x
Sırala
Görünüm :

Katlanabilir Tabure

Farklı kullanım alanları ve amaçları hedef alınarak üretilmiş katlanabilir tabure seçenekleri İhvan kalitesinde sizlerle buluşturulmaktadır. Bu sayfada yer alan ürün kategorimiz, hayatın her alanında kullanabileceğiniz tabureleri bünyesinde barındırmaktadır. Tasarım özellikleri farklılık gösteren ürünler arasından yapacağınız seçimi, kullanım ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak gerçekleştirebilirsiniz. Sırtlı tabureler, arka kısmında bulunan desteği sayesinde, bel ve sırt bölgesine yardımcı olmaktadır. Sırt bölümünün yer almadığı katlanabilir tabureler ise, taşıma süreci konusunda daha pratik özellik göstermektedir. Ekstra sırt kısmı yer almadığı için daha hafiftir ve daha az yer kaplar. Bu özelliği, kolaylıkla bir yerden başka bir yere götürülebilmesini sağlamaktadır. İhvan olarak sizlerle buluşturduğumuz bu ürün kategorisi içerisinde hem sırt bölmesi bulunan hem de bulunmayan modellere ulaşabilirsiniz. 

Katlanabilir Tabure Modelleri

Gündelik yaşamın her köşesinde kullanılabilen katlanabilir tabureler, taşıma işlemini kolay hale getiren birçok farklı tasarım detayına sahiptir. Katlandığı anda oldukça az bir alan kaplayan ürünlerin elde taşıması oldukça pratiktir. Ayrıca arabada taşımak için de uygun özellik gösterir. Ergonomik tasarımları sayesinde, piknik, kamp alanları ve plaj gibi ortamlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Metal borularla desteklenen ayak kısmı, toprak veya kum zeminde bile kullanılabilmesini sağlar. Kalabalık misafirlerin ağırlandığı zamanlarda yeterli oturma alanı oluşturmak için evin bir köşesinde tutabileceğiniz bir üründür.

Katlanabilir tabure seçeneklerimizin sıklıkla kullanıldığı alanlardan bir diğeri ise, namazdır. Namaz sandalyeleri, ayakta durmaya gücü yetmeyen veya belirli hareketleri yapamayan bireyler tarafından kullanılan araçlardır. Vücudu namaz süreci boyunca destekleyen bu ürünler, rahat bir şekilde ibadetinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Katlanabilir Namaz Taburesi

Hafif yapısı sayesinde kolayca taşınan bu ürünlerin ağırlığı yaklaşık iki kilogramdır. Tüm tasarım özellikleri, kullanım süreci boyunca yüksek bir konfor sunmak amacıyla hazırlanmıştır. Oturulduğunda ayakların ve sırtın rahat etmesi için belirlenen boy- en ölçütleri kullanılmıştır. Bacak boyu kırk beş santimetre olan bu taburelerin eni otuz ve boyu yetmiş santimetredir. Oturma kısmında yer alan materyal, vücudun sorunsuz bir şekilde yerleşmesini sağlar. Bu suni deri materyali, taburenin tüm bölümleri gibi, tamamıyla yerli üretim ürünüdür. İhvan olarak sizlerle buluşturduğumuz katlanabilir tabure ürünlerinin farklı renk alternatiflerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tüm tabure tasarımlarını ürün fotoğrafları sayesinde görebilir, teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgiye kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Namaz taburesinin katlanabilir özellik göstermesi, oldukça önemli bir detaydır. Kullanım sonucunda katlanılarak bir köşeye kaldırılabilen bu ürünler, fazladan yer kaplamazlar. Bu detayı, özellikle dar alanlarda değerli hale gelmektedir. Birçok fayda sağlayan ve kullanım alanı büyük bir çeşitlilik gösteren bu ürünlere, internet üzerinden alışveriş konforuyla sahip olabilirsiniz. Ülkemizin dört bir yanına verdiğimiz kargo hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz tabureyi kapınızdan teslim alabilirsiniz. Kullanım ihtiyaçlarınıza bağlı olarak taburelerde sunduğumuz toplu alım olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.