0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

 
0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

İhvan.com.tr - 25 yıllık güvence

ihvan.com.tr'nin tüm hizmetlerinin arkasında 25 yıllık perakende mağazacılık tecrübesi, deneyimi ve güveni vardır.

ihvan.com.tr'den yapacağınız tüm alışverişler, 256 bit SSL Güvenlik üzerinden gerçekleştirilir. Kredi kartı bilgileriniz şifreli şekilde bankanızın ödeme sistemlerine yönlendirilir.

Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde veri tabanımızda saklanmaz.

Kullanıcı deneyiminizi arttırmak için browserınıza çerez bırakabilir, IP adresinizi kayıt edebiliriz. Örneğin tekrar tekrar açılan popuplarla karşılaşmaz, yarım bıraktığınız alışverişinizi bu yolla tamamlayabilirsiniz.

Sitemiz içinde geçen diğer sitelerden ihvan.com.tr sorumlu değildir.

İletişim formu ya da alışveriş yoluyla bize gönderilen kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Üye Alıcının Gizlilik Yükümlülüğü

İşbu www.ihvan.com.tr sitesinde yer alan tüm ürün ve hizmetlerin bilgi ve görsel malzemeleri açısından Markaların Korunması hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Patent Hukuku ve Haksız Rekabetin Önlenmesine dair mevzuat hükümleri uyarınca sair tüm hakları saklıdır. Üye, işbu web sitesi kapsamında sahip olacağı her türlü bilgi ve görsel malzemenin www.ihvan.com.tr'e ait olduğunu, bu bilgi ve malzemeleri saklı tutacağını, başka yerde kullanmayacağını ve üçüncü kişilere hiçbir şekilde ifşa etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder."

Kredi Kartı Güvenlik Kontrolü

Sitemiz ihvan.com.tr, SSL (Secure Socket Layer) ve SET (Secure Electronic Transaction) teknolojinin en son sürümlerini kullanır. Tüm bilgi alışverişi SSL güvencesi altındadır ve tüm transfer işlemleri Anlaşmalı Tüm Banka Vpos’ları üzerinden SET protokolü kullanılarak yapılmaktadır. Kart numaranız banka güvencesinde olup kimse bu bilgilere ulaşamaz.

Tarayıcınızın Güvenli Olması:

Tarayıcınız güvenli şekilde çalışıyorsa, durum çubuğunuzun sağında bir ‘kilit’ veya anahtar işareti bulunur. Bunun dışında tarayıcınızın görüntülemekte olduğu url adresinde http yerine https yer alır. ‘s’harfini ingilizcede güvenli anlamına gelen secure kelimesinden almıştır.

Kredi kartı Güvenlik Onayı:

Kredi Kartınızın güvenliğini sağlamak amacı ile kredi kartınızı kullanarak yaptığınız alışverişlerde banka onayı gerekmektedir. Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanmayabilir. Bu nedenler;

  • Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması.
  • Kart numaranızın hatalı girmeniz.
  • Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması.
  • Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları oluşması.
  • Sanal Kart kullandığınızda kartınızın hesabındaki limitin yeterli olmaması.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

NOT: Mağazamızdan ayrılırken mutlaka Üye Çıkışı yaptıktan sonra ayrılınız. Üye Çıkışı yapmadan aynı pencerede başka sayfa görüntülemeyiniz.

Bilgi Birleştirilmesi

Sitemizde verdiğiniz bilgilerinizle üçüncü partilerden alınan bilgiler birleştirilmektedir. Kullanıcılarımız siteye kayıt bıraktıkları her noktada, irtibat bilgilerinin firmamız veya tarafımızca belirlenen firmalar tarafından kullanılıp kullanılamayacağını belirtebilirler. Kullanıcılarımızın bu konuda yaptıkları seçimi her zaman değiştirme hakkı vardır. İsteğine bağlı olarak kullanıcı siteye kaydını iptal ederek kendi bilgilerini veritabanımızdan silebilir.

Düzeltme / Yenileme

Kullanıcılarımız sitemizde kayıtlı olan tüm bilgilerini dilediğinde değiştirme hakkına sahiptir.

Güvenlik ile İlgili Bilgiler

  • Müşterilerimizin güvenliği için kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, ilgili bankadan işlemin kart sahibi tarafından yapıldığının teyidi alınmaktadır.
  • Kredi kartları güvenlik birimi tarafından bankanızdaki kişisel bilgilerinizde bulunan sabit telefon numaralarından size ulaşarak siparişiniz ile ilgili onay alır ve bize bildirir. Bankadan onay gelmemesi halinde ürününüz sevk edilmez.
  • www.ihvan.com.tr'de Kişisel bilgilerinizin kesinlikle diğer kurum ve kuruşlar ile paylaşılmadığından emin olabilirsiniz.
  • Güvenlik kontrolü gerekirse size sabit telefon numaranızdan ulaşılacağından bilgileri doğru girdiğinizden emin olunuz.
  • Tüm gönderiler verdiğiniz adres ve ilgili şahısa yapılmaktadır. Alıcının belirttiği adreste olmaması halinde kargo görevlisi ilgili adrese ihbar notu bırakıp şubeden teslimat yapılır.