x
Sırala
Görünüm :

Çok uzun süredir doğal taşların sunduğu faydalar bilinirken özellikle son yıllarda birçok takıda ve aksesuarda bu tarz taşların kullanımı yaygınlaşmıştır. Akik, aytaşı, ametist, aventurin, kuvars, hematit, jasper, yeşim ve jade başta olmak üzere oldukça zengin bir çeşitliliği olan bu taşlar pek çok farklı alanda sevilerek kullanılır. Eşsiz şifa kaynağı olmasının yanı sıra şık ve zarif bir görünüme sahip olan bu taşlar, özellikle takılarda sıklıkla karşımıza çıkar. Doğal taş takıları kadınlar arasında oldukça favoridir. Özellikle doğal taş bileklik, yüzük, kolye modelleri çok çeşitlidir. Sayfamız üzerinden tüm takı modellerine göz atabileceğiniz gibi erkek arkadaşınız, babanız, eşiniz, kardeşiniz gibi kişiler için de doğal taş tesbih modelleri arasından seçim yapabilir ve onların da bu şıklıktan ve şifadan yararlanmasına aracı olabilirsiniz.

Göz Alıcı Modelleriyle Dikkat Çeken Doğal Taş Tesbih Modelleri

Doğada çok sayıda mineralli doğal taş bulunur. Bunlardan özellikle akik, ametist, kaplan gözü, sedef taşı, havlit taşı ya da oniks gibi doğal taşlar sıklıkla doğal taş tesbih yapımında kullanılır. Bu tür taşların birbirinden farklı sayısız faydası vardır. Vücudunuzdaki kötü enerjiyi sizden alan ve iyi hissetmenize yardımcı olan taşlar, gerginliği ve stresi azaltır. Ayrıca vücuttaki ağrılara iyi gelirken cildin de güzelleşmesine katkıda bulunur. Ruhsal olarak kişinin kendine çok daha güvenmesine olanak sağlayan bu taşlar, usta eller tarafından işlendiğinde göz alıcı modelleriyle hizmetinize sunulur. Ayrıca kuka ağacından yapılan kahve tonlarındaki tespihler de büyük ilgi görür. İri ya da küçük taneli olacak şekilde tasarlanan ürünler, tropikal bir ağacın meyvesi olan kukadan üretilerek eşsiz bir görünüm ortaya çıkarır. Siz de bu ürünlerden dilediğinizi sahip olmak istiyorsanız sayfamız üzerinden seçenekleri incelemeniz yeterli olur. Çok zengin seçenek yelpazesiyle her zaman yanınızdayız.

Her Bütçeye Hitap Eden Doğal Taş Tesbih Modellerine Göz Atın

Ürünlerimizin her biri kaliteli ve güvenilir taşlardan ve malzemelerden üretilerek sizlere sunulur. Eşsiz bir işçiliğin sonucunda ortaya çıkarılan doğal taş tesbih modelleri, üstün kalitede olmasına rağmen en uygun fiyat aralıklarıyla sizlere sunulur. Fiyatlar ise ürünün malzemesine, taşının türüne, işçiliğin detaylarına göre değişiklik gösterir. Çok zengin bir seçenek yelpazesine sahip olan bu ürünler, fiyatlar konusunda da çeşitlilik sunar. Bu sayede isteyen herkes kendi bütçesine hitap eden ürünlere kolaylıkla sayfamız üzerinden ulaşabilir. Tarzınıza ve bütçenize bağlı olarak anti bakteriyel özellikte olan kuka tespihlerden negatif enerjiyi uzaklaştıran akik taşlı tespihlere kadar pek çok farklı seçeneğe evinizin rahatlığında göz atabilirsiniz. Dini hediyeler kategorisinde geniş seçenek sunan sayfalarımızda kendiniz veya sevdikleriniz için kaliteli, şık hediyeler seçebilir ve unutulmaz anılara imza atabilirsiniz.

Hızlı ve Pratik Sipariş Sisteminden Yararlanarak İstediğiniz Ürüne Hemen Sahip Olun

İhvan olarak sizlere oldukça hızlı ve pratik sipariş sistemi sunuyoruz. Sayfamız üzerinden çok sayıda çeşitli doğal taş tesbih modellerine ulaşabilir, bunlar arasından kendinize ya da sevdikleriniz için seçim yapabilirsiniz. Özellikle hediyelik eşya olarak mükemmel bir tercih olan bu ürünler, gönülden gönüle iyi dilekleri ve duaları aktarır. Çok köklü bir kültür olması nedeniyle her daim gönülleri fethetme konusunda başarılı olan bu ürünlerden edinmek istediğinizde sadece birkaç tıklama ile sipariş verebilirsiniz. Ürünlerimizin bulunduğu bölümde yer alan hemen al seçeneğini tercih ederek bilgilerinizi girebilir ve siparişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz sayfada belirtilen Whatsapp numarası üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Böylece en kısa süre içerisinde ürün adresinize kargolanır ve size teslim edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.