x
Sort
Görünüm :

Başörtüsü

Müslüman toplum yapısında yüzyıllardır sarsılmaz bir yere sahip olan kavramlardan birisi başörtüsüdür. Başörtüsü, kadınların saçları ve beş çevresi görünmeyecek şekilde takılan ek giyim parçalarıdır. Sayfamızda sizlerle buluşturduğumuz ürün yelpazesi içerisinde farklı renk seçenekleri şeklinde sunulan ürünler yer almaktadır. İnternet üzerinden alışveriş konforuyla sunulan bu ürünler, evinizden ayrılmadan ihtiyaç duyduğunuz sayıda başörtüsüne ulaşmanızı sağlar. İhvan olarak sizler için özenle hazırladığımız bu ürünler, takım halinde gelmektedir. Böylelikle giyim süreci için ihtiyaç duyduğunuz her parça, paket içerisinde yer almaktadır. Alışveriş sürecini kolaylaştıran bu gibi ayrıntılar, müşteri memnuniyet bir numaralı önceliğimiz haline getirilerek belirlenmiştir.

Başörtüsü Şal Modelleri

Markamızın sizlerle buluşturduğu ürün seçenekleri arasından kendinize uygun olanı alarak İslam aile ve toplum yapısına uygun bir duruş sergileyebilirsiniz. Giyim süreci boyunca konforlu olmanız için özel olarak tasarlanan ürünlerimiz herhangi bir rahatsızlık oluşturmamaktadır. Başörtüsü seçeneklerimizin üretim sürecinde tercih edilen malzemelerin kalitesi, giyim süreci rahatlığını sağlayan ana faktör değerindedir. Yumuşacık bir kumaş dokusu elde edilmesi için bu ürünler için özel olarak hazırlanmış malzemeler kullanılmıştır. Saçlarınızı saracak olan bu kumaş dokusu, yıpranma gibi sorunların önüne geçmektedir. Kumaşların renklendirilmesi sürecinde kullanılan boyalar, üretimin her aşamasında çeşitli testlerden geçirilmiştir. Böylelikle insan sağlığına zararlı herhangi bir madde kullanılmamıştır.

Sizler için özenle hazırladığımız renk seçenekleri, giyim sürecini kolay hale getirmektedir. Bu sayfada yer alan renk alternatifleri, siyah, beyaz ve kremdir. Temel renk seçenekleri sayesinde, istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Gardıroplarınıza sayfamızda yer alan tüm renkleri ekleyebilir, alışveriş sürecinize hemen başlayabilirsiniz. Yeterli sayıda ürün alarak sürekli olarak kullanıma uygun temiz bir başörtüsüne sahip olmayı başarabilirsiniz.

Namaz Başörtüsü

Namaz sırasında tercih edilen başörtüsünün özel bir değeri vardır. Sayfamızda yer alan, sade ve zarif tasarımlara sahip olan bu ürünler, namaz sırasında kullanım için de uygun özellik göstermektedir. Hem gündelik kullanıma hem de namaz sırasında giyime uygun bu ürünleri elde ederek hayatınızın her bir köşesine taşıyabileceğiniz başörtüsü edinebilirsiniz. Tesettür giyimin ayrılmaz bir parçası olan bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Hazır tasarımlara sahip olan ürünlerimiz, kolay ve oldukça pratik bir giyim süreci sunmaktadır. Hızla giyebileceğiniz bu örtüler sayesinde vakitten kazanabilirsiniz. Sonuçta elde ettiğiniz görünümün de daha temiz ve düzenli olmasını sağlayabilirsiniz. Bonesiyle birlikte gelen paketler, tek alışveriş süreciyle tüm giyim ihtiyaçlarınızın karşılanmasını garantiler özelliktedir. İğneleme gerektirmeyen özel tasarımları bulunmaktadır. 

Toplu alım olanakları sayesinde istediğiniz sayıda ürünü, tek bir alışveriş süreci sonunda sahip olabilirsiniz. Farklı bağlama ve giyme şekilleri olan baş örtülerini hayatınıza katabilirsiniz. Markamızın yüksek kalitesini giyim sürecinizin her bir dakikasında hissedebilirsiniz. Bu kaliteyi giyim süreci boyunca hissetmekle kalmayıp dışarıdan da görebilirsiniz. Kumaşın kalitesi ve renklerin canlılığı, tek bakışta kendini belli etmektedir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.