Tecvidli Kalemli Kur'an - Türkçe, İngilizce, Rusça, Fransızca, Kürtçe Meal Okumalı

Tecvidli Kalemli Kur'an - Türkçe, İngilizce, Rusça, Fransızca, Kürtçe Meal Okumalı

Fiyat : 157,43 TL + KDV
KDV Dahil :
159,00 TL
İndirimli Fiyat 159,00 TL
Kategori : Kalem Kuran - Hafız Kalem
Marka : AKSER
Adet :
kargo bedava
GÜVENLİ-ALIŞVERİŞÜrün iade garantisistokdan teslimkapıda ödeme
Akıllı Seccade
Tecvidli Kalemli  Kur'an - Türkçe, İngilizce, Rusça, Fransızca, Kürtçe Meal Okumalı Ürün Hakkında :

• Kur'an okuyan kalem ile artık yanlış yapmaya son. İçerisinde 12 farklı okuyucu bulunan Kalemli Kur'an'da M.Emin Ay, Fatih Çollak, Mustafa Uyar, İstanbul Kıraatinden İsmail Biçer ve İhsan Atasoy, Arap Hafızlardan Abdussamed, sudeys, mahir, husari, acemi, şatıri gibi dünyaca ünlü seslerden Kur'an-ı Kerimi tamamen dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda tecvit hükümlerinin Kur'an'da nasıl yapılacağını türkçe olarak size anlatan kalem ile tecviti öğrenebilir hemde ayetleri dinledikten sonra akıllı kart teknolojisi ile aynı anda türkçe mealini dinleyebilirsiniz. Kur'an'ı ister ayet ayet isterseniz sure sure, cüz cüz veya sayfa sayfa dinleyebilir veya ses kaydederek kendi okuyuşunuzu değerlendirebilirsiniz. Meâllerden elmalılı hamdi yazır, muhammed esed ve açıklamalı meal ile kuranın manasını öğrenebilirsiniz.
• 8 Gb Hafıza
• Tecvitli Kuran
• 10 İmam
• 3 Meâl
• Elif Ba
• Elektronik Kartlar
• Hızlı Şarj Cihazı
• Kulaklık
 
 
 

Kolay Ezberlemek için;

Ezberlemek istediğiniz ayet veya sûreleri kalemi o ayet veya sûreye yaklaştırarak istediğiniz kadar tekrarlatabilir ve böylece dinleye dinleye ezberleyebilirsiniz.Rec tuşuna basarak kendi sesinizi kaydedebilirsiniz. Ne kadar doğru okuduğunuzu tekrar Rectuşuna basarak dinleyebilir ve Kuran okuyan kalemdeki diğer Kur’an Kârîleriyle karşılaştırabilirsiniz.Kuran okuyan kalem şarjlı olup şarj cihazı ve kablosu yanında verilmektedir.
 
Teknik Detay

• Kalem Teknolojisi
- Orjinal olarak firmamızın üretimidir. 12 İmam, 3 Meâl, 3 Tercüme, Elif-Ba, Amme Cüzü ve 74 saatlik 8 kart teknolojisiyle dünyada ki en geniş interaktif içerik.

• Hafıza
- 8 Gb Hafıza Birimi (Arttırılabilinir 8%2B8=16 Gb hafıza desteği)

• Şarj
- Lithium-ion pil teknolojisi, 2 saat de hızlı dolum.

• Speaker
- 3,5 mm standart kulaklık veya bilgisayar haporlörü ile dinliyebilme.

• Ses Kayıt
- Karşılaştırmalı ses kayıt teknolojisi

• Kolay Kullanım
- Tam dokunmatik teknoloji ile Mushaf üzerinden kontrol.
- Tuşlara bağımlı kalmaksızın kolay ve profesyonel tasarım.

• Mushaf-ı Şerif
- 5 renk yaldızlı baskı. 17,5x24 cm kuşe.Motifli baskı ile eşsiz tasarım.

• Cilt
- Termo deri cilt kapağı ile sağlam ve estetik yapı.

• Tecvitli Kur’an-ı Kerim
- İlmi kaynaklar ile hazırlanmış 10 renkte tam tecvit uygulaması ile bütün tecvit kaidelerini üzerinde toplayan sistem. Kolay anlaşılır renkler, kalemin sesli eğitimi ve tablolar aracılığı ile kolaylaştırılmış eğitim.

• Okuma Modu
- 4 Farklı okuma modu... Ayet, Sayfa, Cüz ve sûre şeklinde okuma özelliği. Hızlı ve yavaş okuma. Ayet meâl özelliği.

