x
Blog

En Çok Tercih Edilen Haşema 2020 Modelleri

10 Aralık 2020
En Çok Tercih Edilen Haşema 2020 Modelleri

1974 yılından bu yana tesettür modası ile ilgili üretimler gerçekleştiren Öztoklar Tekstil, Adasea markası ile ön plana çıkmaktadır. Geçmişten bugüne adasea tesettür mayo modelleri muhafazakâr yaşam tarzını benimsemiş bayanların ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Burada sizlere Adasea tesettür mayo modellerinin dikkat çeken özelliklerini aktaracağız…

Tüm Mest Modellerinde Uygun Fiyatlar

12 Aralık 2020
Tüm Mest Modellerinde Uygun Fiyatlar

Soğuklar geldikçe mest kullanmanın önemi de bir o kadar artmaktadır. Mest, bilindiği üzere ayaklara giyilen bir çeşit deri ayakkabıdır. Mestin görevi, abdest için ayakları yıkama zorunluluğunu ortadan kaldırmasıdır. Bununla birlikte soğuk mevsimlerde ayakları sıcak tutmak için de giyilmektedir.

Kuranı Kerim Fiyatları

12 Aralık 2020
Kuranı Kerim Fiyatları

Alemlerin Rabbi olan Allah (C.C), yarattığı kullarının emirlerine uygun bir şekilde davranması adına belirli ayetler göndermiştir. Kutsal kitabımız Kuranı Kerim, bu anlamda her Müslümanın okuması gereken bir eserdir. Allah’ın emirlerinden haberdar olmak ve o emirleri uygulamak tüm müminler için zorunlu bir vazife olduğu için Kuran-ı Kerim’i de okumak esastır.

Bebek Mevlüt Seti

12 Aralık 2020
Bebek Mevlüt Seti

Dünyaya gelen sevgili yavrularımız için mevlüt okutmak ülkemizde bir adet haline gelmiştir. Bu mevlütlerde edilen dualar, yavrunun gelecekte iyi bir insan olması ve Allah’ın emirlerine itaat etmesi amacıyladır. Bizlere düşen görev, yeni doğan bebeklerin vatana ve millete hayırlı bir evlat olması adına Allah’a dua etmektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.