Product was successfully added to your shopping cart.

Gül Kokulu Tesbih

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 24

  1. 1
  2. 2
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 24

  1. 1
  2. 2

Tesbih, dinimizde güzel bir gelenek olarak kullanılmaya başlamış, ibadetleri kolaylaştıran bir araçtır. Tesbihin dini bir zorunluluğu olmasa bile Müslümanlar tarafından benimsenmesi manalı ve güzeldir. Bu sebeple ülkemizde tesbih çekmek basit ve doğru bir eylem olarak tanımlanmaktadır. Geçen yıllarla birlikte eski namaz tesbihlerinin yanında endüstriyel üretime tabi olan tesbihler de ortaya çıkmıştır. Yeni tesbih modelleri farklı bir şekilde dizayn edildiği için müminler tesbihi ibadetlerinin dışında sokakta ve evde de bir aksesuar olarak kullanmaya uygun görmüşlerdir.

Kısa zamanda ise tesbihler, müminlerin birbirine verdikleri mevlüt hediyelikleri arasına girmiştir. Bilhassa gül kokulu tesbih, mevlidi olan Müslümanların mevlide katılan dostlarına dağıttıkları armağanlardandır. Hem kokusu sebebiyle Peygamber efendimizi hatırlatması, hem de özel kutusuyla gül kokulu tesbih uygun bir tercih olacaktır. Sitemiz, sizler için gül kokulu tesbih toptan satışı yapmaya başlamıştır. Ürünlerimizi inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Gül Kokulu Tesbih Çeşitleri

Sitemizde yer alan gül kokulu tesbih çeşitleri, bilhassa yeni doğan yavrular için tasarlanmıştır. Aileler, doğan bebekleri için genellikle mevlüt okuturlar. Bu mevlütlere gelen değerli insanlara aileler tarafından bazı hediyeler verilmektedir. İşte gül kokulu tesbih de tam manasıyla harika bir hediyedir.

Erkek ve kız çocuklar için ayrı renklerde üretilen gül kokulu tesbihlere isim ve fotoğraf baskısı da yapılabilmektedir. Yani doğan yavrunuzun ismini, gül kokulu tesbih kutusuna yazdırabilir, hatta fotoğrafını ekletebilirsiniz. Böylelikle dağıttığınız hediye, dostlarınıza pek güzel bir anı olarak sonsuza dek kalacaktır.

Ayrıca sitemizde çocuklara özel gül kokulu tesbihlerin yanı sıra;

Esma-ül Hüsna baskılı gül kokulu tesbih,

Kafes şekilli gül kokulu tesbih,

Fileli gül kokulu tesbihler,

Kalp kutulu gül kokulu özel tesbih,

Gibi ürünler de mevcuttur. Cemiyetinize ya da niyetinize göre dilediklerini sipariş edebileceğinizi ve karışık biçimde satın al işlemi yapabileceğinizi de belirtelim.

Gül Kokulu Tesbih Özellikleri

Gül kokulu tesbih adı altında satılan ürünlerimizin hemen hemen hepsi, güvencemiz altındadır. Kısacası alacağınız tüm ürünlerin kalitesini temin ediyoruz.

Ürünün özelliklerine göz attığımızda;

Gül kokulu tesbihlerimiz 8 milimetre çapındadır.

99’lu olarak üretilmiştir.

Birçok farklı renk ve desen seçeneği mevcuttur.

Kokusu uzun süre kalıcı ve ele sinecek vaziyettedir.

Uygun kullanıldığında senelerce fayda göreceğiniz bir üründür.

Tüm gül kokulu teşbihlerin üzerine fotoğraf ve isim baskısı yapılabilmektedir.

Gül Kokulu Tesbih Satın Al

Sitemiz olan ihvan.com.tr üzerinden gül kokulu tesbih satın al işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Mevlüt hediyelikleri sekmesinde bulunan ürünlerimizi dostlarınıza rahatça hediye olarak verebilir, onları sevindirmeyi başarabilirsiniz.

İlk olarak seçtiğiniz gül kokulu tesbih ürününü toptan bir şekilde sipariş verebileceğinizi belirtmeliyiz. Satın alma kısmından istediğiniz miktarı belirtip sepete ekle dedikten sonra alışverişi tamamlamak için “alışverişi bitir” butonuna basmanız yeterlidir. Tesbih kutularınızın üstüne hangi ismi yazmak istiyorsanız onu açılan sayfadaki notlarda belirtebilirsiniz. Bununla birlikte tesbihlere fotoğraf baskısı yapılacaksa onu da ihvan.com.tr destek ekibine belirterek uygun adımları atabilirsiniz.

Tüm işlemlerinizi tamamladıktan sonra siparişi bitirmeniz dahilince 2-3 iş günü içerisinde kargonuz tarafınıza ulaşacaktır. İster kredi kartı ile 6 taksite kadar, isterseniz de kapı ödeme yöntemini seçerek gül kokulu tesbih ürünümüzü kolayca satın alabilirsiniz.

Sitemizdeki gül kokulu tesbih fiyatları oldukça uygundur ve toplu alıma son derece müsaittir. Bundan dolayı sevgili dostlarımızı sitemizden alışveriş yapmaya çağırıyoruz. Kalitenin ve güvenin vazgeçilmez adresi olan sitemizde merak ettiklerinizi destek hattımıza sorabilirsiniz. Ayrıca (0224) 223 76 69 numaralı telefonlar ile bizlere ulaşabileceğinizi ifade etmeliyiz.