x
Sort
Görünüm :

Umre Ayakkabısı

Hac dönemi dışında Kâbe ziyareti anlamına gelen Umre, bu süreç için uygun olarak tasarlanmış giyim parçaları gerektirmektedir. İhvan olarak sizlerle buluşturduğumuz kapsamlı ürün kategorilerimiz arasında umre ayakkabısı seçenekleri de yer almaktadır. Özel yapıları ile sevilerek tercih edilen bu ayakkabılar, farklı renk ve tasarım alternatiflerine sahiptir. Siyah, kırmızı, krem ve gri, sayfamızda yer alan renk seçeneklerinden bazılarıdır. Bu renkleri ve çok daha fazlasını görmek için ayakkabı kategorimizdeki ürünlere göz atabilirsiniz. Farklı tasarım seçeneklerine ulaşabilir, aralarından yapacağınız seçimi kullanım ihtiyaçlarınıza bağlı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Umre Ayakkabısı Bayan

Ortopedik tasarımları ile giyim süreci boyunca büyük bir konfor sağlayan ayakkabı seçenekleri, sayfamızda yer almaktadır. Ayak bileğine binen tüm vücut ağırlığının dengeli bir şekilde taban boyunca dağıtılmasını sağlamaktadır. Böylelikle tek bir noktaya binen basıncı hafifleten tasarımlar, uzun bir süre ayakta kalmayı ve yürümeyi kolay hale getirmektedir. Umre boyunca oldukça faydalı olan bu özelliği, dini yolculuğunuzda asıl odaklanmanız gereken konulara ayıracağınız zamanı ve enerjiyi arttırmaktadır. Ayağınızın konforunu ve yürüme süreci boyunca bilek çevresi baskısını dert etmeden ilerleyebilirsiniz. Sayfamızda yer alan ürün yelpazesi içerisinde hem erkeklerin hem de kadınların kullanımına uygun olarak tasarlanmış umre ayakkabısı seçenekleri yer almaktadır. Herkesin aradığın ürüne ulaşmasına imkân tanıyan bu çeşitlilikten yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. İhvan olarak sizlerle buluşturduğumuz internet üzerinden alışveriş olanaklarından faydalanabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir umre ayakkabısına sahip olabilirsiniz.

Umre Ayakkabısı Erkek

Sandalet tipindeki tasarımlar, sıklıkla tercih edilen ayakkabılar arasında yer almaktadır. Önü açık olan bu modeller, ayağın üst kısmında geçen deri bir bant yardımıyla desteklenmektedir. Bu destek, ayağın sandalet içerisinde kaymasını önleyerek giyim sürecini sizler için kolaylaştırmaktadır. Sandaletin yanı sıra, önü kapalı spor umre ayakkabıları da sevilerek kullanılmaktadır. Bu tasarım, ön ve arkadan kapalı olduğundan ayağın her yönden desteklenmesini sağlamaktadır. Yumuşak bir materyalden üretilmiş olan ayakkabı modellerini giymek oldukça kolaydır. Bir çorap giyer gibi kolaylıkla ayağınıza geçirebileceğiniz bu tasarımlarda, tüm ayakkabılarımızda olduğu gibi, farklı beden seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ayak ölçülerinize tam olarak uyum sağlayan bedeni seçerek ayakkabıları rahatlıkla giyebilirsiniz.

Ayak sağlığınızı desteklemek amacıyla ürün tasarımlarımıza eklenen birçok farklı detay bulunmaktadır. Bunlardan birisi iç ve dış taban tasarımlarıdır. Dış taban, umre ayakkabısı modellerimizin yerle temas eden kısmıdır ve ayağınızın darbelerden korunmasına yardımcı olmaktadır. Yerden gelen herhangi bir etki, baskı ve rahatsızlığı engelleyen bu kısım, ayağınızı korumaktadır. İç taban, ayağınızla direkt temas halinde olan kısımdır. Bu kısımda tercih edilen özel malzeme yapısı, ayağınızın doğal kıvrımlarıyla uyum göstererek onu destekler. Bu özelliği, yürüyüş süreci boyunca iç tabandan kaynaklı olarak yaşanabilecek herhangi bir duruş bozukluğunu engelleyerek size yardımcı olmaktadır. Sağlıklı bir umre süreci elde etmenizi destekler niteliktedir.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.