x

Unakit Taşı Tesbih (925 AYAR GÜMÜŞ)

İhvan
Ürün Kodu : 0000000998189
Bu unakit taşı tesbih 925 ayar gümüş malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Tesbihteki taşın tane çapı 8mmdir. ( 16597 )
287,89 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • NOT: Bu üründe kullanılan bütün metal kısımlar birinci kalite saf 925 AYAR GÜMÜŞTÜR kullanılan gümüş kısımların ağırlığı yaklaşık 13 gr'ı geçmektetir.

  Unakit Taşı Tesbih (925 AYAR GÜMÜŞ)

  • Kullanılan Doğaltaş: Unakit doğal taş

  Bu unakit doğal taş tesbih unakit taşının en güzel tonlarından özel olarak şeçilerek üretilmiştir. Bu unakit taşından üretilmiş olan tesbihin püskülü, imameleri, ayracı hiçbir yerde bulamıyacağınız model ve tasarımda olup, bu unakit taşı tesbihler firmamızın bizzat tasarladığı modelde üretilmiştir. Ürünlerimizde orijinal doğal taşların yanı sıra estetikliğini arttırmak amacıyla bazı süsleme tesbih aparatları kullanılmış ve ürünlerin estetik görünümleri arttırılmıştır. Ayrıca orijinal unakit tesbihlerimiz firmamızın özel olarak üretmiş olduğu doğal taş tesbihlerde ip kesme problemini ortadan kaldırmak için kullanılan kopma ve dağılmalara karşı dayanıklı, kopmayan taş ipi olan elastik misina tarzı özel lastik ipe dizilmiştir. Normal kullanımda bu ip oldukça dayanıklı esnek ve uzun ömürlüdür. Bu özellikleriyle ürünlerimizi ip kopması, tesbih dağılması gibi problemleri yaşamadan rahatlıkla uzun süreler kullanabilirsiniz. Sizlerede özel tasarım ve dayanıklı özel ipiyle üretilmiş, unakit taşı tesbih satın almanızı tavsiye ederiz. Ayrıca unakit taşı tesbih fiyatları da toptan fiyatına yakın uygun fiyattatır. Bu doğal taş tesbihleri hem sallamak hemde stres atmak için çekerek kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tesbihlerin tane sayısı 33 olduğundan bu tesbihleri zikir çekmek amaçlı veya namazlarda tesbih çekmek amaçlı da kullanabilirsiniz. Çok amaçlı kullanabileceğiniz bu tesbihleri aynı zamanda muhteşem enerji ve faydalarından yararlanabilmek için de kullanabilirsiniz. Bu ürün orijinal unakit taşından üretildiği için unakit taşının şu psikolojik ve fiziksel faydalara sahiptir ; Kadınlar üzerinde özellikle hamilelik döneminde faydalı bir taştır. Kişiyi geçmişin olumsuzluklarından kurtarır. Kalbi korur ve kan dolaşımını düzenler. Yaşadığın ana adapte olmayı sağlar böylece işlerimizde hayatımızda başarıyı arttırır. Ayrıca verdiği mutlulukla yaşama sevincini arttırdığı söylenir. Kendimizi sevmemizi sağlar ve öz güveni arttırır. Ruhsal yaraları ve ruhsal sorunları tedavi edici etkileri bilinir. Olumlu enerjisini bedenimize sevk eder böylece pozitif enerjiyle dolu olmamızı sağlar.

  Not: Doğal taş ürün alırken orijinal olmasına özellikle dikkat edin. Doğal taş işi çok hassas bir iştir. Bir çok doğal taş ürün, ucuz taşları benzetilmek istenen orijinal taşın rengine boyanarak üretilmektetir. Bu tür ürünler piyasada çokça bulunmaktatır. Doğal taş alırken özellikle işi doğal taş olan, güvenilir firmalardan alın. Ayrıca ürünlerine orjinallik garantisi ve geri iade garantisi veren firmalardan alışveriş yapın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.