x
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Lale desenli Kristal 99'lu Tesbih

  Tesbih, her din gibi islamiyet’te de önemli olan bir aksesuardır. Namaz tesbihatı denen bir ibadet şeklinde kullanılır. Bu ibadet şeklinde namaz kılındıktan sonra 33 defa "Sübhânallah," 33 defa "Elhamdülillah" ve 33 defa "Allahü Ekber" denir. Sonra da duaya geçilir. Sayıları şaşırmamak için de tesbih kullanılır. Bu bakımdan lüzumlu bir eşya yerine geçer. Tesbih kullanmakta dinen hiçbir sakıbca yoktur. Hatta İslam alimleri tarafından, sünnet olduğu kabul edilmektedir. Bu derece yaygın bir kullanım alanı bulunan tesbih modellerinin aynı zamanda uygun bir hediyelik olmasına da şaşmamak gerekir. Gerçekten de, mevlüt ve cemiyetler için en uygun hediyelik türlerinden biri de, tesbihlerdir.
  Mevlüt ve cemiyetlerde hediyelik dağıtmak, çok uzun zamanlardan bu yana geleneklerimiz arasındadır. Mevlüt ve cemiyet hediyelikleri, bu etkinliklerin hatırlanmasını sağlayacak ve elde edilen sevabı da artıracaktır. Bu tarz ürünleri toptan mevlüt hediyelikleri şeklinde almak, size hem zaman kazandıracak hem de ekonomik olarak daha uygun olacaktır. Cemiyet için toptan tesbih almak da bu avantajları aynen sağlayacaktır. Cemiyet için toptan tesbih alarak hem bir seferde istediğiniz sayıda hediyelik elde etmiş olursunuz ve hem de daha düşük ücretler ödersiniz. İhvan, hediyelik İslami ürünlerin sektör lideri markası olarak, eski ve yeni mevlüt hediyeliklerini çok avantajlı koşullarla satışa sunmuş bulunmaktadır.

  İhvan online alışveriş mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.