusu haline gelmiştir. Neticede mest ürünlerinin su geçirmesi abdest konusunda müminlerin problem yaşamasına sebep olacaktır. Ancak başta ihvan.com.tr sitesi olmak üzere piyasada bulunan birçok mest ürününün su geçirmeme özelliği bulunmaktadır. Dolayısıyla satın alacağınız mestler ile ayağınızın hem sıcacık hem de kupkuru kalacağını garanti edebiliriz.

Read More

Abdest almak özellikle yaşlıların problem yaşadıkları noktalardan birisidir. Bilhassa ayakları yıkama kısmında oluşan zorluk, insanların ibadetlerini yapma noktasındaki hevesini bir hayli örselemektedir. İşte tam da bu noktada karşımıza mest ürünleri çıkmaktadır. Mest ile ayakları yıkama güçlüğü olmadan abdest alınabilmekte ve namaz ibadeti huşu içinde gerçekleştirilebilmektedir. Abdest aldıktan sonra mest giyen Müslümanlar gün içerisinde alacakları abdestlerde bir daha ayaklarını yıkama güçlüğü çekmeyeceklerdir. Sadece mest üzerinden yapılacak mesh işlemi ile abdest tamamlanmış olacaktır. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V) ‘in de uygun gördüğü mest ürünleri abdeste mani olmadığı gibi teşvik de edilmektedir. Dolayısıyla ürünün kış aylarında sıkıntı çeken müminlere birçok faydası bulunmaktadır.

Read More

Mest, dolaylı yoldan dahi olsa Müslümanların namaz ibadetlerini rahatlıkla yerine getirmelerini sağlayan bir üründür. Bilhassa kış aylarında tercih edilen termal mest gibi ürünler hem ayağı sıcak tutmakta, hem de ayakları yıkama zahmetini ortadan kaldırmaktadır. Özellikle evde abdest alma güçlüğü çeken insanların imdadına yetişen mest ürünleri, ayrıca oldukça kullanışlıdır. Mest ile ayaklarınızı gün boyunca yıkamadan rahatlıkla abdest alabilir, namazınızı keyifli bir şekilde eda edebilirsiniz. Mest ürünlerinin güzel özelliklerinden bir tanesi de camiye giden müminlerin işini kolaylaştırmasıdır. Bilhassa ayakkabı ile kullanılan mest çorap gibi ürünlerin kış aylarında size yardımcı olacağını söyleyebiliriz. Her yaştan insanın değerlendirebileceği bu ürünlerin ayak sağlığını da tam manasıyla koruduğunu atlamamız gerekiyor.

Read More

Sıcakların yoğun olarak yaşandığı yaz mevsiminde günü keyifli bir şekilde geçirmenin en etkili yolu denize girmektir. Denizin serin suları ile rahatlamak isteyen hanımların yüzerken giyebilecekleri uygun kıyafetlerin başında ise haşema ve tesettür mayo ürünleri gelmektedir. Haşemalar hem rahat bir şekilde yüzebilmenizi hem de aynı zamanda tesettür kurallarına uygun hareket etmenizi sağlamaktadır. Vücudun kapatılması gereken uzuvlarını kapatan ve kaliteli kumaşı ile yüzme keyfinizi arttıran haşama ürünlerinin bir özelliği de su tutmamasıdır. Böylelikle hanımefendiler suyun ağırlığından etkilenmeden deniz ve havuzda vakit geçirebileceklerdir. Hava alan yapısı ve suda hareket kabiliyetinizi kısıtlamayan ürünlerin uzun yıllar yıpranma olmaksızın kullanılabildiğini de belirtebiliriz.

