Ülkemizde dini anlamda çok güzel gelenekler bulunmaktadır. Bu geleneklerden birisi de düzenlenen mevlüt törenleridir. Mevlütler sayesinde müminler birbirlerine daha da yakınlaşmakta, dua ve hayırlarını dostlarıyla paylaşmaktadırlar. Mevlütlerde Müslümanlar en fazla Yasin kitabı okumaktadırlar. Yasin suresi hem manası gereği hem de faydaları nedeniyle çok fazla tercih edilmektedir. Kuran-ı Kerim’in en seçkin surelerinden olan Yasin suresi, özel olarak kitaplaştırılmış ve pratik hale getirilmiştir.

Yasin kitabı satın al mak isteyenler hem kaliteli hem de ucuz ürünleri tercih etmeye çalışmaktadırlar. Bu durumun bilincinde olan ihvan.com.tr, Yasin kitabı nereden alınır diyenlere gereken cevabı vermektedir. En değerli kağıttan son teknoloji baskıyla üretilen Yasin kitapları, yalnızca ihvan.com.tr adresinde satılmaktadır. İstediğiniz renk ve boya sahip bu ürünleri kolay bir şekilde satın alabileceğinizi belirmeliyiz. İhvan, Yasin kitabı fiyatları bakımından çok uygun olduğu için kesenize zarar vermeyecektir. Aynı zamanda mevlüt hediyelikleri olarak toptan Yasin kitabı almak istiyorsanız yine İhvan sitesini tercih edebilirsiniz. Son olarak kitap üzerine istenirse isim baskısı yapıldığını da belirmeliyiz.

Bu ürünü İhvan Online Alışveriş Mağazaları en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri ile sizlere sunuyor. Ayrıca toptan alımlarınız için en uygun fiyatlı ürünleride sitemizden güvenle temin edebilirsiniz.

Not: Ürün ile ilgili sormak istediğiniz sorular için canlı destek ve ya 0224 223 76 69 - 0545 223 76 69 - 0850 466 11 66 nolu telefonlardan ve ya bilgi@ihvan.com.tr e-posta adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.