Product was successfully added to your shopping cart.

Erbakan Kitapları

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

11 Kayıt

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

11 Kayıt

Erbakan Kitapları

Bir dönemin başbakanı ve milyonların sevgilisi Necmettin Erbakan, Türk-İslam tarihinin gelmiş geçmiş en büyük dehalarından birisidir. Yaptığı icatlar ve ortaya koyduğu fikirlerle dönemin önemli isimlerinden bir tanesi haline gelen Erbakan, yazdığı kitaplarla da çok konuşulmuştur. Türk tarihine ışık tutan ve İslami bir düşüncenin nasıl olması gerektiğinin şemasını çizen Erbakan, fikirleriyle hala günümüze yarar sağlamaktadır. Kurduğu partilerden davasının inceliklerine kadar birçok konuya kitaplarında değinen ünlü isim, ayrıca birçok kitaba da konu olmuştur. Bu sebeple Erbakan kitapları okumak son derece önemlidir. Sizler de Erbakan kitapları satın alarak Türkiye’nin yakın tarihini derinden inceleme fırsatı bulabilir ve belirli konularda aydınlanabilirsiniz.

Erbakan Kitapları Nelerdir

Sitemiz, saygıdeğer büyüğümüz Necmettin Erbakan’ın kitaplarını sizlerle buluşturmaktadır. Darbe, İslam ve İlim, İslam Birliği, Davam ve Devruhu Fi’l Hareketi’l İslamiyyeti’l Muasıra Erbakan Hoca’nın kendi eliyle yazdığı kitaplardır.

Ayrıca sitemizde Mustafa Uzun tarafından kaleme alınan ve Erbakan’ın kendi ifadelerini içeren eserler de yer almaktadır. Bu eserler;

Erbakan'ın Dilinden Milli Görüş,

Müslümanların İlmi Keşifleri ve Batı İlminin Çıkmazları,

Adil Düzen,

Faiz Belası,

Ağır Sanayi Davası

Olarak sizlerin hizmetine sunulmuştur. Bu eserlerin dışında da bazı Erbakan Hoca kitapları sitemizde mevcuttur. Siz de beğendiğiniz kitabı istediğiniz gibi sipariş verebilir, güzel bilgilerle kendinizi donatabilirsiniz.

Erbakan Kitapları Neden Okunmalı

Erbakan Hoca ortaya koyduğu düşüncelerle milyonları arkasına almayı başarmış ve birçok kesimin sevgisini toplamayı bilmiş bir liderdir. Yaşadığı zorlu süreç ve baskıları her zaman kendisine kuvvet edinen Erbakan, hislerini kitaplara dökerek tarihe bir not düşmek istemiştir. Onun yolundan gitmek ve onun fikirlerini idrak etmek isteyen tüm bireylerin, en az bir adet Erbakan kitabı okuması şarttır. Ayrıca Türkiye’nin yakın tarihinde olup bitenleri en doğru ve objektif biçimde incelemek isteyenler de Erbakan kitaplarına yönelmelidirler. Erbakan yazdığı eserlerde her daim doğruların savunucusu olmuş ve fikirlerinin haklılığını ortaya çıkaracak doneleri sayfalara aktarmıştır. Dini açıdan hassas ve aynı zamanda ülke meseleleriyle ilgilenen tüm kişileri ilgilendirecek notlar, bu kitaplarda yer almaktadır.

Erbakan Kitapları Satın Al

Erbakan Hoca’nın yazmış olduğu eserlerin hepsini sitemizde hiç zorlanmadan bulabilir, satın al işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Erbakan kitapları satın al seçeneğiyle İhvan, siyasi meseleleri kendisine dert edinen Müslümanları sevindirecek hamleleri yapmıştır. Kitapları değeri olan fiyatlarla