x
Sırala
Görünüm :

Türkçe Okunuşlu ve Mealli Kur’an-ı Kerimler

Türkçe okunuşlu Kur’an-ı Kerimler, öğrenme ve çalışma sürecini kolaylaştıran kaynaklar arasında ilk sıralarda yer alır. Anlaşılır çevirilerin yer aldığı bu içerikler, bilgileri okumayı herkesin gerçekleştirebileceği bir eylem haline getirir. Her Müslümanın okuması gereken bu kitaptaki bilgileri elde etmeyi kolay hale getiren seçenekler, sayfamızda yer almaktadır. İnternet üzerinden alışveriş kolaylığıyla sunulan bu ürünlere, evinizin konforundan ayrılmadan sahip olabilirsiniz.

Arka ve ön kapak yardımıyla bir arada tutulan ciltler sayesinde Kur’an-ı Kerim okumak pratik bir hale getirilmiştir. Özenle hazırladığımız ciltli Türkçe okunuşlu ve mealli Kur’an-ı Kerimler, uzun yıllar boyunca kullanıma uygun şekilde hazırlanmıştır. Sayfa kalitesi ve cilt sağlamlığı gibi detayları yüksek standartlarımız doğrultusunda belirlenmiştir. Böylelikle ortaya estetik açıdan istenilen tüm özellikleri sunan ve kullanım açısından kolay bir süreç sağlayan ciltli kitaplar konulmuştur.

Kur’an-ı Kerim Türkçe Okunuşu ve Anlamı

Kur’an-ı Kerim oldukça eski ve ağır bir dil olan Arapça şeklinde indirilmiştir. İlk indirilmiş halini kelimesi kelimesine anlamak, uzun yıllar süren çalışmalar gerektirmektedir. İslam ilmini öğrenme aşaması için en ideal başlama noktalarından birisi, Türkçe okunuşlu ve mealli Kur’an-ı Kerimler’dir. Her yaş grubunun okumasına uygun şekilde hazırlanan bu çeviriler, Arapçanın ağır ve dili bilmeyenler için anlaşılmaz yapısından arındırılmıştır. Böylelikle herkesin okuyabileceği, içeriğini kavrayabileceği ve öğrenebileceği bir hale getirilmiştir. Özellikle çocukların Kur’an-ı Kerim okumaya başlamaları için Türkçe okunuş ekinin yer aldığı bu kitaplar mantıklı bir seçenektir. Hem Arapça okunuş şeklini öğrenip hem de bu sözlerin Türkçe anlamlarını kavrayabildikleri bir öğrenme süreci yürütebilirler.

Kur’an-ı Kerim okumaya başlamak için çocuklar için önerilen kesin bir yaş yoktur. Okuma alışkanlıkları, öğrenme süreçleri ve her çocuğun genel özellikleri, Kur’an-ı Kerim yolculuğunun başlama yaşını değiştirebilir. Türkçe okunuşun yer aldığı bu alternatifler, çocukların öğrenme sürecini kolaylaştırarak, başlangıçlarını daha hızlı bir hale getirebilir. Sayfamızda yer alan ürün seçenekleri arasından hem kendinize hem de çevrenizdeki çocuklara uygun Türkçe okunuşlu ve mealli Kur’an-ı Kerimleri alabilirsiniz.  

Kuranı Kerim Öğreniyorum

Türkçe okunuşlu ve mealli Kur’an-ı Kerimlere sahip olmanızı kolay hale getiren internet üzerinden satış imkanları sayfamızda yer almaktadır. Toplu alım olanakları, bu kitapları çevrenizdekilere hediye etme imkanını doğurmaktadır. Ailenize, arkadaşlarınıza, çevrenizdeki küçük çocuklara ve cemaatinize Türkçe okunuşlu ve mealli Kur’an-ı Kerimler dağıtabilirsiniz. Evinizin farklı köşelerine bu kitaplardan yerleştirerek her boş zamanınızda elinize alıp okumayı bir alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Cilt yapısından tasarım boyutlarına kadar her bir ayrıntısı, okuma süreci pratik ve kolay bir hale getirmek hedeflenerek oluşturulmuştur. Sizlerle buluşturduğumuz sağlam cilt yapısı sayesinde sayfaların dağılması gibi sıkıntılarla karşılaşmadan kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. İstediğiniz anda istediğiniz sayfayı açarak okuyabilirsiniz. Türkçe okunuşlu ve mealli Kur’an-ı Kerim seçeneklerine bu sayfadan göz atabilirsiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.