0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

 
0ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Hac & Umre Malzemeleri

Erkek Hac ve Umre KıyafetleriİhramErkek ŞalvarBayan Hac ve Umre KıyafetleriHac ve Umre İhtiyaçlarıAyakkabı - Sandalet - PatikHac Umre Hediyelik SetleriSeccadeGül Kokulu TesbihTakkeSürmeEsans ve Koku ÇeşitleriKınaMisvakMest ÇorapŞal - Örtü - Yemeni - YazmaToptan TesbihKoleksiyonluk Taş Tesbih & BileklikNamaz Kıldıran SeccadeOyuncak - Çocuklara HediyelikYüzük - Kolye - BileklikZemzem Takımı Tas ÇeşitleriHurmaZemzem SuyuDiriliş Ertuğrul Şapkası - BörkZikirmatik


Hac ibadeti, müminleri içsel bir yolculuğa çıkaran özel bir ibadettir. Bu kutsal yolculuk, müminlerin Allah-u Teala’ya yakınlaşmalarına vesile olmaktadır. Dünyanın birçok yerinden gelen Müslüman ile birlik ve beraberlik içerisinde ruhlarını arındırarak tövbe isteyen müminler, İslamiyet’in tüm maneviyatını içlerinde hissetmektedirler.

Müslüman hanımefendi ve beyefendiler, bu ibadet yolculuğuna çıkarken bazı eşyalar ve malzemeler almak gereksinimindedirler. Hac veya umre yolculuğunda ibadetler sırasında müminlerin yanında olması gereken bazı eşyalar vardır. İhvan, Hac umre malzemeleri satışı yapan ve en uygun fiyatlarla müminleri memnun eden bir sitedir.

Hac Umre Malzemeleri Özellikleri

Hac umre malzemeleri almadan önce bir takım araştırma yapmakta fayda vardır. Çünkü alınacak ürünlerin kaliteli olması, Müslüman hanımefendi ve beyefendilerin ibadet sırasında ve sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşmamasına yardımcı olacaktır.

Hacı adayları yahut umreye gidecek olan müminlerin yanlarına almaları gereken bazı malzemeler bulunmaktadır.  hac ve umre kıyafeti olan ihram, seccade, tesbih, takke, ayakkabı, şal, yazma, kına, sürme, sandalet, mest çorap, gibi malzemeler kutsal topraklarda yaşantınızı kolaylaştırmaya vesile olmaktadır.   

İhvan, hac umre malzemeleri konusunda da çok geniş bir envantere sahiptir. Sitemizden alacağınız hac umre kıyafetleri birinci sınıf kumaştan imal edilmiştir. Bu sayede ibadetinizi Allah’ın vazifelerine uygun olarak yapmış olacaksınız.

Umre veya hacda ihtiyacınız olacak ürünlerin dışında hediyelik eşya seti, zemzem, oyuncak hediyelik, yüzük, kolye, bileklik ve hurma alımınızı İhvan sitesi üzerinden yapabilir, gönül dostlarınızı sevindirebilirsiniz. Müslüman kardeşlerinizle bu ürünleri gönül rahatlığıyla paylaşıp, hediye edebilirsiniz.

Hac Umre Malzemeleri Fiyatları

Sitemiz hac umre malzemeleri fiyatları konusunda da her zaman müşterileri düşünerek hareket etmektedir. Hacı adayları Müslüman hanımefendi ve beyefendilerin hac ve umre malzemeleri karşılama konusunda sitemizi tercih edebileceğini söyleyebiliriz.  

Ürünlerimiz sizlerin gereksinimlerini bire bir karşılamaktadır ve ibadetlerinizi gerçekleştirme konusunda sizlere kolaylık sağlamaktadır. En uygun fiyatlarla hac ve umre malzemelerine sahip olabilirsiniz.  Aynı zamanda ihvan.com.tr, yaptığı indirimlerle de müşterilerine kolaylıklar sağlamaktadır. Siz de istediğiniz ve sipariş etmek istediğiniz hac umre malzemelerini hızlıca seçerek kapınıza kadar getirilmesini sağlayabilirsiniz.

Hac Umre Malzemelerini Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Hac umre malzemeleri alırken ilk öncellikle dini kurallara uygun olup olmadığına bakmakta fayda vardır. Çünkü hac ibadetimiz dinimiz için çok büyük bir öneme sahip olup, Allah-u Teala’nın bize vazife ettiği şekilde davranmak ve ürünleri ona göre temin etmek şarttır. İhvan, tüm bu hassasiyeti sağlayarak müşterilerine kolaylık tanınmaktadır.

Özellikle Müslüman hanımefendi ve beyefendiler hac umre kıyafetlerini bedenlerini sıkmayan ve rahatsız etmeyen ürünleri tercih etmeleri daha kullanışlı olacaktır. Özellikle hanımefendiler bedeninin her yerini örtecek ve yapışmayacak şekilde kıyafetler tercih etmelilerdir.

Hediyelik eşya, tesbih, seccade, çorap alınırken de kalitesine bakmakta büyük fayda vardır. Bu malzemelerden herhangi birisini kalitesiz şekilde aldığınızda kopma, yırtılma gibi olaylarla karşılaşabilirsiniz. İhvan, sizlere en iyi kalitede ürünleri en ucuz ve makul fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Hac ve umre malzemeleri kategorisinden istediğiniz ürünü seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Hac Umre Malzemeleri Satın Al

İhvan, hac umre kıyafeti konusunda temin edebileceğiniz en uygun ve güvenilir sitelerden birisidir.  En kaliteli ürünleri bulabileceğiniz sitemizde, makul fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

Hac umre malzemeleri satın alma işlemini yapacak müşterilerimize de farklı ödeme seçenekleri sunmaktadır. Kapıda ödeme, kredi kartı yahut havale gibi farklı seçeneklerle siparişlerinizi sonlandırabilirsiniz. Kredi kartına 6 taksit imkanını da sunan ihvan,  ürünlerinizi 2-3 gün içerisinde sizlere teslim edecektir. Hiçbir zahmete katlanmadan en iyi ürünleri kapınızdan teslim alabilirsiniz.