Product was successfully added to your shopping cart.

Namaz Elbisesi

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 26

  1. 1
  2. 2
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 26

  1. 1
  2. 2

Namaz Elbisesini Neden Tercih Edilmeli?

Namaz elbiselerini tercih etmek için birçok neden bulunmaktadır. Bu nedenlerden ilki, kadınların İslam’ın tesettür giyim kurallarına göre namaz kılmaları gerektiğidir. Namaz elbiseleri tüm uzuvları güzel ve rahat bir şekilde kapattığı içi bu ihtiyacı karşılamaktadır.

İkinci olarak gündelik hayatında tesettür kıyafet giyemeyen ancak namazlarını kaçırmak istemeyenler, yanlarında namaz elbisesi taşıyarak üstlerini çıkarmadan namaza durabilirler. Ürünler kolayca giyilip çıkarıldığı için bu kullanım tarzına son derece uygundur.

Ayrıca pratik namaz elbisesi ürünlerimizin birçoğu kendinden örtülü olduğu için ekstra bir başörtüsü taşıma zahmeti de bulunmamaktadır. Son olarak ürünlerimiz kumaşı gereği hafif olduğu için her yere götürülebilmekte ve çantada kırışma derdi olmadan kolayca taşınabilmektedir.

Pratik Namaz Elbiseleri

Sitemizde yer alan namaz elbisesi modelleri, özel bir şekilde tasarlanmış ve bütün ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmiştir. Mezhep ve düşünce farklılığının da gözetildiği namaz elbiseleri, farklı renk ve desenlerle birlikte sitemizden satılmaktadır. Ürünlerin en güzel özelliği, kumaş kalitesinin fazla olması ve kesinlikle terleme yapmamasıdır. Ayriyeten esnek yapısı ile namaz ibadetini huşu içerisinde gerçekleştirmek isteyen hanımlar kabiliyet problemi yaşamayacak, secdeye eğilirken bile rahat edeceklerdir.

Namaz elbisesi modellerimizin hepsi yıkamaya ve ütülemeye uygundur. Ancak kumaşı gereği ütü istemediği için böyle bir zorunluluğu da bulunmamaktadır.  Namaz elbisesi ürünlerimiz Türk malı olup, dayanıklı kumaştan imal edilmiş ve bozulmalara karşı tüm önlemler alınmıştır. Bu sayede gönül rahatlığıyla namaz elbisesi tek parça ürünlerinden satın alabilirsiniz.

En Uygun Namaz Elbisesi Fiyatları

Sitemiz olan ihvan.com.tr adresinde namaz elbisesi fiyatları oldukça uygundur. Misyonumuz, tüm Müslümanlara en kaliteli ürünleri olabildiğinde uygun fiyattan aktarmaktır. Bunu başarmak için sattığımız tüm namaz elbisesi çeşitleri makul çerçevelerde tutulmuştur. Bu amaç doğrultusunda sitemizden alışveriş yapmanızı tavsiye ediyoruz. Onlarca farklı model ve fiyattan ötürü kesenize göre güzel bir ürünü seçebilir, kargo ile elden alabilirsiniz. İhvan, her daim kaliteyi insanlarla buluşturmaya devam edecektir.

Hemen Namaz Elbisesi Satın Al

Namaz elbiseleri içerisinden beğendiğiniz ürünü sipariş vermek istiyorsanız, bunu sitemizden rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünün yanında yer alan “sepete ekle” butonuna basarak alışveriş işleminizi başlatabilir, satın al seçeneğine tıklayarak ürünü temin edebilirsiniz. Sizlere sunulacak ödeme yöntemlerinden birisini seçerek kargonuzun adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Sitemizde kredi kartına 6 taksit imkanı bulunmaktadır ve kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığı da mevcuttur. Bunun yanı sıra havale, EFT ya da nakit kapıda ödeme yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Siparişinizi verdikten çok kısa bir süre içerisinde ürününüz hazırlanacak ve tarafınıza kargolanacaktır. Takriben 2-3 iş günü içerisinde ürünlerin elinizde olabileceğini söyleyebiliriz. Sitemiz, aldığınız ürünleri beğenmemeniz haline iade ve değişime de açıktır. Bu sayede üzerinize olmayan ya da geri iade etmek istediğiniz tüm ürünleri büyük bir rahatlıkla tekrar kargolayabilirsiniz. İhvan, namaz elbisesi satın al işlemi için en doğru adrestir.