Product was successfully added to your shopping cart.

Şal - Örtü - Yemeni - Yazma

Şal Örtü Yemeni Yazma

Kadınlar için tesettür şartlarına uymanın çok büyük değeri bulunmaktadır. Allah-u Teala hanımlar için örtünme emri vermiş ve bunun gerçekleştirilmesini istemiştir. Dolayısıyla kadınların da İslamiyet’in belirlediği ölçülerde başlarını kapatmaları doğru olacaktır. Eski zamanlara göre tesettür ürünleri çok fazla artmış ve yeni modeller piyasaya sürülmüştür. Böylelikle tek düze başörtüsü takmaktan kurtulan kadınlar kıyafet ve giyimlerine göre istedikleri ürünleri seçebilirler. Sitemizde şal örtü yemeni yazma gibi tesettür ürünleri yer almaktadır. Böylelikle hanımefendiler kendi mezhep ve anlayışlarına göre ürünleri satın alabilir ve uzun seneler kullanabilirler. Ayrıca tesettür kıyafetlerimiz de sitemizde yer bulmaktadır. Bunları da aynı kategori üzerinden inceleyebilirsiniz.

Şal ve Örtü Modelleri

Şal ve örtülerde çok güzel ve şık modeller bulunmaktadır. Tamamı birinci sınıf kumaştan elde edilen ürünler kesinlikle bozulma yaşamamaktadır. Yani isteyen hanımlar aldıkları ürünleri çamaşır makinesine atabilir ve güvenle yıkayabilirler. Ayrıca ürünlerimizin kumaşı özel olduğu için başınız terleme yapmayacak ve türlü sağlık sorunlarıyla karşılaşmayacaktır. Renk, desen ve kalite olarak ayrılan ürünlerimizden memnun kalacağınızı garanti edebiliriz. Dilerseniz farklı başörtü modellerine de göz atarak oradan da ürün seçimi yapabilirsiniz. Sitemizde görmüş olduğunuz bütün ürünlerin kalite standartlarına uygun olduğunu da ayriyeten belirtmeliyiz.

Neden Şal ve Örtü Tercih Etmeliyiz

Özellikle soğuk kış ayları geldiğinde kadınların hem başlarını hem de boyunlarını kapatabilmeleri gerekmektedir. Neticede boyun bölgesinden gelecek soğuklar ciddi sağlık sıkıntılarına neden olabilmektedir. Bunun dışında boynun da Allah’ın emri gereği kapatılması lazım geldiğinden şal ve örtüler doğru bir tercih olacaktır. Bunun yanı sıra şal ürünlerinin hemen hemen her kıyafetle giyilebilmesi de güzel bir özelliktir. Sonuç olarak şal örtü modelleri arasından istediğinizi seçin ve anında sipariş verin. Siparişinizi hemen işleme alacak sitemiz ürünlerinizi en kısa sürede sizlerle buluşturacaktır. Kaliteden ve şıklıktan taviz vermeden İslamiyet’in emirlerini uygulamak isteyen hanımlar için üretilen ürünlerin sizlere son derece kolaylık sağlayacağını temin edebiliriz. Dilerseniz kategorimizdeki diğer ürünleri de sıkılmadan inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Şal Örtü Yemeni Yazma Fiyatları

İhvan, Müslüman hanımefendilerin hem kesesini hem de gereksinimlerini düşünmektedir. Bu noktada sitemizde görmüş olduğunuz şal, örtü, yemeni ve yazma fiyatları oldukça uygun tutulmuştur. Bu sayede tüm gelir gruplarından hanımefendiler zorlanmadan sitemizden sipariş verebileceklerdir. Aynı zamanda ihvan.com.tr taksitli alım imkanını da müşterilerine sunmaktadır. Kapıda ödeme, taksit veya havale ile ürünleri satın alabilme şansınızın bulunduğunu ifade etmeliyiz. Fiyatlar son derece makul olduğu için keseniz hiçbir şekilde zorlanmayacak ve bu şık ürünleri uygun fiyatlara satın alabileceksiniz. Eğer ürünlerimizden memnun kalmaz ve iade etmek isterseniz bu türlü hakkınızın olduğunu da tekrardan hatırlatmalıyız. İhvan, tesettür giyim ürünlerini kaliteli ve güvenilir bir biçimde müşterileriyle buluşturmaktadır.

  Tesettür Örtü Satın Al

Sitemiz, müşterilerine ödeme konusunda büyük kolaylıklar tanımaktadır. Tesettür giyim kategorisi üzerinden seçeceğiniz şal, örtü, yemeni veya yazma ürünlerinden seçtiklerinizi zorlanmadan sipariş verme hakkına sahipsiniz. Ürünleri sepete ekledikten sonra alışverişi bitir butonuna basmanız yeterli olacaktır. Sizden istenilen adres bilgilerini doğru bir şekilde girmeniz halinde ürünleriniz kargoya verilecektir. Tabii ki ödeme yöntemini de bu noktada belirtmeniz lazım gelmektedir. Eğer ürünleri kapıda ödeme seçeneğiyle almak isteyen kullanıcılarımız olursa bunu hiçbir şart belirtmeden gerçekleştirebilirler. Ayrıca peşin ödeme fırsatıyla prosedürlerle de uğraşmak durumunda kalmayacaksınız. Maddi açıdan uygun olması için 6 taksit fırsatı sunan İhvan, kaliteyi ucuz fiyatlarla birleştirmiştir. Biz de başörtü satın al işleminizi yapmanızı öneriyoruz.