x
Sort
Görünüm :

Tecvidli Kur’an-ı Kerimler

Kutsal kitabınızın sürekli kullanımınız için yanınızda olmasını istiyorsanız bu sayfada bulabileceğiniz tecvidli Kuran-ı Kerimler, sizin için ideal bir tercih olacaktır. Müslümanlığın öğretilerini içeren bu kitaplar, Kur’an okuma şeklini doğru şekilde öğrenmenize yardımı olurlar. Tecvid usulleri kendi içerisinde bir sanat ve ilimdir. Harflerin çıkışı, kelimelerin telaffuzu ve vurguları, bu sanata yön veren detaylardan bazılarıdır.  Okumayı yeni öğreniyor da olsanız sürekli olarak tekrar edebilmek için alacak da olsanız ihtiyaçlarınıza uygun bir seçeneğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Sayfamızda yer alan alternatifler arasından yapacağınız bir seçim ile tecvid kurallarına uygun bir okuma yapmaya başlayabilirsiniz. Evinizin farklı odalarına koymak için farklı seçenekler alabilirsiniz. Böylelikle gittiğiniz her yerde tecvid okumanıza çalışmaya başlayabilirsiniz. Okuma hızınızı ve şeklinizi giderek daha iyi hale getirebilirsiniz.  

Tecvidli Kur’an-ı Kerim Öğrenme

Sadece Kur’an- ı Kerim okunurken başvurulan bir kurallar bütünü olan tecvid, çok farklı başlıklar ve alt maddeler ile incelenmektedir. Bu ilimde ustalaşmak uzun yıllar ve çabalar sonucu gerçekleştirilir. Tecvid ilmi, aslına uygun okuyuş olarak da bilinmektedir. Sayfamızda yer alan ürün seçenekleri ile bu ilme doğru ilk adımınızı atabilirsiniz.

Sayfaları bir arada tutan cilt kısmı, yüksek kalitedeki malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Böylelikle uzun süreli bir kullanım ve kitabın açılıp kapatılması sonucunda herhangi bir yıpranma sorunuyla karşılaşılmaz. Dayanıklı cilt sayesinde sayfalar bitişik ve düzgün sırasında kalır. Dışında yer alan ön ve arka kapağı, sayfaların dış etkenlerden zarar görmesini engellemektedir. Kitabın bütünlüğünü koruyan bu gibi detaylar, pratik bir kullanım ve taşıma süreci sunarlar.

Sizlerle buluşturduğumuz tecvidli Kuran-ı Kerimler, estetik detayları sizin için büyük bir özenle hazırlanmıştır. Dış cilt renk seçiminden kalınlığına kadar tüm ayrıntıları kullanıcı memnuniyeti hedeflenerek oluşturulmuştur. Ürünlerin kendi sayfalarına giderek her bir tasarım alternatifinin sunduğu özellikler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfadaki tüm ürünleri listeleyerek fiyat aralıklarını görebilir, sepetinize eklemek istediğiniz seçeneği bulabilirsiniz.

Tecvidli Kuran Orta Boy

Boyut olarak sizlerin kullanımı için özel olarak tasarlanan tecvidli Kuran-ı Kerimler arasından aradığınız seçeneğe ulaşmak oldukça kolaydır. Sürekli olarak bir yerden başka bir yere taşımayı düşünüyorsanız daha küçük boyutlarda tasarlanmış olan alternatiflere göz atabilirsiniz. Sabit bir yerde bırakacaksanız istediğiniz tüm boyutlara göz atabilirsiniz.

Fiyat aralıkları açısından, tasarım özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösteren tecvidli Kuran-ı Kerimler bulunmaktadır. Farklılık gösteren tasarım ayrıntıları arasında boyutları ve dış cilt kaplamaları yer almaktadır. Kaplamanın birçok renk ve dokuda olduğu seçenekler bu sayfada mevcuttur. Her bir ayrıntısıyla yüksek kalite standartlarını yansıtan dış kaplamalara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tüm alternatifleri sıralayarak seçeneklerinizi görebilir, aralarından kolaylıkla seçiminizi yapabilirsiniz. Kuran-ı Kerimleri kendiniz için alabildiğiniz gibi çevrenizdeki insanlar için bir hediye olarak da tercih edebilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş kolaylığıyla tüm işlemlerinizi hızla tamamlayabilir, istediğiniz sayıda seçeneği sepetinize ekleyebilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.