Product was successfully added to your shopping cart.

Adasea

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 145

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 145

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Yüzmek her insan için oldukça eğlenceli ve sağlıklı bir aktivitedir. Bu aktiviteyi güzel bir şekilde gerçekleştirmek adına mayo tarzında yüzücü kıyafetleri satılmaktadır. Bunun sebebi, mayoların su tutmuyor ve yüzerken hareket kabiliyetini kısıtlamıyor olmasıdır. Bildiğiniz üzere dinimizde tesettür kurallarına uymak çok önemlidir. Her nerede olursa olsun bu kurallara riayet etmek de tüm müminlerin görevidir. Bilhassa hanımefendiler, Allah’ın emrettiği biçimde giyinmeli yüzerken bile tesettürlerine önem vermelidirler. İşte bu durumu karşılayacak yepyeni ve kaliteli bir ürün ortaya çıkmıştır. Adasea tarafından üretilen tesettür mayo hanımların suda hem rahat hareket etmelerini sağlamakta, hem de kapatılması gereken uzuvlarını kolayca örtmektedir. 

Adasea Tesettür Mayo Ürünleri

Adasea markalı mayolar oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Uzun süre güvenle kullanılacak tesettür mayolar vücudun su ile temasını kesmekte ve yüzme keyfini tüm hanımefendilere yaşatmaktadır. Adasea tarafından özenle üretilmiş bu ürünler, farklı farklı modellere sahiptir. Yani dini görüşünüz ve fiziki yapınıza göre istediğiniz ürünü seçebilir, dilediğiniz gibi yüzebilirsiniz.

Sitemizde satılan tesettür mayoların hepsi güvencemiz altındadır. Aynı zamanda ürün yelpazemiz geniş olduğu için istediğiniz renk ve bedende haşema ve tam kapalı mayo bulabilirsiniz. Tesettür mayo büyük beden giyen hanımefendiler için ekstra ürünlerimizin olduğunu da ifade etmeliyiz. Kısacası sitemizden temin edeceğiniz ürünler ile deniz ve havuz keyfinizden asla vazgeçmeyecek, aklınızda tesettür bulunmadan rahatça yüzebileceksiniz. Hemen sipariş verdiğiniz takdirde en kısa zamanda ürünün kapınızda olacağını belirtmeliyiz.

Adasea Tesettür Mayo Özellikleri

Adasea güvencesiyle üretilen tesettür mayolar, birçok özelliğe sahiptir. Bu özelliklere baktığımızda;

Su tutmayan özel bir kumaşa sahiptir.

Ürünlerin üretiminde sağlığa zararlı kumaş ve boyalar kullanılmamaktadır.

Elastik yapısı sayesinde yüzme kabiliyetini kısıtlamamaktadır.

Özel bir yüzeyle kaplı olduğu için yüzmenizi kolaylaştırmaktadır.

Darbelere ve yırtılmalara karşı birinci sınıf işçilikle üretilmiştir.

Ayrıca ürünlerin hepsi kolay temizlenebildiği için elle yıkamaya oldukça uygundur. Yani ılık su ve beyaz sabun ile leke tutmayan bir yapıya sahiptir. Tüm bu sebeplerden ötürü ürünlerimizi tercih etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Adasea Tesettür Mayo Satın Al

Yüzme keyfinizi bir adım öteye taşımak ve dini düşüncelerinizden taviz vermemek istiyorsanız, haşema tesettür mayo ürünleri tam size göre. Tesettür mayo satın al işleminizi gerçekleştirebileceğiniz sitemiz, sizlere güvenilir ve hızlı alışverişin kapılarını aralamaktadır. Hemen ihvan.com.tr üzerinden istediğiniz ürünü seçebilir ve farklı ödeme yöntemleriyle sipariş verebilirsiniz. Tam 6 ay taksit fırsatı bulunan ürünleri aynı zamanda kapıda da ödeme imkanına sahipsiniz. Ürünler