x
Sırala
Görünüm :

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok teknolojik malzeme veya cihaz hayatın içerisine girerek, işleri kolaylaştırmaya ve daha pratik hale getirmeye başlamıştır. Bu gelişim sadece dijital veya sanayi alanında değil, dini vecibeleri yaparken kullanılan malzemelerde de eskisini göstermiştir. Dinimize göre namaz kılınacak alanların temiz olması gerekir. Seccadeler de bu alanlara örtülerek namazın temiz bir ortamda kılınmasını sağlayan önemli malzemelerdir. Günümüzde seccadeler sadece bir örtü olmaktan çıkmıştır. Teknoloji ile bütünleşerek namaz vakitlerini söyleyen, namazın nasıl kılacağınıza göre bilgiler veren bir rehber gibi de olmuştur. Namaz kıldıran seccade namazını kolay kılmak isteyenler veya namaz kılmayı yeni öğrenenler için büyük kolaylık sunar. Mesela sesli seccadeler namaz vakitlerine göre ayarlanır, vakit geldiğinde sizi uyararak namazı hatırlatır. Kılınacak namaza göre direktif vererek namazı sizlere öğretir. Namaz kılarken pek çok vakti, rekâtı ve bu rekâtlardaki farklı duaları öğrenmek açısından bu akıllı seccadeler büyük kolaylık sunar.

Akıllı ve Pratik Kullanımlı Namaz Kıldan Seccadeler

Akıllı ve sesli bu seccade çeşitleri size namaz kılmayı kısa sürede öğretir. Hatta sevdiklerinizde de hediye ederek onlarında namaz kılmasını daha kolay hale getirebilirsiniz. Bu seccadelerin bazılarında kulaklık bulunur, bu şekilde istediğiniz ortamda kalabalık olsa dahi sesi duyabilir, direktiflere göre namazınızı kılabilirsiniz. Bu akıllı seccadeler büyük kolaylık sunar, yanınızda taşıyabilir her yere götürebilirsiniz. Özellikle yoğun iş ve sosyal yaşam içerisinde namaz dalgınlıkla yanlış kılınabilir. Bu seccadeler ile bu gibi sorunları asla yaşamasınız. Namaz gerekliliklerinden birisi de kıbleye doğru kılınması gerekliliğidir. Evinizde kıbleyi bulmak sorun olmaz ama seyahatlerinizde veya başka bir yerde olduğunuzda kıbleyi bulmak gerekir. Bu durumda ise pusulalı seccadeler size büyük kolaylık sağlayacaktır. Çocuklar içinde tasarlanan bu ürünler onları eğitirken namazın nasıl kılınacağını da öğretir. Çocuklara namaz kıldıran seccade modellerinin kullanımı da çok kolaydır. Pille çalışır ve dokunmatik ekranı vardır. Duaları veya namazı dokunarak başlatabilirsiniz, ses ayarı da yapabilirsiniz. İhvan olarak çok geniş kategoride sunduğumuz ürünlerimiz arasında güvenle seçim yapabilirsiniz. Hac malzemeleri, dini kitaplar, tesettür giyimi veya cami malzemelerine kadar birçok ürüne bütçe dostu fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Namaz Kıldıran Seccade ile Çocuklarınız Kolayca Namaz Öğrensin

Dinimizde namaz, ergen olan her kişide farz haline gelir. Ergenlik döneminde ya da daha öncesinde de çocuklar anne ve babalarından nasıl namaz kılınacağını görür. Birçoğu merak ederek başlar, ancak namazın ritüellerini ilk başta öğrenmek zordur. Bu sebeple onları kolay şekilde sıkmadan namaz kılmayı öğretmek gerekir. Bunun için akıllı çocuk seccadeleri büyük yardımcı olur. Onların ilgisi çeken renk ve teknolojide üretilir. Sesli yönlendirmeleri ile kolaylıkla namaz kılmaları sağlanır. Nazma kılma gibi önemli bir ibadeti kolay ve eğlenceli şekilde öğrenirler. Sayfalarımızda kendiniz veya çocuklarınız için birçok namaz kıldıran seccade modellerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca bunları sevdikleriniz alabilir ya da güzel umre hediyeleri olarak da verebilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan alacağınız bu ürünlere uygun ödeme koşuları ve güvenle sahip olabilirsiniz.

Hızlı Sipariş İle Türkiye’nin Her Yerine Kargo İmkanı

Birçok kategoride çok geniş yelpazesi ile sunduğumuz ürünleri online alışveriş kolaylığı ile alabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan uygun fiyatlarımız ile alışveriş yapabilir, Türkiye’nin neresi olursa olsun kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz. Namaz kıldıran seccade modelleri gibi teknolojik ürünlerde de kaliteli markaların ürünlerine en uygun fiyat avantajları ile ulaşabilirsiniz. Çocuklarınıza bu seccadelerden alarak onlarında bu önemli ibadeti kolay şekilde öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Sayfalarımızda birçok ürünü birbiri arasında karşılaştırabilir, teknik detaylarını inceleyerek kolay şekilde seçim yapma imkanı bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.