Namaz Kıldıran / Öğreten Seccade

Be the first to review this product

$25.00
OR

Quick Overview

Namaz Öğreten Seccade İle Namaz Kılmayı Uygulamalı Olarak En Kolay Şekilde Öğrenebilirsiniz.

Namaz Kıldıran / Öğreten Seccade

Double click on above image to view full picture

Zoom Out
Zoom In

More Views

Details

Namaz Kılmayı Öğreten Sesli Seccade Nedir ?

 

Namaz öğreten harika sesli saccade ile İslamın beş şartından biri olan namaz ibadetini öğrenmek şimdi daha kolay olacak. Seccade üzerinde yer alan namaz öğerenmeye ve namaz kılmaya teşvik edici elektronik cihaz bulunmaktadır.

 

Muhteşem akıllı seccade ezan okuyabilir sabah, öğle, ikindi, akşam ve yatsı namazlarını duaları ve rekatları ile namaz ibadetini eda etmenizde size ve sevdiklerinize yardımcı olacaktır. Sesli akıllı seccade 7′den 70′e herkeze namaz kılmayı öğretmek ve teşvik etmek için seccade olarak tasarlanmış muhteşem elektronik cihazdır. Çocuklarda namaz kılmayı hızlı öğretir ve namaz teşvik eder. Yetişkinlerde ise namaz kılmayı öğretir ve kıraati düzeltir. Ezan okuma özelliği ile namazdan önce ezan dinler, daha sonra namazınızı kılabilirsiniz.

 

İslamın beş şartından biri olan namaz ibadetini öğrenmek isteyenler, namaza başlamak isteyenler, namaz kılmak isteyenler, namazını doğru kılmak isteyenler akıllı sesli seccade ile dinimizin edası ve direği olan namazın nasıl kılanacağı konusunda sizlere yardımcı olacak namaz öğreten sesli seccadeyi mutlaka denemelisiniz. Kampanyalı tanıtım fiyatı ile namaz öğreten akıllı sesli seccade siparişi verin, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme fırsatını kaçırmayın.

 

Namaz Kılmayı Öğreten Seccade Nasıl Kullanılır ?

 

Kullanımı : İslamın beş şartından biride namaz kılmaktadır. Namaz, her müslümana farz kılınmıştır. Namaz öğreten sesli saccede ile namaz ibadetini daha kolay öğrenebilir ve öğretebilir, çocuklarınızı namaz kılmaya teşvikedebilirsiniz. Sesli akıllı seccadenin kullanımı son derece kolaydır.

 

Namaz Kılmayı Özendiren Muhteşem Ürün !

 

Seccadenizi yere seriniz, ses aparatını seccade üzerine koyunuz. Vakit namazlarından hangisini kılacaksınız o namazın tuşuna basarak tekbir ile namazınızı kılmaya başlayın. Akıllı seccadenin namaz esnasında söylediği duaları hemen arkasından tekrar ederek hatasız bir şekilde namaz kılın ve kıraatinizi düzeltin. Namaz öğreten akıllı seccade çocukları eğlenceli şekilde namaz kılmaya teşvik eder. Namaz kılmayı bilmeyen genç ve yaşlılara namaz kılmayı öğretmede yardımcı olur.

Additional Information

Weight 1.0000
Ürün Bedeni 39-42
Marka/Üretici No

Product Tags

Other people marked this product with these tags:

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.