x
Sıralama seçin
Görünüm :

Abdest, başta namaz olmak üzere birçok önemli dini ibadet ve amellerin yerine getirilebilmesi için öncesinde yapılan bir temizlik işlemidir. Abdest İslam âlemi için farz kabul edilmiştir. Dini bir görevdir ve yerine getirilmesi zorunludur. Özellikle namaz öncesinde abdest alınması gerekir. Evde abdest almak kolaydır ancak dışarıda iken abdest alınması daha zor olabilir. Çünkü abdestin gerekliklerinden birisi de ayakların, ayak parmak araları dahil yıkanması gerekir. Çalışırken veya seyahat ederken çorap giyildiğinde çorapları çıkartmak zor olacağından abdest alınması da zorlaşır. Ancak günümüzde abdest çorapları ile bu soruna çözüm getirilmiştir. Uçları açık olan bu çorapları ayaktan çıkartmaya gerek kalmadan kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sadece ön tarafını açmak ve sıyırarak yukarı çekmek yeterli olacaktır. Abdest çorabı hijyen açısından da avantaj sunar. Normal çorapları çıkarıp yeniden giymek zorken bu tarz çoraplarda parmak uçları açılır ve yukarı doğru sıyırılır. Abdest sonrasında da aşağı indirilerek kapatılır yeniden tam bir çorap görünümü alır.

Kullanışlı ve Kaliteli Abdest Çorabı Çeşitleri

Günümüzde birçok modelde abdest çorabı bulmak mümkündür. Kullanıcılara sunduğu faydalar sebebi ile gittikçe daha sık şekilde kullanılır. Bu çoraplar özellikle hac ve umre kıyafetleri içerisinde de kendisine yer bulmuştur. Umre ve haç yolculuklarında iken ya da bu önemli mekanlarda dini görevleri yerine getirirken abdest alınması gerekli durumlarda ayaktan çorabı çıkarmadan kolaylıkla abdest alınarak, dini ibadetler ve vecibeler yerine getirilebilir. Bu çoraplar kısa soket tarzında olabildiği gibi kilotlu çorap şeklinde de olabilir. Bu şekilde istenilen her kıyafet altında rahatlıkla kullanılır. Kadınlar ve erkeklerin seyahatlerinde günlük çalışmalarında tercih ettiği bu çorapların birçok çeşidine sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz. Siyah, kahverengi veya krem renginin yanı sıra dore veya vizon renklerinde de üretilir. Bu şekilde her türlü kıyafete uyum sağlar. Seyahatlerinizde kolay abdest almanızı sağlayan bu çorapların kilotlu veya diz altı modellerine sayfalarımızdan en uygun fiyatlarla ulaşabilir, güvenle satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyat Avantajları ile Abdest Çorabı

Çalışan veya seyahat eden herkesin kolay abdest almasını sağlayan abdest çorabı çeşitleri çok amaçlı ve pratik ürünlerdir. Kolaylıkla ucundan açılıp abdest alınabilir. Kaliteli olması da uzun süre kullanılmasına imkan verir. Kalın veya ince seçenekleri ile tercih edebilirsiniz. Fazla renk seçeneği sunması da kullanımda rahatlık sunar. İhvan olarak abdest almayı ve dışarıda kolay namaz kılmayı sağlayan pratik ürünler ile hizmetinizdeyiz. Sayfalarımızda en şık başörtüsü seçenekleri yanı sıra namaz kılarken kollarınızı ve boyunuzu kapatmanıza yardımcı olacak kolluk ve boyunluk çeşitlerini de bulabilirsiniz. Bu şekilde kıyafetleriniz uygun olmasa bile bunları takarak namazınızı kılabilirsiniz. Sayfalarımızda birçok dini malzemenin yanında hac malzemeleri ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Herkesin aradığını bulabilmesi açısından sürekli ürünlerimizi güncelliyor ve büyütüyoruz. Bütçe dostu fiyatlar ile geniş kategorilerde sunduğumuz ürünlerimizi kendiniz veya sevdikleriniz için alabilir, onlarında pratik ve kullanışlı ürünlere sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı Sipariş ve Güvenilir Kargo ile Alışveriş

Sayfalarımızda çok geniş ürün seçenekleri arasında kaliteli, kullanışlı birçok ürüne ulaşabilirsiniz. İster hac veya umre seyahatlerinizde, isterseniz çalışırken veya iş seyahatlerinizde, tatillerinizde kullanabileceğiniz abdest çorabı seçeneklerinde geniş ürün yelpazesi arasından seçim yapabiliriz. Bütçe dostu fiyatlarımız ile kullanışlı bu üründen dilediğiniz kadar alabilir, hem abdestinizi alabilir hem de hijyeni sağlayabilirsiniz. Dayanıklı olan bu çoraplar kolaylıkla temizlenebilir ve uzun süre sorun çıkarmadan size hizmet edebilir. İhvan olarak kaliteli ürünleri sizlere en uygun fiyatlarla sunmak için çalışıyoruz. Güvenli kargo seçeneğimizden hızlı sipariş hattımıza ve destek hizmetlerimize kadar sizin memnuniyetiniz için çalışıyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.