Product was successfully added to your shopping cart.

Hediyelik Promosyonlar

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 25

  1. 1
  2. 2
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 25

  1. 1
  2. 2

İslami hediyelik ürünler, sadece hac / umre dönüşüyle veya özel günlerle sınırlı eşyalar değildir. Promosyon amaçlı dağıtılabilecekleri gibi, herhangi bir neden yokken, sırf sevap kazanmak için de dağıtılmaları mümkündür. İhvan, bu amaçla hazırladığı özel hediyelik promosyonlar ile yeri geldiğinde kendinizi veya işletmenizi tanıtmanızı sağlamakta, yeri geldiğinde ise sevap işlemenize sebep olmaktadır. Bu özel kategorimiz, çok sayıda ve inanılmaz zenginlikte hediyelik ürünler içerir. Yine hemen hepsi de, sizin veya işletmenizin adı ve adresini içerecek şekilde özelleştirilebilir. Toplu alımlarınızda, size özel fiyat teklifleri sunmamız da mümkündür. İhvan bünyesinde satılan tüm dini hediyelikler, en üst kalite standartlarında üretilmiş olup, dayanıklı ve sağlamdır.

İslami Hediyelik Eşya Satın Al

İhvan bünyesinde satılan hediyelik promosyonlara örnekler vermek gerekirse;

- Peygamber Efendimizin Veda Hutbesi: 50 adet şeklinde toplu olarak satılmaktadır. İçerisinde kaliteli kuşe kağıda basılmış veda hutbesi bulunur.

- Kabeli Üçlü Hediyelik Set&: 72’li paket şeklinde satılmaktadır. İçerisinde bir Kâbe maketi, 64 sayfalık Hicaz albümü ve bir adet mebrum hurması bulunur.

- Gül Suyu ve Gül Demeti: Gül sularımız tekli ve toptan olarak satılmaktadır. Gül demetlerimiz ise hadis albümü şeklinde hazırlanmış olup, her biri üzerinde ayrı bir hadis yer almaktadır. Magnet şeklinde satın alınması da mümkündür.

- Çantalı Mini Kuran: Özel hazırlanmış küçük çantası, evde, arabanızda, üzerinizde taşımanız ve örneğin bebek mevlüdü hediyesi olarak dağıtmanız için uygundur.

Diğer Mevlüt Hediyelikleri ürünlerimiz.