x
Sırala
Görünüm :

Dini Elektronik Hediye

Küçük yaşlarda, dini eğitim sürecini başlatmak ve çocukların doğru bir bilgi birikimi edinmelerini sağlamak oldukça önemlidir. İhvan olarak sizlerle buluşturduğumuz bu ürün yelpazesi içerisinde çeşitli dini elektronik hediye seçenekleri yer almaktadır. Ses kayıt özellikleri gibi çeşitli unsurlar ile eğitim sürecini destekleyen dini elektronik hediye seçenekleri, çocukların İslam ilminde atacakları ilk adımlar değerindedir. Çok farklı formatlarda ve tasarım şekillerinde sizlerle buluşturulan bu ürünler, internet üzerinden alışveriş konforuyla sunulmaktadır. Kendi çocuğunuza veya çevrenizdeki küçük çocuklara vermek üzere bir hediye seçebilir, alışveriş işlemlerinizin hepsini sitemiz üzerinden tamamlayabilir, evinizin konforundan ayrılmadan bu ürünlere sahip olabilirsiniz. 

Dini Konuşan Kitap

Dini elektronik hediyelerin hepsi, eğitim süreci boyunca çocuklara yardımcı olan ve bu yardımı teknolojinin faydalarını kullanarak yapan ürünlerdir. Sayfamızda yer alan konuşan kitaplar, bunun en güzel örneğidir. Çocukların telaffuzunun geliştirilmesinden eğitim sürecini daha interaktif kılmaya kadar birçok yararı bulunan bu kitaplar, küçük yaş grupları hedeflenerek oluşturulmuştur. Renkli sayfaları, basit çizimleri ve eğlenceli formatları sayesinde, çocukların hevesle çalışacakları kitaplardır. İslam ilminin temel bilgi birikimini içeren bu kitaplarda birçok farklı hikâye, öğüt ve öğreti yer almaktadır.

Okul öncesi çocukların kullanımı için özel olarak hazırlanmış dini elektronik hediye seçenekleri, bu sayfada yer almaktadır. Bunun yanı sıra okuma- yazma bilen yaş grubu hedef alınarak oluşturulmuş kitap formatları da mevcuttur. Hediye seçim süreciniz boyunca, ürünü alacağınız çocuğun yaşını ve eğitim seviyesini göz önünde bulundurarak olabilecek en ideal seçeneğe ulaşabilirsiniz. 

İhvan olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün kategorisi içerisinde tekli alım olanağı bulunan kitapların yanı sıra set alternatifleri de mevcuttur. Bu setler içerisinde onlu, yirmili, otuzlu, yüzlü gibi kitaplar yer alır. Vermek istediğiniz hediye kapsamını göz önünde bulundurarak farklı alışveriş olanaklarımız ve hediye setlerimiz arasından seçimini yapabilirsiniz. Öğrenme sürecini daha eğlenceli kılan tevhid hızlı olan kazanır gibi oyunlara göz atabilirsiniz. Alıştırma kitabı gibi ürün seçeneklerimizi de alarak eğitim süreçlerine renk katabilirsiniz.  

Dini Eğitici Hikâye Kitapları

Çocuklar tarafından sevilerek kullanılan ürünlerimizden birisi, hikâye kitaplarıdır. Eğlendirerek öğreten bu kaynaklar, küçük yaşlardaki çocuklara verilmek için harika bir hediye seçeneğidir. İhvan olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde farklı yaş grupları hedef alınarak oluşturulmuş setlere ve kitaplara ulaşabilirsiniz. Canlı renklerdeki kapak tasarımlarına ve dikkat çekici hikayelere sahip bu kitaplar, dini elektronik hediye kategorimiz içerisinde yer almaktadır. 365 günde formatıyla hazırlanmış olan kitaplar, eğitim sürecini her gün belirli bir süreye bölerek daha dengeli kılmaktadır. Bir yılın sonunda çocukların İslam dini hakkında temel bir bilgi birikimine sahip olmasını sağlamaktadır. Çocuklara dua etmeyi, Arap alfabesini, Peygamberimiz hakkında bilgileri öğreten farklı içerikler yer almaktadır. Aralarından istediğiniz ürünü seçebilir, çocuklara hediye edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.