0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

 
0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Hediyelikler

KUR'AN OKUYAN KALEMBİBLOLAROSMANLI TUĞRALARIAYETLİ PANOLAROSMANLI DEVLET ARMALARIAYETLİ TABLOLARÖZEL TASARIM KURAN-I KERİMDOĞAL TAŞ TESBİH & BİLEKLİKHİLYE-İ ŞERİFÖZEL KAMPANYA SETLERMUMLUKLARELEKTRONİKPLEKSİ HEDİYELİKLERMevlüt ŞekeriKutlu Doğum Haftası HediyelikleriAHŞAP HEDİYELİKLERZikirmatik


İslami Hediyelikler

Hediyelikler kategorimizde, eşinize, dostunuza ve sevdiklerinize armağan olarak alabileceğiniz, İslami ve kültürümüze özgü ürünler bulunmaktadır. Her biri üstün kalite standartları ile üretilmiş olup, gerek estetik, gerekse de kullanılabilirlik bakımından benzerlerinden çok üstündür. Ayetli biblolar, Osmanlı devlet armaları, Osmanlı tuğraları, Ayetli panolar, Kâbe maketleri, plaketler, Hilye-i Şerifler ve doğal taşlardan imal edilmiş tesbih ve bilezikler, İhvan üzerinde bulabileceğiniz ürünlerden bazılarıdır. Her birinin kullanım alanı farklı olup, iş yerinde kullanılmaya uygun hediyelik ürünler de mevcuttur. Hediyelik İslami ürünler, her Müslümanın ve değerlerine bağlı insanın gönül rahatlığı ile satın alabileceği eşyalardır. İslami hediyelikler, çok sayıda bir çeşit zenginliğine sahiptir. Örneğin Swarowski taşlar ile üretilmiş Kâbe panosu, sadece şık durmakla kalmayacak, bulunduğu ortamın kalitesini de yükseltecektir. Ayet-el Kürsi ve Esmaül Hüsna panoları, evde, işyerinde ve hatta camilerde kullanılmaya uygundur.

Dini Hediyelik Eşya Satın Al

Ayetli panolar üzerinde yer alan Allah (c.c.) ve Muhammed (s.a.v) hatları, maneviyatınızı yükseltecek ve bulundukları ortama huzur verecektir. Osmanlı tuğraları ise, özellikle işyerlerinde kullanılmak için uygundur. Arzu ederseniz, tüm hediyeliklerimizi Ramazan seti şeklinde veya toplu olarak almanız da mümkündür. Bu sayede mevlüt, hutbe gibi etkinlikleriniz için hediyelik arama derdinde kurtulacağınız gibi, daha uygun fiyatlar elde etmeniz de mümkün olacaktır. Buzdolabı üzerine takılan magnet şeklinde Hilye-i Şeriflerimiz, mutfağınızın havasını değiştirmeye yetecektir. İhvan, sayısız hediyelik İslami eşyalar kataloğu ile size rakipsiz seçenekler sunmaktadır.