x

30 Cüz Kuran-ı Kerimler

Kuran-ı Kerim okumayı öğrenmek ya da bilgisini sürekli parçalar halinde tekrar etmek isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri olan 30 Cüz Kuran-ı Kerimler, pek çok açıdan işinizi kolaylaştırır ve çok daha rahat bir şekilde okumanızı yapmanıza yardımcı olur.

Sort
Görünüm :

Kuran-ı Kerim okumayı öğrenmek ya da bilgisini sürekli parçalar halinde tekrar etmek isteyen kişilerin ilk tercihlerinden biri olan 30 Cüz Kuran-ı Kerimler, pek çok açıdan işinizi kolaylaştırır ve çok daha rahat bir şekilde okumanızı yapmanıza yardımcı olur. Genel olarak Kuran-ı Kerim 30 Cüz’den oluşur ve her bir Cüz içerisinde 37 tane sure yer alır. 20’şer sayfadan oluşan bu Cüz’lere ayrı ayrı sahip olarak okumak istediğiniz surelerin tamamına 30 parça halinde sahip olabilirsiniz. Taşıma çantasıyla birlikte tasarlanarak beğeninize sunulan bu ürünlere sahip olmak ise oldukça kolaydır. Dilerseniz Cüz için sipariş verirken Kuran-ı Kerim Mealleri arasından da seçim yaparak okuduğunuz sürelerin ne anlama geldiğini de görebilirsiniz. Böylece İslamiyet’i çok daha yakından tanıyabilir ve gönülden ibadet etmenin huzurunu yaşayabilirsiniz. Sayfalarımızda en uygun fiyatlarla tüm dini kitaplara ulaşabilir, evinizin rahatlığında kolay ve hızlı şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Şık ve Zarif 30 Cüz Kuran-ı Kerimler ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Birbirinden şık ve modern tasarımlara sahip olan 30 Cüz Kuran-ı Kerimler, sevdiklerinize özel alabileceğiniz İslami hediyelik ürünler olarak sayfamızda beğeninize sunulur. Bu eşsiz hediyelerle sevdiklerinizi şaşırtabilir ve onlara gönüllerini ısıtacak bir armağan verebilirsiniz. 1. sınıf baskı kalitesiyle hazırlanan bu benzersiz ürünler farklı ebatlardadır. Zevkinize bağlı olarak seçim yapabilir, beğendiğiniz ürüne kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Genel olarak karton kapaklı olarak hazırlanan ürünlerin ciltli seçenekleri de vardır. Ayrıca özel suni deri çantayla birlikte satılan modelleri büyük beğeni tıplar. Cep boy ya da farklı boylarda tasarlanarak üretilen bu kitaplar, kolay okuma imkanı sunarak dikkatleri üzerine toplar. 30 cüzün her biri ayrı olarak ciltlenerek satışa çıkarılır. Özellikle toplu hatimler için ideal olan bu ürünler, size büyük rahatlık sunar. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bu ürünlerle İslamiyet’in kapılarını sonuna kadar açabilir ve emin adımlarla yolunuzda ilerleme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Sayfalarımızda sadece Kuran’ı değil Arapça dilini de öğrenebileceğiniz eğitim setlerini bulabilirsiniz. Arapça Öğreniyorum setlerimiz ile kolay ve hızlı bir şekilde bu dili öğrenerek, Kuran’ı daha rahat ve akıcı da okuyabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlarla Üstün Kalitede 30 Cüz Kuran-ı Kerimler’e Sahip Olun

30 farklı ciltten oluşan ve size okuma kolaylığı sağlayan 30 Cüz Kuran-ı Kerimler, en uygun fiyatlarla beğeninize sunulur. Üstün kalitede 1. sınıf hamurdan özenle hazırlanan kitaplar, hataya yer verilmeden oluşturulur. İslam dünyasının usta isimleri tarafından yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile kapsamlı bir şekilde hazırlanan bu kitaplar, rahat okunabilir özellikte olduğu için ibadetinizi kolaylaştırır. Cep, orta, rahle, hafız boylarda üretilir ve her ihtiyaca eksiksiz yanıt vererek istenen verimin elde edilmesine yardımcı olur. Boyutlarına ve özelliklerine bağlı olarak fiyatlar değişiklik gösterir. Örneğin; bilgisayar hatlı modeller oldukça popülerdir ve diğerlerine oranla daha yüksek fiyat aralıklarıyla beğeninize sunulur. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından da mühürlü olan bu kitaplara sahip olarak her bir Cüz’ü ayrı ayrı taşımanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenli Sipariş Sürecimiz Sayesinde Aradığınız Ürünlere Anında Sahip Olun

İhvan olarak sizlere üstün kaliteyi uygun fiyatlarla sunuyoruz. İstediğiniz zaman web sitemiz üzerinden ürünlerimizi inceleyebilir, ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda tercihinizi yaparak sipariş verebilirsiniz. Sipariş sürecimiz oldukça hızlı ve güvenli olur. Gönül rahatlığıyla ihtiyacınız olan 30 Cüz Kuran-ı Kerimler’e sahip olmak amacıyla günün herhangi bir saatinde siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Kısa sürede talebiniz değerlendirerek ürününüz kargo için özenle hazırlanır. Böylece vakit kaybetmeden aradığınız ürüne kavuşabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.