x
Sort
Görünüm :

Kefen Takımı

Cenaze süreci boyunca ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bünyesinde barındıran setlerimiz, kefen takımı kategorimizde yer almaktadır. İhvan olarak sizlerle buluşturduğumuz bu ürünler, cenaze sürecinin her adımında yanınızda olacak çeşitli unsurları barındırmaktadır. Kadın ve erkek cenazesi için ayrı olan hazırlanmış takımlar, kapsamlı içeriklere sahiptir. Gerekli boyut ve uzunluktaki kefen bezi, alanında uzman çalışanlar tarafından seçilmiş özel materyallerden üretilmiştir. Beraberinde gelen havlu, eldiven, sabun, sünger, pamuk gibi çeşitli unsurlar, defin işlemlerinden önce gerekli tüm adımları gerçekleştirmenizi sağlar. Cami malzemeleri arasında yer alan bu ürün kategorimiz, hayatın her adımında ihtiyaç duyulan unsurlara markamız farkıyla ulaşmanıza imkân tanır.

Kefen Takımı Erkek ve Kadın

Hayatın sona ermesinden itibaren defin işlemine kadar gerçekleştirilmesi gereken çeşitli uygulamalar vardır. İslam dini kapsamında ele alınan bu uygulamalarda kullanılan materyaller, kefen takımı ürünlerimiz içerisinde yer almaktadır. Bedenin dine uygun bir şekilde toprağa verilmesini sağlayan bu takımlar içerisinde yer alan ürünlerin tam listesini kendi sayfalarından görebilirsiniz.

Kefen kumaşı, özel materyallerden hazırlanmıştır ve dokusu bu işlem için geliştirilmiştir. Kumaşın yüksek kalitesi, defin sürecini destekler niteliktedir. Mevtanın ailesi, yakınları ve sevdikleri için oldukça zorlu geçen bu zamanı, bir nebze kolaylaştıran takımlar sayfamızda yer almaktadır. Defin işlemleri için gerekli unsurları ayrı ayrı alma derdini ortadan kaldıran bu takımlar, alışveriş sürecini oldukça kolay hale getirir. İşlemlerde kullanılan malzemelerin takım halinde toplu bir şekilde alınması, zamandan ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Hayatınızdan ayrılan birisinin acısını taşırken bu gibi işlerle uğraşmanızı engeller. Gözünüzden kaçabilecek veya unutabileceğiniz unsurlar olması gibi problemlerin önüne geçer. Hazır paketler, hızlı bir alışveriş süreci ve tüm ihtiyaçların aynı anda giderilmesi anlamına gelir. İhvan kalitesiyle sizlerle buluşturduğumuz kefen takımı seçeneklerine sayfamızda bulabilirsiniz. Kadınlar ve erkekler için özel olarak hazırlanmış takımlar bu kategorimizde yer almaktadır. Gül suyu, çörek otu ve Kafirun, takımlarda yer alan unsurlardan birkaçıdır. Setler içerisinde yer alan bu gibi ürünler sayesinde cenaze işlemleri sorunsuzca ilerler.

Kefen Takımı Toptan

Tüm alışveriş ihtiyaçlarınıza bir yanıt olmak için hazırladığımız sanal mağaza olanaklarımız, alım sürecine kendiniz yön vermenize imkân tanır. İnternet üzerinden alışveriş kolaylığıyla sunduğumuz kefen takımı seçenekleri, ihtiyaç duyduğunu sayıda ürüne ulaşmanızı sağlar. Toplu alım olanaklarımız ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Aklınızdaki tüm soru işaretlerinin cevaplarına ulaştıktan ve alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılayan sayıda ürünü seçtikten sonra işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Müşteri dostu site altyapımız, alışverişi sizler için kolay hale getirmektedir. Sizin yönlendirebileceğiniz alışveriş adımları sayesinde evinizden tüm işlemleri halledebilirsiniz. İnternet üzerinden güvenli ödeme imkanımızdan faydalanabilirsiniz. Sipariş, kargo, iade, geri gönderim, ödeme ve kampanyalar gibi konularda müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. İhvan kalitesine ve konforlu alışveriş sürecine hemen ulaşabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.