Product was successfully added to your shopping cart.

Termal Mest Çorap

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

18 Kayıt

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

18 Kayıt

Çorap Mest Çeşitleri

Bilindiği üzere Termal Mest Çorap çeşitleri, ayak topuklarını kapsayacak biçimde giyilen ve deri ve benzeri malzemelerden yapılmış bir çeşit ayakkabıdır.

İster evinizin içinde, isterseniz dışarıda ayakkabınızın içerisinde giyebilirsiniz. Abdestinizi aldıktan sonra giyerseniz, daha sonraki abdestlerinizde ürünü çıkartmanıza gerek olmaz, sadece üzerinden mesh edebilirsiniz. Tabii, mest çorapların da din alimleri tarafından belirli gereklilikleri yerine getirmesi gerektiği belirtilir. Mestinizi giydiğinizde; ayak dışarıdan görünmemeli, mest yırtıksız olmalı ve su geçirmemeli.

Mest çoraplar abdest konusunda yaşadığımız sıkıntıları ortadan kaldırır. En çok tercih edilen marka ise Eshel Çorap Mest'tir.

Mest Çorap Satın Al

Bildiğiniz erkek çorabı şeklinde üretilen mest çorap, çeşitlerinde bulunması gereken ve yukarıda özetlediğimiz özelliklere haizdir. Ancak buna ek olarak, benzersiz bir kullanım kolaylığı sağlar. Öncelikle deriden daha ince bir materyalden imal edildiklerinden, çıkarıp takması normal bir çorap kadar kolaydır. Bunun yanı sıra, ayağın terlemesine izin veren özel bir dokusu vardır. Bu nedenle sağlık sorunlarına yol açmaz. Çorap mest, özellikle yaşlı müminler için kullanışlı bir üründür. Soğuk havalarda sıkıntı çekmeden mesh etmek suretiyle kolayca abdest almalarını sağlar. Yine, normal bir çorap inceliğinde olduğundan sizi daha büyük numaralı ayakkabı satın alma zorunluluğundan kurtarır. Yenilikçi ve pratik bir üründür. İhvan, hayatınızı kolaylaştıracak tüm İslami ürünleri satışa sunmaktadır.