Read More

Deniz keyfini doyasıya çıkarmak isteyen ancak tesettür konusunda da sıkıntılar yaşayan hanımların son dönemlerde en çok kullandıkları ürünlerin başında tesettür mayo gelmektedir. Böylelikle tüm uzuvları güzel bir şekilde kapatma şansı yakalayan hanımefendilerin denize rahatça girebilme imkanına sahip oldukları görülmektedir. Bu açıdan birçok eksiği kapatan tesettür mayo ürünleri farklı model ve çeşitlerle kadınların hizmetine sunulmuştur. Tümden kapalı ya da yarım kapalı mayolar ile artık hem deniz hem de havuzda istediğiniz rahatlığa sahip olabilir ve hiçbir çekince yaşamadan sıcak yaz aylarında serinliğin keyfini sürebilirsiniz. 

Read More

Haşema bir deniz giysisidir ve İslami usullere göre tasarlanmıştır. Daha doğrusu tesettür şartlarına göre üretilen haşemalar sayesinde hanımların saklamak istedikleri uzuvları gözükmemektedir. Ayrıca mümin hanımlar deniz keyfinden mahrum kalmamakta ve yaz aylarını denizde geçirebilmektedirler. Tabii ki haşema alırken kaliteye ve fiyatlara dikkat etmek önemlidir. Yüzme işini kolaylaştıracak ve ahlaki ölçütlere uygun tesettür mayo tercihi yapmak gerekirken, fiyatların düşük olması da müşterilerin cebini korumaları için değerlidir. Deniz ve havuzda kullanılan şık ancak uygun fiyatlı haşemalara ihvan.com.tr aracılığıyla ulaşılabilmektedir.

Read More

Yaz aylarının en büyük keyiflerinden birisi de denize ya da havuza girmektedir. Günün stresini atmak ya da serin sularla rahatlamak isteyenler ilk önce bu yolu tercih etmektedirler. Tabii ki Müslüman hanımefendilerin de denize girmekten mahrum olmamak için tesettür mayo tarzındaki ürünlere yöneldikleri görülmüştür. Neticede usulsüz bir biçimde denize girmek İslami emirler çerçevesinde yasaklanmıştır. Hanımefendiler de tüm bölgelerini kapatan ancak denizde kolay yüzmeye imkan veren ürünleri satın almaktadırlar. İşte bu noktada Adasea adlı markanın ortaya koyduğu ürünler çıkmaktadır. Tesettür mayo ve haşemaya dair her türlü çeşide yer veren marka gerek fiyat gerekse de kalite anlamında oldukça iyidir. Bu sayede tüm hanımefendiler denizde yüzmenin keyfini doyasıya çıkarmaktadırlar.

Read More

Denize veya havuza girmek için özel kıyafetler giymek mecburidir. Neticede su çekmeyen ve denizde rahatça hareket etmenizi sağlayacak giysiler sizlerin yüzme keyfini de epey arttıracaktır. Yalnız İslamiyet’in örtünme emirlerine dikkat etmek tüm hanımefendilerin birincil vazifesidir. Bu sebepten ötürü denize girerken Allah’ın şartlarını çiğnememek esastır. Bunun için geliştirilen ve birçok hanımefendinin gözdesi haline gelen tesettür mayo ürünleri sizlere bu rahatlığı sağlamaktadır. Tüm uzuvlarınızı kapatan ancak elastik dokusu ile rahat hareket etmenize fırsat veren bu ürünler tesettür koşullarına kesinlikle uygundur. Siz de yaz aylarında deniz keyfinizi devam ettirmek için tesettür mayo satın al işlemi yapabilir ve şıklığınızdan vazgeçmeyerek ahlaki ölçütlere uyabilirsiniz.

Read More

Doğumlardan sonra gerçekleştirilen mevlütler dinimizin gelenekleri arasında oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Bu anlamda gelenekselleşen diğer bir durum da mevlüt ziyaretçilerine ve yakınlara hediyeler vermektir. Mevlüt hediyelikleri konusunda bünyesinde önemli bir ürün yelpazesi ve çeşitliliği bulunduran İhvan.com.tr doğum ve bebek mevlütleri için de oldukça çok sayıda ürüne sahiptir. Bu ürünleri, ilgili ürün sayfalarında incelemek ve haklarında detaylı bilgilere ulaşmak müşterilere sunulan imkanlar arasında yer almaktadır. Bebek mevlüt hediyelikleri ile ilgili soruları ve merak ettikleri olan müşterilerimiz ise iletişim adreslerini kullanarak tarafımızla iletişime geçebilir ve bunların yanıtlarını oldukça kısa bir süre içerisinde alabilirler. 

