x
Sırala
Görünüm :

Türkçe Mealli Kur’an-ı Kerimler

İslam dininin temel kitabı olan Kur’an-ı Kerim’i Türkçe meali ile birlikte okumak ve çalışmak uzun zamandır takip edilen bir ibadet şeklidir. Öğretilerin ve içeriğin tam olarak anlaşılmasına yardımcı olan bu yöntemi, sayfamızda yer alan seçenekler sayesinde uygulamaya başlayabilirsiniz. Türkçe mealli Kur’an-ı Kerimler, çevirilerin alanında uzman kişiler tarafından gerçekleştirildiği kitaplardır. Uzun yıllardır bu ilimde çalışan kişiler, dilimize yaptıkları çeviriler sayesinde herkesin anlayacağı şekle getirirler. Her yaştan ve eğitim seviyesinden bireyin okuması için uygun hale getirilmiş alternatifler bulunmaktadır. Sayfamızda yer alan ürün seçenekleri arasında farklı çevirmenlerin Türkçe mealli Kur’an-ı Kerim çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Tüm çevirmen seçeneklerini sıralayabilir, farklı çalışmalara göz atabilirsiniz.

Kur’an-ı Kerim Türkçe Meali

Müslümanların buldukları her fırsatta okumaları ve öğretilerini çalışmaları gereken kitap olan Kur’an-ı Kerim’e kendi dilinize çevrilmiş şekilde ulaşmak çok kolaydır. Ciltli kitaplar sayesinde ulaşılabilir hale getirilen bu kaynaklar, yeryüzüne indirilmiş olan son kutsal kitaptır. Kıyamete kadar öğretileri ve içeriğindeki ibadet şekilleri korunacak olan Kur’an-ı Kerim, herkesin evinde bulundurmak istediği bir kaynaktır. Sabah kalkınca, uyumadan önce ve gün içerisinde ayrılan her zamanda okuyabileceğiniz bir kitaptır. Sayfamızda yer alan farklı boyut seçenekleri sayesinde taşımaya uygun olan alternatiflerine ulaşabilir, okuma ihtiyaçlarınıza bağlı olarak seçiminizi yapabilirsiniz. Sürekli yanınızda tutabileceğiniz küçük boyutlarda bir seçeneği alabilirsiniz. Evinizdeki kitaplığınıza eklemek için normal boyutları tercih edebilirsiniz.

Türkçe mealli Kur’an-ı Kerimler, kitabı ana dilinde okumaya başlamadan önce atılması gereken temel bir adım değerindedir. Arapça olarak Kur’an öğretilerini okumak istiyorsanız, ana dilinizde okuyarak bu sürece başlayabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda orijinal dilinde okuma çalışmaları yapabilir ve ilminizi genişletebilirsiniz. Sayfamızda yer alan ürün seçenekleri size bu yolcuğunuzda eşlik edebilecek çeşitli tasarım alternatiflerinden oluşmaktadır. Renk, cilt dokusu, arka ve ön kapak kalınlığı, kitap büyüklüğü gibi detayları değişiklik gösteren bu ürünler arasından seçim yapmak oldukça kolaydır.

Toptan Türkçe Mealli Kur’an-ı Kerimler

Kur’an-ı Kerim’i kendiniz okumak kadar önemli ve değerli davranışlardan birisi çevrenizdekileri de okumaya teşvik etmektir. Hem tanıdığınız hem de tanımadığınız insanlara verebileceğiniz değerli hediyeler arasında Türkçe mealli Kur’an-ı Kerimler yer almaktadır. Sayfamızda yer alan farklı ürün seçeneklerinde sunulan toptan ve çoklu alım seçeneklerinden faydalanarak çevrenizdekilere hediye etmeye başlayabilirsiniz. Camide cemaatinize dağıtabilir, ailenizin üyelerine verebilirsiniz. Türkçe mealli Kur’an-ı Kerimler, çevrenizdeki küçük çocuklara vermek için de ideal bir hediye niteliğindedir. Okumayı öğrendikten sonra dinimizin öğretilerine ana dillerinden çalışmaya başlayabilirler. Dini alışkanlıklara küçük yaşta başlayarak kalıcı bilgiler öğrenebilirler.

Kitapların dış tasarım özellikleri ve çoklu alım seçenekleri gibi detayları göz önünde bulundurularak belirlenen fiyat aralıklarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Tüm ürünleri sıralayarak farklı estetik tasarım seçeneklerini görebilirsiniz. İstediğiniz ürüne ulaştıktan sonra tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve Türkçe mealli Kur’an-ı Kerim’inize sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.