x
Sırala
Görünüm :

İbadet etmek herkesin dini vecibelerini yerine getirmesinin yanı sıra maneviyatını yükselten en büyük araçlardır. Allah için yapılan ibadetler ve vecibeler ile Müslümanlık daha fazla hayatın içerisinde özümsenir. İbadetlerin her biri kutsaldır. Hac ve umre ibadetleri süreçleri zorlu olduğundan daha fazla hazırlanılması gerekir. Hacca veya umreye gidecekler mutlulukla ve neşe içerisinde uğurlanarak yolcu edilir. Hac veya umreden dönenlerde kendilerini bekleyen sevdikleri için umre ve hac hediyeleri verirler. Bu hediyeler ile amaç bu özel yolculuğun sağladığı maneviyatın paylaşılmasıdır. Bu hediyeler kullanıldıkça bu ibadet her zaman akılda kalır. Umre hediyeleri seçerken, sizin gelişinizi bekleyen tüm sevdiklerinizi düşünerek seçmek gerekir. Günümüzde çok fazla umre hediyesi seçenekleri ile sevilenleri mutlu etmek daha kolaydır. İhvan olarak sayfalarımızda birbirinden özel, kaliteli umre dönüşü sevdiklerinize vereceğiniz hediyeler arasında seçim yapabilirsiniz. En uygun fiyatlarla alacağınız birçok umre ve hac malzemeleri ile onları sevindirebilirsiniz.

Birbirinden Şık ve Kaliteli Umre Hediyeleri Çeşitleri

Umre hediyeleri kategorisinde çok fazla çeşit bulunur. Bu geniş seçenek alternatifi herkesi mutlu edecek, onların kullanabileceği ve kullandıkça sizi hatırlayacağı eşyaları bulmayı da kolaylaştırır. Bu ürünleri tek tek alabildiğiniz gibi farklı paketler halinde de alabilirsiniz. Mesela, toptan tespih alarak büyük küçük sizi ziyarete gelen herkese tespih hediyesi verebilirsiniz. Umre sonrasında vereceğiniz hediyeler içerisinde yüzüklerden zemzem sularına, seccadelerden namaz başlıklarına, sürmelerden hurma çeşitlerine kadar birçok seçeneği bulmak mümkündür. İsterseniz de hediyelik setler şeklinde satın alabilirsiniz. İhvan olarak bu değerli ibadet sonrasında verebileceğiniz kaliteli ve kalıcı hediye alternatifleri ile yanınızda yer alıyoruz. İsterseniz tek tek seçebilir ya da set halinde hediye verebilirsiniz. Yasin kitabı, tespih, seccadelerin bir araya geldiği setlere sevdiklerinizin ismini yazdırarak daha da özel hale de getirebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile erkek veya kadın fark etmeksizin en özel hediye setleri ile kendi maneviyatınızı da onlarla paylaşabilirsiniz.

Umre Hediye Setlerinden En Uygun Fiyat Avantajı

İhvan olarak dini malzeme ve hediyeler çok geniş kategorilerde sunduğumuz ürünleri her zaman uygun fiyat avantajları ile sizlerle buluşturuyoruz. Umre hediyeleri kategorimizde de hediye setlerinden tek tek alabileceğiniz hediyelere kadar farklı birçok seçenek bulunur. İsterseniz kişiye özel isim plakalı olarak bu hediyeleri de kişiselleştirebilirsiniz. Hediye setlerinde tek kişilik alternatiflerin yanı sıra 25 veya 50 kişilik set alternatifleri de işlerinizi daha kolaylaştıracaktır. İçerisinde en kaliteli ürünlerin yer aldığı bu setlerde büyük veya küçük herkese özel bir hediye verme imkanı da bulunur. Toplu haldeki bu setlerin içerisinde yer alan ürünlerin detaylarını sayfalarımızda inceleyebilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarla ve kolay ödeme seçenekleri ile sunduğumuz bu ürünlerin kalitesi ve şıklığı herkes tarafından beğenilir. Sevdiklerinizi mutlu ederken bütçenizi de sarsmayacak hediye seçenekleri için ürün detaylarını inceleyebilirsiniz. Gerekirse de ürünler arasında karşılaştırma yaparak seçimlerinizde daha kolay şekilde karar verebilirsiniz.

Güvenli ve Hızlı Kargo ile Türkiye’nin Her Yerinden Alışveriş İmkanı

Online alışverişi kolay ve hızlı yapma imkanı veren web sitemizde, çok geniş ürün seçeneklerini çok geniş ürün alternatifleri ile bulabilirsiniz. Bu da herkesin ihtiyacını tam olarak karşılamasına yardımcı olur. Bütçe dostu fiyatlarımız yanı sıra sürekli yaptığımız indirimlerimiz ve kampanyalarımız ile kaliteli ürünlere herkesin ulaşmasını sağlıyoruz. Umre hediyeleri kategorisinde ister tek tek ürünleri alabilir, isterseniz de 25 veya 50 kişilik özel seteri tercih edebilirsiniz ya da sevdiklerinizin ismine göre kişiselleştirmiş hediyeleri tercih edebilirsiniz. Bu önemli ibadet sonrasında sevdiklerinizle anılarınızı bu hediyeler ile yeniden yaşarsınız. Onların bu güzel ve değerli hediyeleri kullandıkça sizi hatırlamasını sağlarsınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.