x
Sort
Görünüm :

Kur’an-ı Kerim Mealleri

İslam ilminin ayrıntılı olarak incelenmesine yardımcı olan en önemli unsurlardan birisi, meal çalışmaları yapmaktır. Kur’an-ı Kerim mealleri, tercümelerin açıklayıcı bir şekilde desteklendiği kaynaklardır. Sayfamızda sizler için özenle hazırlanmış olan kategori içerisinde farklı boyut ve tasarım seçenekleri bulunan Kur’an-ı Kerim mealleri yer almaktadır. Bu ilimde uzun yıllar boyunca çalışmış ve bilgi birikimi edinmiş kişiler tarafından gerçekleştirilen bu tercümeler, dili bilmeyen kişilerin okuması için yapılmıştır. Arapça bilmeyen bireylerin Kur’an-ı Kerim içerisinde yer alan öğretileri ve bilgilere kapsamlı olarak ulaşmasını sağlamaktadır. Sitemizde sizlerle buluşturduğumuz ürün seçenekleri, bu bilgilere ulaşmayı pratik bir hale getirmektedir. İnternet üzerinden alışveriş konforu sayesinde evinizden çıkmadan bu kitaplara sahip olabilirsiniz. Tek tıkla sepetinize ekleyebilir, alışveriş işlemlerinizin tümünü sayılı dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Kur’an-ı Kerim Meali Oku

Öğretilerini hayatınızın her bir köşesinde uygulamaya başlamak için içeriğini kapsamlı bir şekilde anlamanız gerekir. Kur’an-ı Kerim mealleri, bu anlama sürecine yardımcı olmaktadır. Açıklayıcı içerikleri sayesinde normal şartlar altında uzun yıllar boyunca çalışma sonucu anlaşılabilecek içerikleri kısa dakikalar içerisinde öğrenebilirsiniz. Kur’an-ı Kerim mealleri okuyarak yürütülen pratik bir öğrenme süreci, öğretilerin hayata geçirilmesini hızlandırır.

Sanal mağazamızda sizlerle buluşturduğumuz Kur’an-ı Kerim meallerini istediğiniz sayıda alabilirsiniz. Çoklu alım fırsatlarımız ihtiyaç duyduğunuz sayıda ürüne tek bir alışveriş süreci sonunda ulaşmanızı sağlar. Fazla sayıda kitap alarak çevrenizdekilere hediye edebilirsiniz. Ailenizin üyelerine dağıtabilirsiniz. Sade bir Türkçe kullanılarak yazılmış bu kitaplar açıklayıcı özellik gösterdiği için çevrenizdeki küçük çocukların okumasına da uygundur. Okuma- yazma bilen çocuklara dağıtarak öğrenme süreçlerinde atacakları ilk adımı destekleyebilirsiniz. Fazladan aldığınız kitapları dağıtabileceğiniz topluluklardan bir diğeri ise cemaatinizdir. Ayrıca komşularınıza da bu kitabı verebilirsiniz. Sayfamızda yer alan toplu alım olanakları bu ilimi çevrenizdekilerle paylaşma olanağını da beraberinde getirmektedir.

Kuran Meali Kitap

Taşıma ve okuma sürecini sizin için olabilecek en kolay hale getirmek amacıyla tasarlanmış Kur’an-ı Kerim mealleri sayfamızda yer almaktadır. Orta boyutları sayesinde evinizde bir yere koyabileceğiniz bu kitaplar aynı zamanda sürekli olarak yanınızdan ayırmayacağınız bir kaynak haline gelebilir. Hafif bir cilt yapısıyla tasarlanmış olan dış kapağı, taşıma sürecinde hissedeceğiniz ağırlığını azaltmaktadır. Yüksek kalitedeki malzemeler kullanılarak üretilmiş bu ciltler sayesinde, istediğiniz sayfayı kolayca bulabilirsiniz. O sayfada istediğiniz kadar kalabilirsiniz. Cilt üzerinde bu gibi durumlar iz bırakmamaktadır, böylelikle Kur’an-ı Kerim mealleri, uzun süreli bir kullanım süreci sunmaktadır. Yıpranma ve aşınmalara karşı özel olarak hazırlanmış bu cilt yapısı sayesinde kapağını açtığında hiçbir şeyi dert etmeniz gerekmeyen bir kullanım süreci elde edebilirsiniz. Bu sayfada yer alan ürün seçeneklerimiz içerisinde sadece yüksek kalite ve bu kaliteyi her bir detayıyla yansıtan tasarımlar yer almaktadır. Ürünlere göz atabilir, boyutları gibi özelliklerini öğrenebilir, alışverişe başlayabilirsiniz. 

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.