x
Sırala
Görünüm :

Babaya Hediye

Babanızın vereceğiniz her hediyenin onun için anlamı büyüktür. Bu anlamı farklı bir seviyeye çıkartmak isteyenler için İhvan olarak sizlere çeşitli dini hediye alternatifleri sunmaktayız. Babaya hediye kategorimiz içerisindeki ürünleri ister babalar günü gibi özel günlerde verebilir ister herhangi bir günde onu mutlu edebilirsiniz. Çok farklı tasarım ve ürün seçeneklerinin yer aldığı bu kategori içerisinde babanızın seveceği bir hediyeye ulaşmak oldukça kolaydır. Birçok üründe sunduğumuz renk alternatiflere onun en sevdiği rengi seçebilme imkânı tanır. İsme özel hediye seçeneklerimiz, oldukça kişisel bir dokunuşa sahiptir. Sayfamızda yer alan ürünlere babanızın ismini yazdırarak bunu hediye edebilir, her eline aldığında sevgiyle sizi anacağı seçenekler bulabilirsiniz.

Babaya Dini Hediye Seti

İhvan sizlerle buluşturduğumuz bu kapsamlı ürün yelpazesi içerisinde yer alan setler, popüler olarak tercih edilen seçeneklerimizden birisidir. Setlerin içeriği ve ürün kapsamı değişiklik göstermekle birlikte, hepsinin ortak noktası taşıdıkları değerdir. Kadife kaplı bir Kur’an-ı Kerim, otuz üçlü doğal taşlarla bezenmiş tesbih, özel tasarıma sahip pamuklu seccade, takke, misvak gibi çok farklı ürünler içeren bu set, özenle hazırlanmış bir kutu içerisinde sunulmaktadır. Babaya hediye kategorimiz içerisindeki tüm ürünler, paketleme şeklinden ürünün en ufak ayrıntısına kadar tüm detayıyla yüksek bir kalite yansıtmaktadır. Sunduğumuz farklı set alternatifleri içerisinde birçok ürün seçeneği ve her bir setin de çoklu renk alternatifleri bulunmaktadır. Set içerisinde yer alan tüm ürünler ve sunulan tüm renk seçenekleri gibi bilgilere, ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Aradığınız özellikleri sunan bir seti kolaylıkla bulabilir, alışveriş işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kur’an-ı Kerimler, set şeklinde sunulan ürünlerin içerisinde yer alabildiği gibi tekli alım olanaklarıyla birlikte de sunulmaktadır. Vermek istediğiniz hediye konseptine bağlı olarak farklı alım seçenekleri şeklinde bulunan bu alternatiflere göz atabilirsiniz. Kadife kaplı cilde sahip Kur’an-ı Kerimlerin eşsiz görünümünü babanıza hediye edebilirsiniz. Bordo, yeşil, krem ve siyah gibi farklı kadife renk seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Rahle boy, cami boy, orta boy gibi tasarım alternatiflerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Babalar Gününe Özel Hediye

Markamızın sizlerle buluşturduğu ve sevilerek tercih edilen babaya hediye ürün seçeneklerinden bir diğeri ise, doğal taşlı teşbihlerdir. Özel kutuları içerisinde gelen bu tesbihler oldukça estetik görünümlere sahiptir. Siyah, kahve, bordo, mavi ve yeşil gibi çok farklı renklerde doğal taş seçenekleri bulunmaktadır. Kutusunda ‘canım babama’ gibi değerli mesajlarla gelen bu hediyeler, yanından asla ayırmayacağı unsurlar haline gelebilir. Her eline aldığında sizi hatırlayacağı değerli parçalar olabilir.

Babaya hediye kategorimizde sizlerle buluşturduğumuz tüm ürünleri yüksek kalite standartlarımıza göre üretilmiştir. Uygun fiyat aralıkları sayesinde alışveriş sürecini kolay kılan bu ürünlere hemen sahip olabilirsiniz. Babanızın doğum günü veya babalar gününde İhvan kalitesini ona taşıyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.