Product was successfully added to your shopping cart.

Mevlüt Hediye Setleri

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 104

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 104

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Mevlüt Hediye Setleri

Mevlütler, Müslümanların bir araya gelmelerine vesile olan güzel toplantılardır. Mevlütlerde dostlar İslamiyet’in keyfine birlikte ulaşırken, birbirlerini de memnun etmektedirler. Bu anlamda mevlütler çok değerli ve önemlidir. Mevlütlerde dostların birbirlerine hediyeler vermesi de oldukça doğru ve ahlaki bir davranıştır. Bu sayede arkadaşlık bağı güçlenecek, mevlütler unutulmaz bir anı olarak hafızalarımızda yer edecektir. Sitemiz, mevlütlerde hediye etmeniz için sizlere uygun mevlüt hediye setlerini satışa çıkarmıştır. Siz de mevlüt hediye setleri alarak sünnet, hac, vefat veya doğum için düzenlediğiniz bu nadide etkinliği farklı bir hale getirebilirsiniz.

Mevlüt Hediye Seti İçinde Bulunanlar

Mevlüt hediye setleri genel anlamda birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Bu setlerde seccade, tesbih, Yasin kitabı ve hediyelik kutu görmeniz oldukça normaldir. Namaz kılamayan ve kılmaya niyet eden dostlarınız için de harika bir armağan olan Mevlüt hediye setleri, etkinliklerinizde rahatlıkla sipariş verebileceğiniz bir üründür. Dilerseniz toplu alım seçeneğiyle mevlüte gelen bütün sevdiklerinize mevlüt hediye seti verebilirsiniz.

Mevlüt hediye setleri içerisinde bulunan Yasin-i Şerif kitapları da son derece kaliteli olacak şekilde imal edilmiştir. Dış kapak ve içerisindeki sayfa kalitesi oldukça yüksek olan Yasin kitapları setin içinde son derece uygun fiyatlara gelmektedir.

Yine hediye seti içerisinde görebileceğiniz tesbihler de 99’lu olarak en kaliteli malzemeden üretilmiştir. Bu da tesbihin uzun süre bozulmadan kullanılabilmesine fırsat tanımaktadır. Mevlüt hediye seti bir kutuda geldiği için dışarıdan gelecek darbelere karşı korumalıdır. Bu da ürünlerin uzun süre bu şekilde saklanabilmesine ve yıpranma olmadan muhafaza edilebilmesine yardımcı olmaktadır.

Mevlüt Hediyelikleri Toptan Satış

Sitemiz, Müslümanlara her daim en güzel ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışmaktadır. Mevlütler için özel olarak hazırladığımız bu sette, istediğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabileceksiniz. Aynı zamanda toplu alım gerçekleştirmek isteyen müminler de sitemizden yararlanarak sipariş verebilir, hiçbir prosedürle uğraşmadan ürünleri teslim alabilirler. Her daim uygun fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla hareket eden sitemizde farklı mevlüt hediyelikleri yer almaktadır. Dilerseniz onlara da göz atarak beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Ayrıca toplu alımlarda %7’den başlayarak %25’e varan indirimlerin de sizi beklediğini ifade etmeliyiz.

Mevlüt Hediye Setleri Fiyatları

İhvan sitesi, müşterilerini her daim memnun etmeye çabalamaktadır. Bu kapsamda mevlüt hediyelikleri kategorisinde satışa çıkardığımız hediye setleri, sizlerle uygun fiyattan buluşacaktır. Piyasayı takip eden ve müşterilerini mağdur etmek istemeyen sitemiz, mevlüt hediye setleri fiyatları bakımından birçok kişiyi rahat ettirecek düzeydedir. Böylelikle bütçesi kısıtlı olan misafirlerimiz de rahatlıkla alışverişlerini yapabilir ve toplu sipariş verebilirler. Bununla birlikte ödeme kolaylıkları da barındıran İhvan, bu noktada da başarılı bir iş yapmaktadır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli malzemeden üretilmiş en güzel ürünleri en makul fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Mevlüt Hediye Setleri Satın Al 

Mevlütler için tasarladığımız hediye setlerimizde oldukça fazla çeşit bulunmaktadır. Böylelikle hangi renk ve desendeki ürünleri satın almak istiyorsanız o seti tercih edebilirsiniz. Çeşit bakımından birçok siteyi geride bırakan İhvan, mevlüt hediye setleri satın al işlemi yapacak müminlere de büyük kolaylıklar tanımaktadır. İsteyen Müslümanlar hediye setlerini alırken kredi kartıyla ödeme yapabilir ya da kargo geldiğinde kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirler. Ayrıca kredi kartına 6 ay taksit yapan sitemiz, bu konuda da elinizi rahatlatacaktır. Dilerseniz beğendiğiniz ürünleri hiç geciktirmeden sipariş edebilir ve karlı bir alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Son olarak beğenmediğiniz ürünleri değiştirebileceğinizi ve iade edebileceğinizi de eklemeliyiz.