x
Sort
Görünüm :

Sade Türkçe Okunuşlu Kuran-ı Kerimler

Arapça dilinde indirilen ve yazılan, İslam dinin ana kitabı olan Kur’an-ı Kerim, kelimesi kelimesine anlaşılması için uzun yılların emeği gereken bir kitaptır. Bu öğrenme sürecindeki ilk adım ise kendi dilinizdeki karşılığını da okuyarak içeriğindeki öğretileri kavramaya çalışmaktır. Sayfamızda sizlerle buluşturduğumuz sade Türkçe okunuşlu Kur’an-ı Kerimler, bu öğrenme sürecinize yardımcı olmak için harika kaynaklar değerindedir. Anlaşılır bir dilde çevirisi yapılmış olan bu kitaplar, internet üzerinden alışveriş olanaklarıyla sizlere sunulmaktadır. Sade bir Türkçe kullanılarak oluşturulmuş bu çeviriler, Arapça anlamların tam olarak korunmasını sağlamıştır. Böylelikle çeviriyi okurken, ana kitapta geçen öğretileri öğrenebilir ve İslam ilminde bilgi kazanmaya başlayabilirsiniz.

Türkçe Kuran Oku

Türkçe şekilde Kuran okumak küçük yaşlardan itibaren başlanması önerilen faydalı bir alışkanlıktır. Çocuklar okumayı ve yazmayı öğrendikten sonra dinleri hakkında bilgi birikimlerini genişletmeye başlayabilirler. Sade bir dilde yapılan bu çeviriler, çocukların dini kitaplarına çalışmaları ve öğrenmeleri için gereken imkânı oluşturmaktadır. Sayfamızda yer alan sade Türkçe okunuşlu Kur’an-ı Kerimler arasından seçiminizi yaparken hem kendinize hem de çevrenizdeki küçük çocuklara alabilirsiniz. Çoklu alım olanaklarımızdan faydalanarak alışveriş sürecinize kendiniz yön verebilirsiniz. Çevrenizdekilerin, sevdiklerinizin, cemaatinizin bu dini alışkanlığı edinmelerine vesile olabilirsiniz. Küçük yaştaki çocuklara sade Türkçe okunuşlu Kur’an-ı Kerimler dağıtarak onlara en güzel hediyeyi verebilirsiniz.

Sayfamızda sizlerle buluşturduğumuz ürünler, tasarım açısından kullanım süreciniz olabilecek en konforlu hale getirmek hedeflenerek oluşturulmuştur. Ciltleri oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak sağlam şekilde yapılmıştır. Kötü ciltlenmiş kitaplar, farklı sayfalarda uzun süre açık kaldığında belirli bir zaman sonra bu sayfalarda kopma gibi sorunlar oluşabilmektedir. Bizim yüksek kalite standartlarımız, bu problemin önüne geçmektedir. Kur’an-ı Kerim okuma sürecinizi rahatlıkla devam ettirebilmenizi sağlayan özel ciltleme teknikleri kullanılmıştır. Uzun süreli bir kullanım sonucu, sürekli olarak açıp kapatsanız bile ciltte yıpranma veya aşınma gibi sorunlar oluşmaz.

Kolay Okunuşlu Kuran-ı Kerim

Sade bir Türkçe’nin kullanılmasının sağladığı birçok fayda vardır. Okuma sürecini her yaştan birey için kolaylaştıran bu durum, Kur’an-ı Kerim’in öğretilerine ulaşmayı daha pratik hale getirir. Sade Türkçe okunuşlu Kur’an-ı Kerimler, ana dilin ağır ve o dili bilmeyen birisi için oldukça karmaşık gelen yapısından arındırılmıştır. Böylelikle hızlı ve anlaşılır bir okuma süreci sonucunda Kur’an’da yazan her kelimeyi öğrenebilmenizi sağlar. Günümüz konuşma dilindeki kelimeler tercih edilerek yapılmış olan çeviriler, anlaşılabilir özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Daha sonrasında Arapça olan Kur’an-ı Kerim’i çalışmak ve öğrenmek isterseniz, ilk olarak sade bir Türkçe’yle çalışmak bu süreci de kolaylaştıracaktır. Bu sayfadaki ürünleri sıralayarak sade Türkçe okunuşlu Kur’an-ı Kerim seçeneklerimize göz atabilirsiniz. Ürün yelpazesi içerisinde farklı cilt kaplamalarına ve boyutlara sahip alternatiflere ulaşabilirsiniz. Farklı tasarım özelliklerine sahip bu ürünler arasından yapacağınız tercihi, okuma ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak gerçekleştirebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.