x
Sort
Görünüm :

Anneye Hediye

Sevginizi ve saygınızı göstermenin en güzel yollarından birisi hediye vermektir. İhvan olarak sizlerle buluşturduğumuz bu ürün yelpazesi içerisinde annenize verebileceğiniz değerli hediye seçenekleri yer almaktadır. Anneye hediye ürün kategorimizde yer alan dini ürünler, büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Setler ve farklı ürün seçenekleri şeklinde sunulan bu ürünler arasından annenizi mutlu edecek bir alternatife kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünleri istediğiniz kriterlere uygun olarak sıralayabilir, aralarından anneniz için seçim yapabilirsiniz.

Anneler Gününe Özel Dini Hediyeler

En klasik ve en değerli anneye hediye seçenekleri arasında ilk sırada, kadife kaplı Kur’an-ı Kerimler gelmektedir. İslam dinin ana kitabı olan Kur’an-ı Kerim’in bu özel ciltli hali, annenize doğum gününde veya anneler gününde vermek için harika bir hediye niteliğindedir. İhvan olarak sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde farklı boyut ve renk seçenekleri bulunan kadife kaplı Kur’an-ı Kerimler yer almaktadır. Siyah, pembe, krem, mor, bordo ve yeşil, bu renk seçeneklerinden sadece bazılarıdır.

Sayfamızdaki anneye hediye ürün kategorisi içerisinde tekli alım olanakları sunulan Kur’an-ı Kerimlerin yanı sıra set şeklinde bulunan ürünler de yer almaktadır. Birden fazla hediyeyi tek bir kutu şeklinde sunmanızı sağlayan bu setler, oldukça değerlidir. Sıklıkla tercih edilen set ürünlerimiz arasında, Kur’an-ı Kerim, tesbih ve seccadenin yer aldığı ibadet setleri bulunur. Kur’an-ı Kerim ürünlerimiz arasında bulabileceğiniz bilgisayar hatlı ve okuması kolay seçenekler, sevilerek tercih edilen formatlarımızdan birisidir. Akıllı cihazınıza indirebileceğiniz bir barkod programı ile bu okuma işlemi gerçekleşebilmektedir. Ürünlerin özellikleri ve sesli okuma detayları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isterseniz kendi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Aklınızdaki soru işaretlerinin cevaplarına ulaştıktan sonra annenize alacağınız hediyeye kolaylıkla karar verebilirsiniz.

İsme Özel Anneler Günü Hediyesi

İhvan olarak sizlerle buluşturduğumuz hediye seçenekleri arasında isme özel dini hediye setleri yer almaktadır. Hediyeyi daha kişisel bir boyuta taşıyan bu ayrıntı, annenizi oldukça mutlu etmenizi sağlayabilir. Onun için özel olarak aldığınızı hissettiren isim detayı, hediyeyi daha değerli kılmaktadır. Alışveriş işlemlerini tamamlarken not kısmına annenizin ismini ekleyerek ürünün ona özel olarak hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. İsme özel anneye hediye setimiz içerisinde, Allah lafızlı kadife kaplı Yasin, doksan dokuzlu parlak kristal görünümlü tesbih ve yüksek kalitede bir seccade yer almaktadır. Markamızın sizlerle buluşturduğu bu hediye alternatifinde on farklı renk seçeneği mevcuttur. Sevilerek tercih edilen renk alternatiflerinden bazıları, yeşil, pembe, beyaz ve mavidir. Çoklu renk seçeneği imkânı, annenizin en sevdiği rengi ona almanızı mümkün kılar. Tüm renk seçeneklerini sayfamızda yer alan kapsamlı ürün yelpazesi içerisinde görebilir, ürün fotoğraflarından genel duruşlarına ulaşabilir, seçiminizi buna uygun olarak gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri dostu site yapımız sayesinde ürününüzü kolaylıkla seçebilir ve alışveriş işlemlerinizi sayılı dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.