x
Sırala
Görünüm :

Hac ve umre en önemli ibadetlerden birisidir. Özellikle yapılması gereken görevler açısından bazı özel eşya ve kıyafetlere ihtiyaç duyulur. Tavaf sözcüğünün sözlük anlamı bir şeyin etrafında dönmek ya da dolaşmak demektir. Umre veya hac ibadetleri sırasında yapılan tavaf ise Hacer-i Esved’in hizasından başlayıp Kabe-i Muazzsama’nın etrafında yedi defa dönülmesidir. Kabe’nin etrafında yapılan her bir dönüşe ise şavt denir. Yedi şavt ise bir tavaf eder. Farz, vacip, sünnet veya nafile olarak dört farklı tavaf çeşidi vardır. Geçmişte tavaf çıplak ayakla yapılırdı ancak günümüzde kalabalıklaşan toplum ve diğer farklı sebepler sonucunda hac ve umre ibadetlerinde bu özel görevi yerine getirirken tavaf patiği kullanılır. Hac malzemeleri arasında en gerekli olan bu malzeme, farklı renk ve seçeneklerde sayfalarımızdan sizlere sunulur. Ayak numaranıza göre istediğiniz rengi seçebilir, güvenle kullanabilirsiniz.

Kullanımı Kolay ve Kaliteli Tavaf Patiği Çeşitleri

Kâbe ve çevresinde yapılaşmanın artması sebebi ile hac veya umrede ne yazık ki çıplak ayakla yapılması gereken tavaf ibadetini yerine getirmeyi zorlaştırmıştır. Bunun yerine tavaf patiği giyilerek bu ibadetin gerçekleştirilmesi, büyük kolaylık sağlamıştır. Ayrıca sağlık sebepleri ile çıplak ayak dolaşmak çok uygun olmadığından tavaf için kullanılan bu patikler gerekli olan hijyeni de sağlar. Bu patik ile dini ibadetlerinizi yaparken ayağınıza bir şey batmaz. Ayrıca altının tırtıklı olması da kaymayı engelleyerek, istenmeyen kazaların önüne geçer. Bu patikler yüzde yüz saf deri kullanılarak yapılır. Özel şekilde imal edilir. Ayakların hava almasını saplayan gözenekleri ile istenmeyen kokuların veya ayak problemlerinin de önüne geçilir. Bu ürün bayan umre kıyafetleri kadar erkeklerin umre ve hac kıyafetlerinin de ayrılmaz bir parçası olmuştur. Sayfalarımızda hac veya umre ibadetlerinizde kullanabileceğiniz birçok ürüne çeşitli alternatifler ile ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarla size sunduğumuz geniş ürün seçeneklerimiz arasında kendinize veya sevdikleriniz en özel hediyeleri kaliteli ürün güvencesi ile alabilirsiniz.

Birbirinde Şık ve Uyun Fiyatları ile Tavaf Patiği Modelleri

Sayfalarımızda yer alan tavaf patiği ve umre ayakkabısı seçenekleri esnek yapısı ve ayağı sarması sayesinde konforlu bir kullanım sunar. Ürünlerimizin hepsinin alt tabanı kaymaz materyalden yapılır. Yürürken vücudun dengesini sağlarken konforlu bir yürüyüş imkanı da sunar. Özellikle ayağa gelebilecek sert darbeleri dahi absorbe eder. Sağlıklı yürümenin yanı sıra spor yaparken de bu patikler rahatlıkla kullanılır. Hava alma özelliği sıcak günlerde rahat kullanım imkânı verir. Hac ve umre ibadetlerinin yanı sıra ev içerisinde veya bahçede de bunları kullanabilirsiniz. Kirlense dahi kolaylıkla temizlenir. Ilık su ile çamaşır makinesinde yıkanması yeterlidir. Farklı renk seçenekleri ile sayfalarımızda yer alan bu patikleri ayak numaranıza göre seçebilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen siyah ve beyaz renklerinin yanı sıra gri, krem veya bordo renkleriyle de bulabilirsiniz. Ayrıca deri umre sandaletleri de sayfalarımızda sizlere çeşitli renk seçenekleri ile sunulur. Bütçenizi sarmadan alabileceğiniz bu patikler ile hac veya umre tavaflarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Güvenilir Kargo ile Evinizin Rahatlığında Alışveriş Yapın

Online alışveriş kolaylığı sunan sayfalarımızda hac ve umre ibadetlerinizin vazgeçilmezi olan tavaf patiği seçeneklerini geniş ayak numarası alternatifleri ile bulabilirsiniz. Evinizin rahatlığında hızlı şekilde alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatlarla sunduğumuz ürünlerle birçok ihtiyacınızı hem de bütçenizi sarsmadan karşılayabilirsiniz. Hacca veya umreye gidecek sevdiklerinize en özel hediye olacak bu patik veya sandaletlerin detaylarını kolaylıkla inceleyebilir, ürünler arasında karşılaştırma yaparak seçimlerinizde kolaylık sağlayabilirsiniz. Bütçe dostu fiyat ve indirimlerimizle her zaman size en iyiyi vermek için ürün çeşitlerimizi yenileyerek yanınızda yer alıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.