Product was successfully added to your shopping cart.

Tesettür Mayo

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

8 Kayıt

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

8 Kayıt

Tesettür Mayo, Haşema Marka ve Diğer Marka Kapalı Mayo Modelleri

Kapalı Mayo, deniz içerisinde ve kıyısında giyilen, tesettür mayo çeşitlerine verilen genel isimdir. Bu özel mayolar, tesettür kurallarını ihlal etmeden rahatça yüzme ve hatta güneşlenme imkanı sağlarlar. Kumaş olarak aynı normal mayolar gibi esnek ve kolay kurur nitelikte üretilirler. Tesettür mayo modelleri sayesinde, içiniz rahat bir şekilde tatilinizi gerçekleştirmeniz mümkün olur. Özellikle tesettür mayolar içerisinde Haşema markalı modeller çok sevilen ve beğenilen modellerdir. Erkek haşema modelleri mevcut olmasına rağmen, bayan haşema modelleri hem sayı hem de renk bakımından çok daha çeşitli ve zengindir. Ayrıca Çocuk haşema modelleri, de sitemizde bulunmaktadır. İhvan üzerinde, her ikisini de bulabilmek mümkündür. Tam kapalı mayo modelleri, ayak, el ve yüz bölgeleri hariç olmak üzere vücudun tamamını kapatır. Baş ve boyun bölgesi, kullanım kolaylığı bakımından bone şeklinde üretilmiştir. Bu sayede, yüzerken dahi başınızdan çıkması engellenir. Bazı modeller, sahil kısmında kullanmak üzere ayrı bir (pardesü benzeri) örtüyle gelirler. Yarı kapalı mayo modelleri ise, diz kapağına kadar olan kısmı kapatır ve yüz ile boyun bölgesini açıkta bırakır. Bunlar, daha çok buluğ çağına ermemiş kız çocukları için uygundur.

Tesettür Mayo Satın Al

Tesettür mayo üreten marka sayısı son yıllarda artmasına karşın Tesettür Mayo olarak en çok rağbet gören marka Haşema tesettür mayo markasıdır. Kadınlar arasında bu tarz ürünlere genel olarak Tesettür Mayo, Yarı Tesettür Mayo ve Tam Kapalı Tesettür Mayo'da denmektedir. Temelde tesettür mayo olan bu ürünler bayanların isteklerine zaman içinde kullanım alanlarına göre şekil değiştirmiş, geliştirilmiştir. Tesettür mayo modelleri artık neredeyse sınırsız renk seçeneklerine sahip ve onlarca markanın sektörde yer ettiği başlı başına bir sektör olmuştur.

Tesettür Mayolar, Tesettür Mayo Modelleri

Genel olarak özetlemek gerekirse, Tam Kapalı, Yarı Kapalı Tesettür Mayolar olarak özetlenebilir. Yazın İslami kurallara uygun olarak helal dairede denize havuza girmenizi sağlayacak ürünlerdir.

Tesettür Mayo Markaları

Adasea, Haşema, Tesmay, Alfasa, Ruko Maio, Seamay

Büyük Beden Tesettür Mayo

Stoklarımızda XXL, 3XL, 4XL, 5XL, Battal beden tesettür mayolar mevcuttur.

Tesettür Mayo Bonesi

Tam kapalı mayolarda ve yarı kapalı mayoların bazılarında bone bulunmaktadır.