Read More

Güzel ve yararlı adetlerimizden biri olan cemaatlerde hatıra dağıtma, doğru hatıralarla gerçekleştirildiğinde, cemaat sahibinin büyük sevap kazanmasına ve dua almasına neden olur. Özellikle yedi mevlidi, kırk mevlidi, sene mevlidi gibi cemiyetlerde isim baskılı Yasin kitabı dağıtmak, son derece yaygın bir davranıştır. Ruhuna mevlit okunan kişinin adının hatırlanması amacıyla yapılan bu davranış ile her zaman dua alması sağlanabiliyor. İsim baskılı yasin kitabı toptan alındığında, çok daha uygun fiyatlara gelebiliyor. Son zamanlarda giderek yaygınlaşan bu uygulama ile mevlitlerde şeker, tesbih, namaz takkesi gibi eşyaların dağıtılma sıklığının yakalandığı görülüyor. İsim baskılı yasin fiyatları dikkate alındığında, bunun ciddi bir maddi külfet oluşturmadığı görülüyor.

Read More

İslam dininin en kutsal ve önemli eseri olan Kur’an-ı Kerim’in en mukaddes kısımlarını içeren Yasin, her müslümanın okuması gereken bir eser teşkil etmektedir. Her müslüman için başucu eseri niteliğinde olması gereken kitaplar yüksek kaliteli baskılar ile üretilen ürünler olarak İhvan.com.tr’de müşterilere uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Sunulan geniş ürün portföyü içerisinde son derece büyük ve önemli bir yeri bulunan Yasin kitabı en uygun fiyatlar değerlendirilerek bu şekilde satın alınabilmektedir. Türkiye’nin her yerine kargolama imkanı ve istenilen adet miktarınca, toplu ya da tek sipariş verme olanağı sayesinde aynı zamanda mevlütler için hediyelik olarak da kullanılabilen Yasin kitapları müşterilere kolaylıkla ulaştırılabilmektedir. Özel baskılı Yasin kitabı siparişi vermek isteyen müşteriler de yine ihvan.com.tr üzerinden kendi istedikleri şekillerde tasarlanmış kitaplara uygun fiyatları ve diğer avantajları değerlendirerek sahip olabilmektedir.

Read More

Mevlütler dinimizin en önemli ibadetlerinden birini oluşturmakta ve her müslümanın zaman zaman yerine getirmesi gereken vecibeler arasında yer almaktadır. Vefat halinde ve sünnet gibi diğer bazı durumlarda düzenlenen mevlütleri ziyaret eden kişilere ve yakınlara hediyeler vermek dinimiz içerisinde bulunan en önemli geleneklerden biridir.  Mevlütlerde gelen konuklara dağıtılmak ve hediye edilmek üzere seçilen geleneksel ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmak isteyenler sitemizde sunduğumuz mevlüt hediyelikleri arasında  incelemeler yaparak sağlanan imkanlardan faydalanabilir ve alışverişlerini güvenle yapabilirler. İhvan.com.tr bu anlamda müşterilerine yüksek kalite uygun fiyat güvencesi vermekte ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sağlamaktadır. Mevlüt düzenlemeyi planlayan kişilerin ürünleri, ürün sayfaları üzerinden inceleyerek haklarında birçok detaylı bilgiye ulaşması mümkündür. Ayrıca hediyelik mevlüt setleri ve diğer ürünler hakkında soruları bulunan kişiler sunulan iletişim yöntemlerini kullanarak sorularının cevaplarına doğru ve hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir.

