Online Sipariş: 0224 223 76 69 / Whatsapp: 0545 223 76 69İLETİŞİM
0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Mevlüt Hediyelikleri

Yasin Kitabıİsim Baskılı YasinKadife Kaplı YasinKur'an-ı KerimToptan TesbihÖrtü - ŞalSeccadeHediyelik PromosyonlarMevlüt ŞekeriBebek Mevlüt HediyelikleriÖzel Tasarım Mevlüt HediyelikleriTasarım TesbihGül Kokulu TesbihKutlu Doğum Hediyelikleri


Mevlüt hediyelikleri, düzenlediğiniz mevlüt veya cemiyetlere katılanlara dağıtılmak üzere hazırlanan ürünlerden oluşur. Öncelikle Yasin Kitabı, toptan Kuran’ı Kerim, seccadeler, tesbihler, mevlüd şekerleri ve isim baskılı Yasinler yer alır. Örneğin mevlüde kaç kişi katılacaksa, o sayıda toptan seccade veya mevlit şekeri hazırlamanız mümkündür. İsim baskılı Yasinler, Yasin kitapları ve tespihler ise daha çok cenaze mevlütlerinde kullanılır. Bu özel ve önemli gününüzde sizi hediyelik derdinden kurtaran ve toplu olarak alınan mevlüt cemiyet hediyelikleri, hem pratik olacak hem de işleri çok daha kolaylaştıracaktır. İhvan, toptan alınan ürünlerde özel fiyat teklifleri de sunmaktadır. Mevlüt cemiyet hediyeliklerinin diğer kısmı olan cemiyet hediyelikleri ise, değişik ve çeşitlidir. Düzenlediğiniz cemiyet göre değişse de, özel mührü şerifli güller, hadis küpleri, kutlu doğum albümleri, Peygamber efendimizin öğütlerinin yer aldığı kartelalar, gül demetleri, özel baskılı balonlar ve hatta dini bilgiler kitapları bu kategoride yer alır. Düzenlediğiniz cemiyete göre değişecek olsa da, özellikle gül demetleri ve dini bilgiler kitapları, her cemiyette kendine yer bulacaktır. İhvan, aynı mevlüt hediyelikleri gibi cemiyet hediyelikleri bakımından da toplu alışverişler de özel fiyat teklifleri sunmaktadır. Fiyat ve ürün çeşitliliğimiz, sektörde rakipsizdir. Hızlı sipariş hattımız ve satış temsilcilerimiz, ürünü satın alana kadar değil, her aşamada hizmetinizdedir.

Toptan Mevlüt Hediyeleri

Mevlüt ve cemiyetlerde misafirlerinize dağıtmak için toptan ve uygun fiyatlı mevlüt hediyelerini bu kategoride bulabilirsiniz. Toptan tesbihler, yasin kitapları ve seccadeler gibi pek çok üründe en uygun fiyatlar İhvan.com.tr'de. Dilerseniz 25 adet dilerseniz 50-100 adet olsun adet arttıkça fiyatlar geri çekilmektedir. Size özel isim basklı ya da kadife kaplı yasin kitapları da yine bu kategoride satıştadır.