Online Sipariş: 0224 223 76 69 / Whatsapp: 0545 223 76 69İLETİŞİM
0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Ferace

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

   

66 Kayıt

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

   

66 Kayıt

FERACE MODELLERİ

Yeni sezon birbirinden şık ferace modelleri her bitçeye uygun fiyatlarla ve zengin seçenekleriyle İHVAN Tesettür giyim kategorisinde sizleri bekliyor.

Yüzlerce yıllık geçmişe sahip olan feraceler son yıllarda tesettür giyim tercih eden kadınların yoğun ilgi gösterdiği kıyafetlerdir. Bunda kullanım kolaylığı ve modern tasarımları büyük bir paya sahip. Bilhassa sezona uygun kumaş seçimiyle oldukça rahat bir kullanımı olan bu ürünlere tesettür giyim sektöründe ilgi her geçen gün artmaktadır.

Ferace modelleri görünüm olarak bir pardesüye benzemelerine rağmen, kullanımları çok daha pratiktir. Bu nedenle günlük hayat için adeta vazgeçilmez bir giysidir. Boyun bölgesinden ayak bileklerine kadar olan kısmı tamamen kapatır. Günümüz tesettür modası, bu geleneksel giysiyi yeniden tasarlamış ve çok daha şık bir hale getirmiştir. Ancak kullanım kolaylığı ve pratikliği, değişmeden durmaktadır. Feraceler, halen günlük hayat için en ideal tesettür giysileri arasındadır ve bu özelliğini uzun süre boyunca koruyacağı da kesindir.

Ferace fiyatları bakımından ucuz ferace ürünlerimizde mevcuttur. Kırmızı, siyah, sarı ve bordo renklerinin uyumlu şekilde kullanılmasından oluşan koleksiyonumuz, her ihtiyaca ve zevke hitap edebilecek genişliktedir. Medine ipeği modellerimizde yine bu kategoride mevcuttur. Ferace modelleri ve fiyatlarını İHVAN Tesettür Giyim kategorimizde inceleyebilir beğendiğiniz ürünleri ister kredi kartına taksitle ister kapıda ödeme kolaylığıyla hemen satın alabilirsiniz.