Product was successfully added to your shopping cart.

Mevlüt Hediyelikleri

Yasin KitabıKadife Kaplı Yasinİsim Baskılı YasinGül Kokulu TesbihSeccadeToptan TesbihÖzel Tasarım Mevlüt HediyelikleriBebek Mevlüt HediyelikleriPleksi HediyeliklerAHŞAP HEDİYELİKLERZikirmatik

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 85

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 85

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Mevlüt hediyelikleri kategorimizde Yasin Kitabı, Kadife Kaplı Yasin, İsim Baskılı Yasin, Gül Kokulu Tesbih gibi ürünleri bulabilirsiniz. Mevlüt Hediyelikleri genel olarak kişiye özel hazırlanmaktadır. Mevlüt eğer vefat eden ya da yeni doğan için düzenleniyorsa kişinin ismine özel hazırlanabilir. Örneğin mevlüde kaç kişi katılacaksa, o sayıda toptan seccade veya kadife kaplı yasin hazırlamanız mümkündür.

Mevlüt Hediyelikleri Satın Al

İsim baskılı Yasin, Yasin kitapları ve tespihler ise daha çok cenaze mevlütlerinde kullanılır. Bu özel ve önemli gününüzde sizi hediyelik derdinden kurtaran ve toplu olarak alınan mevlüt cemiyet hediyelikleri, hem pratik olacak hem de işleri çok daha kolaylaştıracaktır. İhvan, toptan alınan ürünlerde özel fiyat teklifleri de sunmaktadır. Mevlüt hediyeliklerinin diğer kısmı olan cemiyet hediyelikleri ise, değişik ve çeşitlidir. Düzenlediğiniz cemiyet göre değişse de, özel mührü şerifli güller, hadis küpleri, kutlu doğum albümleri, Peygamber efendimizin öğütlerinin yer aldığı kartelalar, gül demetleri, özel baskılı balonlar ve hatta dini bilgiler kitapları bu kategoride yer alır.

Tüm Mevlütler İçin Hediyelik Ürünler

Bebek mevlüt hediyesi, vefat, sünnet mevlüt hediyelikleri gibi cemiyetleriniz için ya da sadece hediyelik yasini şerif arıyor olun. Tüm ihtiyaçlarınız için uygun bir hediyelik ürün mutlaka bulacaksınız. Düzenlediğiniz cemiyete göre değişecek olsa da, özellikle gül demetleri ve dini bilgiler kitapları, her cemiyette kendine yer bulacaktır. İhvan, aynı mevlüt hediyelikleri gibi cemiyet hediyelikleri bakımından da toplu alışverişler de özel fiyat teklifleri sunmaktadır. Fiyat ve ürün çeşitliliğimiz, sektörde rakipsizdir. Hızlı sipariş hattımız ve satış temsilcilerimiz, ürünü satın alana kadar değil, her aşamada hizmetinizdedir.