x

İmam Kıyafetleri - Cübbe

Günlük elbise üzerine giyilen, düz kesimli, uzun ve vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde geniş yapıdaki imam kıyafetlerine cübbe denilir

Sırala
Görünüm :

Günlük elbise üzerine giyilen, düz kesimli, uzun ve vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde geniş yapıdaki imam kıyafetlerine cübbe denilir. Dik ve dar yakaya sahip cübbelerin kol kısımları bedende olduğu gibi bol ve geniş ağızlı olarak dikilir. Düğmeli ve düğmesiz modelleri de bulunur. Kaliteli kumaşlardan yapılan ve kolay kolay kırışmayan bu cübbeler en sık tercih edilen ürünler arasındadır. Pamuklu, yünlü, ipek ve gabardin gibi farklı kumaşlardan farklı alternatifler ile sunulur. Bu şekilde herkes istediği ürünü rahatlıkla seçebilir. Genellikle beyaz, gri, krem ve siyah renkler kullanılır. Desensiz, desenli, sırmalı, motifli veya yaldızlı gibi birçok seçeneği bir arada bulabileceğiniz imam kıyafetleri – cübbe seçenekleri için sayfalarımızı inceleyebilir ve beden seçenekleri sayesinde bedeninize göre olan ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Cübbe Giymek Zorunluluğu Var Mıdır?

İslamiyet açısından imamların cübbe ve sarık kullanması zorunlu tutulmamıştır. Fakat kılınan namazdan sonra tespih çekmenin sünnet olması gibi, namaz kıldıran imamın cübbe giymesi ve sarık takması da sünnet olarak kabul edilmiştir. Geçmiş yıllara nazaran günümüzde daha çok cübbe çeşitleri bulmak mümkündür. Fakat aşırı şekilde süslenmiş ve göz alıcı imam kıyafetleri yerine daha sade olanların seçilmesi uygun görülüyor. İmamların kullandığı bir diğer aksesuar da sarıktır. Sarık kullanmak da cübbe gibi sünnet olarak kabul edilmiştir. Sarıkların da gösteriş ve şatafattan uzak durarak daha sade görünümlü olanların seçilmesi uygun bulunmuştur. Sayfalarımızda çok geniş seçenekte sunulmuş cami malzemeleri ürünlerinin yanı sıra değişik birçok seçenek ile sunulmuş imam kıyafetleri - cübbe çeşitleri, sarık modelleri ve sarık koruyucularını inceleyebilir ve bedeninize uygun olanı kolay bir şekilde en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ayrıca namaz kılarken kullanabileceğiniz katlanabilir tabure seçeneklerini de sayfalarımızda bulabilir, namazlarınızı daha rahat şekilde kılabilirsiniz.

En Uygun Fiyatlı Kaliteli İmam Kıyafetleri - Cübbeler

Genellikle cemaate önderlik yaparken giyilen cübbeleri değişik renk, model ve en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Kaliteli kumaşlardan titizlikle üretilen imam kıyafetleri işçilikleri dikkate alınarak fiyatlandırılır. Kumaş özellikleri, astar kullanımı, iç cep uygulaması ve süslemelerde kullanılan detaylar, genel olarak fiyat belirlemede kullanılan faktörler arasında yer alır. Sayfalarımızda beğeninize sunduğumuz tüm ürünler kaliteli malzemeler kullanılarak uzun süreli kullanıma uygun şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Kaliteli ürünleri bütçe dostu fiyatlarla sunarak, her kesimden kullanıcının kalite ve sağlam ürünlere ulaşmasını sağlıyoruz. Sayfalarımızda inceleyebileceğiniz ürünlerin tamamı hem kalite hem de fiyat bakımından kullanıcılardan tam not alarak, müşteri memnuniyetini garantilemiştir. Beden seçenekleri sayesinde bedeninize ve ihtiyacınıza uygun imam kıyafetleri - cübbe modelini belirleyerek sayfalarımızdan satın alabilirsiniz.

İmam Kıyafetleri- Cübbe Almak İçin Uzun Zaman Harcamayın

Zamanın çok kıymetli olduğu günümüz koşullarında, herhangi bir işi yapmak için zaman kaybı yaşamamak adına, planlı hareket etmek yerinde bir davranış olur. Çağımızın getirdiği ve gerektirdiği teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, faydalı hizmetlerden ve ürünlerden birçok kişinin yararlanmasını sağlamak için web sitemiz aracılığı ile tüm ülkeyi kaliteli ürünlerle buluşturuyoruz. Evinizin ve işyerinizin rahatlığında online olarak güvenle alışveriş yapabilmeniz için gerekli olan sertifikaları alarak kişisel bilgilerinizin şifreli bir şekilde korunmasını sağlıyoruz. Camiler için gerekli malzemeleri, cenaze işlemleri ve cemiyetleriniz için gerekli olabilecek yüzlerce ürünü bir arada bulabileceğiniz sitemizden, verdiğiniz siparişler kısa sürede onaylanarak en uygun kargo fiyatları ile ve en makul sürede adresinize ulaştırılır. İmam kıyafetleri - cübbe ve daha birçok ürüne hızlı bir şekilde sahip olabilmek için sayfalarımızdan sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.