Çorap mestlerin hayatımıza girmesiyle birlikte abdest alma işlemini daha pratik bir şekilde halledebilme imkanı doğmuştur. Müslümanlar için önemli olan namaz ibadeti için bildiğiniz üzere abdest almak şarttır. Bilhassa kış mevsiminde soğuk su ile abdest alabilmek pek kolay değildir. Bu nedenle ayakları yıkamak gibi abdestin farzları da müminleri belirli noktalarda zorlamaktadır. Yaşadığınız tüm dertleri giderecek çorap mest ile artık ayaklarınızı yıkamanız gerekmeyecek. Diyanet tarafından onaylanan ve caiz olarak kabul gören çorap mest, abdestten sonra ayağa giyildiği takdirde ayak yıkama işlemini tekrar etmenize gerek yoktur. Yalnızca mest üzerinden mesh ederek ayaklarınızı yıkamış gibi olursunuz.

Çorap mest yapısı gereği elastik olduğu için ayağı bütün şekilde sarmalamakta ve ayakkabıyla giyilmeye uygun bir vaziyette bulunmaktadır. Böylelikle ister dışarıda isterseniz de evde kolaylıkla ayağınıza giyebilirsiniz. Ayrıca tasarımındaki teknikten ötürü asla su geçirmemekte ancak terlemeye de izin vermemektedir. Özel hava kanalları bulunan çorap mest, havayı geçirmesine rağmen suyu asla teninize geçirmemektedir. Böylelikle abdestinizde de bir sorun yaşamamış olacaksınız. Çorap mest fiyatları nasıl diye merak edenler için ihvan.com.tr sitesine göz atmalarını tavsiye ediyoruz. İhvan sitesi, oldukça kaliteli malzemeden imal edilmiş çorap mest ürünleri ile sizleri karşılamaktadır. Bilhassa en çok satılan Eshel çorap mest ürününe bir göz gezdirmeniz faydalı olacaktır. Daha farklı ürünleri görmek ve çorap mest satın al işlemi yapmak için İhvan adresini ziyaret edebilirsiniz. Kısacası çorap mestler artık daha sağlam daha uygun fiyatlı olarak ihvan.com.tr adresinde.


Bu ürünü ihvan.com.tr en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 69 - 0545 223 76 69 - 0850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.