x
Sırala
Görünüm :

İslamiyet’e inanan ve inancını doyasıya yaşamak isteyen her mümin kolaylıkla Kuran-ı Kerim okumayı öğrenebilir. Günümüzde bu konuda sizlere yardımcı olacak çok çeşitli CD’ler, online dersler, interaktif CD’ler, kitaplar gibi sayısız kaynak mevcuttur. İstediğiniz zaman Arapça Eğitim Seti alarak kolaylıkla bu konuda kendinizi geliştirebilirsiniz. Sayfalarımızda yer alan Arapça Öğreniyorum ürünlerinden yararlanarak kısa sürede Kuran-ı Kerim’i okumaya başlayarak kendinizi yaradana çok daha yakın hissedebilirsiniz. Bununla birlikte Arapça okuyamayanlar veya Arapça okuyabilse de okuduğunu anlamak isteyenler için hazırlanan metinsiz sade mealli Kuran-ı Kerimler arasından da seçim yapabilirsiniz. İhvan olarak her zaman sizlere kaliteli ve güvenilir ürünler sunuyoruz. İstediğiniz zaman sıfır hatayla hazırlanan bu kutsal kitaplardan dilediğinizi sahip olabilir ve İslamiyet dünyasında çok daha anlamlı adımlar atabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile sunduğumuz geniş ürün seçeneklerimizin sizin olduğu kadar sevdikleriniz için de en özel anlarınızda yanınızda olacaktır.

Üstün Kalitede Metinsiz Sade Mealli Kuran-ı Kerimler ile Ruhunuzu Besleyin

Günümüzde İslam dünyasının saygın isimlerinden olan alimler, hocalar tarafından büyük bir titizlikle hazırlanan metinsiz sade mealli Kuran-ı Kerimler için bizden destek alabilirsiniz. Ruhunuzu beslemenize ve İslamiyet’in kutsal yolunda rehber edinmenize yardımcı olan bu kitaplardan yararlanarak Yaradan’ın emirlerini çok daha net bir şekilde anlayabilirsiniz. Bu yolda nasıl yürümeniz ve İslamiyet’e hangi açıdan bakmanız gerektiğini en güzel şekilde anlatan bu kutsal kitaplar, uzun süreli yapılan çalışmalar sonucu ortaya çıkarılır. Kapsamlı bir çalışma ile hazırlanan kitaplar hatasız şekilde sizlere sunulur. Türkçe olarak hazırlanan bu kitaplarla herkesin Kuran ve İslamiyet ile buluşturulması amaçlanır. Arapça hatlara ama Türkçe okunuşa sahip olan kitaplar, Kuran’ı yanlışsız okumanıza imkan tanıyacak şekilde oluşturulur. Siz de sayfamız üzerinden farklı çeşitleri olan Kuranı Kerim ürünlerimiz arasında dilediğinize sahip olabilirsiniz. Hızlı sipariş ve kargo avantajları ile evinizin rahatlığında alışveriş yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Metinsiz Sade Mealli Kuran-ı Kerimlere Kolaylıkla Sahip Olun

Arapça metinler olmadan hazırlanan metinsiz sade mealli Kuran-ı Kerimler, üstün kalitede olmasına rağmen bütçe dostu fiyat aralıklarıyla sizlere sunulur. Sıfır hatayla hazırlanarak maksimum güvenilirliği vadeden bu kitapların fiyatları özelliklerine göre değişiklik gösterir. Dilerseniz cebinizde taşıyabileceğiniz cep boy modellerine yönelebilir ya da çantada taşımanıza imkan tanıyan çanta boy modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz her ikisinden de satın alarak hem evinizde hem de her daim yanınızda bulundurabileceğiniz Kuran-ı Kerim mealine sahip olabilirsiniz. İsterseniz sevdikleriniz için de bu anlamlı ve kutsal kitaplardan alabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda beğeninize sunulan bu hatasız kitaplar, ticari amaç güdülmeden İslamiyet’in gerekliliklerine uygun şekilde hazırlanarak ortaya çıkarılır. Müslüman kardeşlerimizin kolaylıkla okuması ve İslamiyet’i yakından tanıması amacıyla gerçekleştirilen titiz bir çalışmanın ürünüdür.

Hızlı Sipariş ve Onay Süreci ile Kısa Sürede Kutsal Kitaplarınıza Kavuşun

İhvan olarak sizlere çok sayıda çeşitli ürünler sunarak İslam dünyasını çok daha yakından tanımanıza yardımcı oluyoruz. Arapça haliyle okuyabileceğiniz gibi bu kutsal kitabın mealini de okuyarak her açıdan kendinizi bu alanda donanımlı hale getirebilirsiniz. Kolay okunan ve anlaşılan metinsiz sade mealli Kuran-ı Kerimler için yapmanız gereken tek şey birkaç tıklama ile evinizin rahatlığında sipariş talebi oluşturmanız olur. Kolaylıkla verdiğiniz sipariş kısa sürede onaylanarak özenle paketlenir. Güvenli kargo hizmetimizle kapınıza kadar bir ya da iki gün içerisinde getirilen ürünlerimize en yakın zamanda sahip olabilir ve bu kutsal kitabın rehberliğinde İslamiyet’i daha rahat anlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.