• Elektronik Kart
- 8 Kart teknolojisi ile Kur’an-ı Kerim ve Meâli, İslam İlmihali, İslam Akaidi, Peygamberlerin Hayatı, Riyazus Salihin Hz.Peygamberin Hayatı, Sahabeler Hayatı Hac Umre nasıl yapılır ve Mekke Medine ziyaret yerleri. (74 saatlik anlatım)

• Elif-Ba
- 32 Derste Kur’anı bilmeyenler için Kur’an eğitimi.

• Amme Cüzü
-Kelime kelime okuma özelliği.

 

KULLANMA KILAVUZU 
 

Kalemli Kur’an : Kalemi kullanmadan önce 6 saat şarj ediniz.Kalemi açmak için ‘ON’ tuşuna 2 saniye , kapatmak için ‘OFF’ tuşuna 2 saniye basılı tutunuz.Kalemi açtıktan sonra Kur’an-ı Kerim’in kapağında bulunan akıllı karttan dilediğiniz imamı seçebilirsiniz.Dinlemek istediğiniz imamı akıllı karttan seçtikten sonra kalem seçtiğiniz imam’m ismini söyleyerek okumaya hazır hale gelir.


İmamlar : Kur’an-ı dinlemek için kalemi, akıllı kartımızda bulunan imamlar listesinden istediğiniz bir imamın ismine dokundurunuz.

Meâller : Kur’an-ı Kerim’in kapağında bulunan akıllı karttan dilediğiniz Meâli seçerek Kur’an-ı Kerim’in anlamım dinliyebilirsiniz.

Ses Düzeyi: Kalemin sesini yükseltmek veya düşürmek için Akıllı Kart üzerindeki ses simgesine dokundurarak ses düzeyini ayarlayabilirsiniz. 

 

Tecvit Renkleri: Sayfanın en altında 10 renk ile oluşturulmuş tecvit tablosu yer almaktadır.Bu tablodaki her renk farklı Kur’an okuma kurallarını simgeler. Fler rengin hangi tecvid kurallarını ifade ettiğini öğrenmek için kalemi bu renklere dokundurarak dinliyebilirsiniz. 

 

Okuma Modları : Kalem, Kur’an-ı Kerimi sayfa sayfa, ayet ayet,sûre sûre ve cüz cüz okumaktadır.

Sûre Okuma : Kalemi Kur’anda ki sûre Obaşlıklarına dokundurunca sûrenin tamamını okuyacaktır.

Cüz Okuma: Kalemi cüz numaralarına „dokundurunca o cüz’ün tamamını    
okuyacaktır.

Sayfa Okuma : Kalemi Kur’anda ki sayfa başlıklarına dokundurunca sayfanın tamamını okuyacaktır.

Yavaş Okuma: Yavaş yazan kısmı kaleme okuttuğunuzda kalem yavaş okuma moduna geçer.

Hızlı Okuma: Hızlı yazan kısmı kaleme okuttuğunuzda kalem hızlı okuma moduna geçer.(Ortaya dokunulunca kalem normal hızına döner.)

Ayet Meâl: Kalemi bu kısma dokundurduktan sonra, istediğiniz imamları ve mealleri arka arkaya seçebilir ve herhangi bir ayete dokunmanız halinde bu tertip şekli ile dinleyebilirsiniz.

Elif - Ba : Elif - Ba’nın kapağındaki kalem simgesine dokundurunca kalem Elif-Ba‘yı sesli olarak okuyacaktır.

Kartlar : Kur’an Okuyan Kalem setinde 8 adet kart bulunur 74 saatlik sesli anlatım mevcuttur.Kartları dinlemek için kartlardaki bu  ses simgesine dokunmanız yeterlidir.

Amme Cüzü: Amme cüzü’nün kapağındaki açılış alanına dokunarak amme cüzündeki bütün sûreleri kelime kelime dinleyebilirsiniz.


                                                      

Kur'an okumayı öğrenmek isteyen yada Kur'an okumayı ilerletmek isteyen herkes için Hafız Kalem Kuran ürününü sizlerin beğenisine sunuyor. Kapıda ödeme, Peşin fiyatına taksit ve hızlı gönderi seçeneklerini sitemizde bulabilirsiniz.


Ürün bilgileri ile ilgili tereddütleriniz, sormak istediğiniz sorular için not bırakın biz sizi arayalım linkinden, %2B90 (224) 223 76 69 - %2B90 (532) 472 33 11 nolu telefonlardan veya bilgi@ihvan.com.tr mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Ürün Hakkındaki Düşünceleriniz
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
Etiketler:
Kapat
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.