Read More

Tesbih kullanımı, ülkemizde hemen hemen her coğrafyada, her yaştan ve her görüşten insan için yaygın bir uygulama oluyor. Namazlardan sonra zikir amaçlı kullanılabildikleri gibi, hemen hemen her vakit bu amaçlarla kullanılabiliyor. Tesbih fiyatları, üretildikleri maddelerin özelliklerine göre değişiklikler gösterebiliyor. Plastikten imal edilmiş bir tesbih ile doğal taş teşbihler normal olarak farklı fiyatlara satılıyor. Tesbih kullanımının ülkemizde bu kadar yaygın olması sebebi ile bu ürünlerin geniş bir pazara sahip oldukları da görülüyor. Çin malı ucuz teşbihler yerine, kaliteli ve doğal taş teşbihler alınarak, çok uzun süre kullanım olanağı bulunuyor. Sitede bulunan tesbih satın al özelliği sayesinde, hem uygun fiyatlara tesbih satın almak, hem de bunlar arasında en kalitelilerini bulmak olanağı sunuluyor. Aynı zamanda büyük bir stres atma kaynağı olarak görülen bu eşyalar, boş boş sallanması ya da çekilmesi yerine, tesbih zikirleri okunarak kullanılması tavsiye ediliyor.

Read More

Yaz mevsiminin gelmesi ve tatil döneminin yaklaşması ile İslam dinine uygun olarak giyinerek denize girmeye elveren tesettür mayo çeşitleri de birçok kadının aradığı ve ihtiyaç duyduğu ürünlerden olmaya başlamıştır. Tesettür giyim içerisinde yer alan  bu ürünler özel kumaşlar kullanılarak denize girme ve yüzme aktivitelerine son derece uygun ve sağlıklı şekillerde kullanılabilmektedir. Müşterilerine son derece geniş bir ürün portföyünü, yüksek kalite uygun fiyat politikası ile sunan İhvan.com.tr bu ürünlere de yer vemektedir. Müşteriler birçok farklı tesettür mayo seçeneği arasından kendi beğenilerine en uygun olanları siteyi kullanarak satın alma imkanına sahiptir. Son derece güvenilir ödeme yöntem ve imkanları ile satışa sunulan ürünler için aynı zamanda taksitlendirmeler önemli ödeme kolaylıkları da sağlanabilmektedir.

Read More

İslam dininin bel kemiğini oluşturan en önemli ibadet olan Namaz esnasında kullanılan seccadeler son derece önemli gerek ve ihtiyaçlardandır. Namazların tam ve eksiksiz kılınmasına imkan veren özel seccade çeşitleri ibadetlein daha doğru bir şekilde yerine getirilmesine olanak tanımaktadır. Böylelikle ibadet esnasında unutkanlık ve dalgınlıklardan kaynaklanabilecek hataların önüne geçilmektedir. İhvan.com.tr üzerinde geniş bir çeşit ve model seçeneğinin yanı sıra son derece uygun fiyatla edinilebilecek birçok seccade mevcuttur. Müşteriler bunlar arasında yer alan akıllı seccade seçeneklerine Türkiye’nin her yerine kargo imkanı ile sahip olabilmektedir. Sunulan son derece güvenilir ödeme yöntemleri aynı zamanda taksitlendirmeler gibi ödeme kolaylıkların yapılabilmesine de olanak tanımaktadır.

Read More
Dinimizin temel ibadeti olan namaz, her Müslümanın kılmakla yükümlü olduğu, beş vakit uygulanan farz ibadet olmaktadır. Namazı hakkıyla eda edebilmek için, bazı tedbirlerin alınması önemli oluyor. Secde ederken yer ile baş arasına saç gibi yabancı maddelerin girmesini önlemek amacı ile namaz takkesi kullanılıyor. Genelde beyaz rengin tercih edildiği namaz takkelerinde, birçok alternatif renk seçeneği de bulunuyor. Her Müslümanın sahip olması gereken namaz aksesuarlarından biri olan namaz takkesi, kirlenmiş ve eskimiş olmamasına dikkat edilmesi gereken eşyalardan biri olmaktadır. Namaz takke fiyatları, nispeten ucuz oldukları için, fazla bir maddi külfet oluşturmazlar.Read More