Product was successfully added to your shopping cart.

Yasin Kitabı

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 154

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 154

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Yasin kitabı en çok tercih edilen dua kitabı olması özelliğini yıllardır koruyor. Yasin kitabı mevlüt cemiyetlerinde sıkça kullanılıyor çünkü temel olarak bu kitaplar mevlütlerde okunan duaları kapsıyor. Bu sebeple tercih ediliyor ve özellikle 41 yasin temalı ev mevlütleri için her evde yasin kitap seti bulunması gerekiyor. Bu kadar sayıda yasin kitaplarından bulmak çok kişiye zor gelse bile artık sitemizde yasin kitaplarını isterseniz tek tek, isterseniz 41 yasin seti olarak temin edebilirsiniz. Yasin kitaplarının listelendiği kategorimizde istediğiniz türden veya boyuttan yasin kitabını temin edebilir, evinize kadar kargo ile isteyebilirsiniz.

Hediyelik Yasin Kitabı

Yasin kitabı alırken ilk dikkat etmeniz gereken baskı kalitesidir. Yasin kitapları genelde sarı iç kağıtlara sahiptir. Dayanıklı olması, okumanın kolaylaşması, zamanla solmaması sebebiyle sarı kağıtlara basılmış yasin kitaplarını tercih etmelisiniz.

Ciltlenmiş yasin kitaplarının sayfaları daha zor ayrılacağı ve cildinden kopacağı için sağlam ciltlenmiş yasin kitaplarını temin etmenizi tavsiye ederiz. Bu konu önemli bir husustur çünkü sayfaların daha zor kopması, kitapların uzun yıllar defalarca okunabilmesi için gerekmektedir. Kur'an-ı Kerim içerikli kitapların dayanıklı olması, zaten düzgün kullanılacağını da varsayarsak, uzun yıllar yüzlerce kez okunmuş dahi olsa dayanıklı olabilmesi hususunu gözden kaçırmamalısınız.

Bir diğer önemli dikkat edilmesi gereken konu ise basım şekli. Telaffuzların, okunuşların ve meâllerin doğru bir biçimde yapılmış olması yapacağımız ibadet için çok önemli bir konudur. Hepimizin bildiği üzere doğru yapılmamış bir ibadet tehlikelidir. Okuduğumuz yasin kitabında bir harf bile yanlış telaffuz ediliyor dahi olsa hayati bir önem taşımaktadır. Bu yüzden mutlaka güvenilir kaynakları tercih etmemiz daha doğru olacaktır.

Sitemizde tüm bu hususları karşılayacak şekilde yasin kitapları mevcuttur. Yayınlarımızın tamamı dini şartları karşılamakta olup, kalın ve gramaj olarak ağır kağıtlara basılmış kaliteli kağıt malzemelerle baskısı yapılmıştır. Tüm yasin kitaplarımız telaffuzları en doğru şekilde yapılmış baskılardan alınmıştır. Kitaplarımızın arasında ucuz, kalitesiz malzeme ve kalitesiz baskılara hiçbir şekilde yer yoktur.

Yasin Kitabı Toptan Al Az Öde

Yasin kitabı alırken pek çoğumuz paranın önemli olmadığını düşünüyoruz. Fakat unutmamak gerekir ki yasin kitaplarının satışlarında fiyatları çok yukarı çeken kişiler bu işi yalnızca ticaret amacı güderek yapmaktadır. Oysaki her dini yayın kolay ulaşılabilen yayınlardan olmalıdır. Sitemizdeki tüm yasin kitapları kolay ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Asla fahiş fiyatlarla satılan yasin kitabı yer almamaktadır. Tüm yasin kitapları her bütçeden insanın rahatlıkla ulaşabileceği fiyatlarla satılmaktadır.

Mevlüt İçin Yasin Kitapları

Yasin kitaplarını mevlüt cemiyetleri için 41 adet veya daha fazla adette almak istiyor olabilirsiniz. İster 100 tane, ister 41 tane, ister 1 tane olsun, istediğiniz sayıda yasin kitabını sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. 100’lük, 50’lik, 25’lik ve 10 adetlik olmak üzere farklı şekillerde satın alabileceğiniz yasin kitabı satışlarımız mevcuttur. Dergi boy yasin kitaplarımız okumakta asla zorlanmayacağınız puntolarla basılmıştır. Kategorilerimizin içinde yasin kitaplarımızın baskı kalitelerine göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca tek tek satılan kadife kapaklı şık yasin kitaplarımızı da temin etmeniz hem uygun fiyatı ile hem de şıklığı ile oldukça basit. İri yazılı yasin kitaplarımızla ise okumakta güçlük çeken yaşlılarınız ve göz problemi olan kişiler için oldukça uygun bir baskı türüdür.

Kategorilerimizi inceleyerek, kitapların baskılarına gerçek fotoğraflarından bakarak sipariş verebilirsiniz. Yasin kitapları ister havale, ister kredi kartı ve isterseniz kapıda ödeme seçenekleri ile kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Diğer Mevlüt Hediyelikleri ürünlerimiz.