x

Dini Biblolar

Sırala
Görünüm :

Biblolar, bulundukları ortamı güzelleştiren ve ortama yeni bir hava katan süs eşyalarıdır. Eski kültürlerden itibaren kullanılan bibloların çok çeşitli modelleri bulunur. Bu modeller arasından en çok tercih edilen ve yoğun ilgi görenler, dini biblolardır. Derin anlamlar içeren ve hem maddi hem de manevi olarak huzur veren dini bibloları evinizin en güzel yerlerinde sergileyebilirsiniz. Yüzlerce farklı modeli bulunan dini biblolar, birçok materyalden yapılır. Gümüş renkli, altın renkli ve Swarovski taşlı modeller sayesinde evinizi ve işyerinizi güzelleştirebilirsiniz. Dini biblolar, en ideal hediyelikler arasında yer alır. Bu nedenle sevdiklerinize özel günlerde ya da ev ve ofis ziyaretlerinde hediye edebilirsiniz. Sunduğumuz dini biblolarının bazı modellerinde saat detayı da bulunur. Bu sayede daha işlevsel hale geldiği için saatli dini biblolar daha yoğun bir ilgi görür. Saatli biblolardan en çok ilgi gören modeller arasında, Eyüp Sultan Cami mihrap biblosu ve Arapça harflerle Allah, Muhammed yazısının yer aldığı modeller bulunur. Allah ve Muhammed yazılı saatli biblolarda aynı zamanda Swarovski taşlar da bulunur. Beyaz, altın ve gümüş renkli modelleri bulunan bu biblolara Swarovski taşlar mükemmel bir zarafet katar. Eyüp Sultan Cami mihrabı biblosunun ise; sedef, gümüş ve altın renkli modelleri mevcuttur. Hat sanatı ile daha zengin bir görünüme sahip olan bu dini süs eşyasını salonunuzda kullanmanın yanı sıra yeni ev alan veya yeni iş yeri açan sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Salonunuzdan eksik etmek istemeyeceğiniz dini bibloları sayfamızdan keşfedebilirsiniz.

Dini Biblo Modelleri

ini biblolar, sergiledikleri mükemmel görüntü sayesinde bulundukları ortamı estetik olarak güzelleştirir. Fakat bazı modeller vardır ki, ortamda bulundukları sürece yüksek düzeyde huzur ve güven verir. Esmaül Hüsna ve Ayet-el Kürsi işlemeli dini biblolar, insanın iç huzurunu artıran ve manevi olarak güven veren biblolar arasında yer alır. Koruyucu özelliği ile bilinen Ayet-el Kürsi’nin evde bulunması, bütün aile bireylerini olumlu yönde etkiler. Bu nedenle Ayet-el Kürsi işlemeli yumurta formlu biblo, çam kozalak biblosu, kristal taşlı nar biblosu ve zırh biblosunu salonunuzda ve çocuk odasında kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ayete- el Kürsi’nin Nazar ayetinin işlenmiş olduğu kitap şeklindeki biblolar da ev kullanımı için idealdir. Ayet-el Kürsi gibi Esmaül Hüsna işlemeli dini biblolarda hem estetik görünüm kazandırır hem de huzur verir. Kristal taşlı çam kozalak, zırh biblosu, kristal taşlı kaftan biblosu, tomurcuk lale biblosu, ananas biblosu ve taşlı yayık biblosu gibi seçenekleri bulunan Esmaül Hüsna işlemeli biblolara da evinizde yer verebilirsiniz. Sayfalarımızda her dekorasyona uyacak şık ve kaliteli dini biblo seçeneklerine bütçe dostu fiyat seçenekleri ile kolayca ulaşabilirsiniz. Detaylarını inceleyerek kendi zevkinize göre seçimlerinizi yapabilir, isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Dini Biblo Çeşitleri

Kuran-ı Kerim, Hz. Ali Zülfikar Kılıcı, Kâbe, Kâbe kapısı gibi modeller manevi değeri yüksek olan dini biblolar arasında yer alır. Bunun yanı sıra insanların manevi gücünü artıran objelerde bulunur. Cevşen duası, manevi olarak insanlara güç veren özelliğe sahiptir. Bu nedenle cevşen duasını üzerinizde taşımak ve evinizde bulundurmak faydalıdır. Cevşen duasının işlenmiş olduğu zırh biblolarını evinizde bulundurarak gönül rahatlığı ile evinizde zaman geçirebilirsiniz. Sayfamızda Allah ve Muhammed lafızlı dini bibloların yanı sıra Osmanlı temalı bibloları da bulabilirsiniz. Ay yıldızlı stantta sergilenen Osmanlı Kılıcı, bulunduğu her ortama çok yakışır. Bu zarif kılıcı, Osmanlı Devlet Arması biblosu ile sergileyebilirsiniz. Daha göz alıcı bir biblo koleksiyonuna sahip olmak için kaftan ve zırh biblolarını da kullanabilirsiniz. İdeal büyüklüğe sahip olan bu süs eşyaları bir yandan huzur ve manevi güç verirken, diğer yandan da bulundukları ortamı güzelleştirirler. Hem huzur hem de estetik görünüm kazandıran dini bibloları sayfamızdan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.