0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

 
0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Hakkımızda

Alışverişin en kolaykaliteliucuz hali.

ihvan.com.tr; Hac malzemeleri, Tesettür giyim, Dini eserler Hediyelik eşya, Mevlid hediyelikleri ve benzeri ürün gruplarında müşterilerine hizmet eden bir e-ticaret sitesidir. 10 senelik online tecrübesinin yanında, 25 senelik perakende mağazacılık tecrübesi bulunmaktadır. Bursa Ulu Camii ​avlusu,Kapalı Çarşı ve  çevresinde 5 perakende satış  mağazasıyla hizmet veren ihvan mağazaları,Bursa Osmangazi Ticaret Merkezinde'de (OTİMER) online satış ofisiyle internet müşterilerimize hizmet etmektedir.Mağazalarımızın fotoğraflarına bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

BİZ KİMİZ?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, İslami ürünleri satan mağazaların hemen hepsi işlerini internet ortamına taşımıştır. Gerçektende, günümüzde oturduğunuz yerden dilediğiniz ürünü aratıp, kolayca satın almak mümkündür. Özellikle hac malzemeleri  satışında internetin payı her geçen gün yükselmektedir. Hac malzemeleri konusunda referans ve sektör lideri olan İhvan Hac Malzemeleri, Bursa merkezli hizmet vermektedir. Ayrıca ihvan.com.tr internet sitesiyle on yıla yakın zamandır online hac malzemeleri yanısıra ferace, haşema, pardesü gibi tesettür giyim ürünleri ayrıca dini eserler ve özel hediyelik ürünleri satışı da yapmaktadır. Ancak her alışveriş gibi, internet üzerinden alışveriş yapmanın da bazı kuralları vardır. Bunların başında, çeşit / model sayısı ve avantajlı fiyatlar gelmektedir. Bir web sitesi size ne kadar çok sayıda model seçeneği sunar ve ne kadar uygun fiyatlar teklif ederse, o derece faydalı olacaktır. Elbette bunu yaparken kalite konusundan hiç taviz vermemesi gerekir. Yukarıda da izah ettiğimiz gibi, islami ürünler satan web sitelerinin sayısı bir hayli fazlaysada, hem kaliteli, hem bol çeşitli ve hem de uygun fiyatlı olanların sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir.

İSLAMİ ÜRÜNLER ONLİNE SATIŞ SİTESİ

İhvan, bu bakımdan sektörde fark yaratan ve liderliği kolayca elde etmesini sağlayan benzersiz bir hizmet sunmaktadır. Kalite standartlarından ödün vermeden, sürekli ve titiz bir çalışmayla yeni ve modern tasarımlara imza atmayı prensip olarak belirleyen İhvan Hac Malzemeleri, 1991 yılında kurulmuştur. Hac malzemeleri, tesettür giyim, dini eserler (Kur'an-ı Kerim, kitap,hediyelik eşya,Mevlid hediyelikleri vb.) alanlarda müşterilerine hizmet eden İhvan Mağazaları, web sitesi sayesinde tüm Türkiye’ye hizmet edebilmektedir. On yılları aşkın deneyimini web sitesine de büyük bir başarıyla aktaran firmamız, güvenli alışveriş, aynı gün kargo, kapıda ödeme, kredi kartına taksit ve canlı destek gibi hizmetleriyle fark yaratmayı da başarmaktadır.

AKILLI SECCADELER, HAŞEMA MODELLERİ, TESETTÜR GİYİM

Sitemiz içerisinde mevlüt cemiyet hediyeliklerihac ve umre malzemeleri, Kur'an-ı Kerim ve Yasin kitapları, dini eserler, haşema modelleri, tesettür giyim, Kuran okuyan kalem, cami malzemeleri, çocuklar için dini ürünler ve gümüş takılar kategorileri bulunmaktadır. Her bir kategoride, en üstün kalitede üretilmiş ürünler, yine en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Özellikle seccade modelleri bakımından iddialı olan firmamız, kendi seccadelerini kendisi üretmekte ve kaliteyi her aşamada kontrolü altında tutmaktadır. Sürekli olarak düzenlenen indirim kampanyaları ise, daima en düşük fiyatları elde etmenizi sağlamaktadır. İslami ürünler konusunda ihtiyacınız olan tek adres, İhvan web sitesidir.

Tarihçemiz

1991

​Emirhan No: 57​ Dini Eserler mağazası açılışı​,

1994

​Emirhan No: 50' de yine 2.​ Dini Eserler mağazası açılışı.

1997

Ulucamii Doğusunda Sayılgan Pasajında Hac ve Umre malzemeleri Mağazasının açılışı,

2005

Yine Sayılgan Pasajında Bayan Tesettür Mağazası Açılışı

2011

Online Satış Kanalı aktif olarak kullanılmaya başlandı.

2016

Sadece online satış operasyonuna lojistik ve teknik destek sağlamak için yeni adrese taşınıldı.

2017

Bakırcılar Çarşısı No: 5 Misstesettür bayan tesettür giyim mağazası açılışı​,