Product was successfully added to your shopping cart.

Haşema

Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 407

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Büyükten Küçüğe Sıralamayı Ayarla

Ürünler 1 - 20 / Toplam 407

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Haşema Modelleri

Haşema deniz içerisinde ve kıyısında giyilen, tesettür mayo çeşitlerine verilen genel isimdir. Bu özel mayolar, tesettür kurallarını ihlal etmeden rahatça yüzme ve hatta güneşlenme imkanı sağlarlar. Kumaş olarak aynı normal mayolar gibi esnek ve kolay kurur nitelikte üretilirler. Haşema modelleri sayesinde, içiniz rahat bir şekilde tatilinizi gerçekleştirmeniz mümkün olur. Erkek haşema modelleri de mevcut olmasına rağmen, bayan haşema modelleri hem sayı hem de renk bakımından çok daha çeşitli ve zengindir.Ayrıca Çocuk haşema modelleri, de sitemizde bulunmaktadır. İhvan üzerinde, her ikisini de bulabilmek mümkündür. Tam kapalı haşema modelleri, ayak, el ve yüz bölgeleri hariç olmak üzere vücudun tamamını kapatır. Baş ve boyun bölgesi, kullanım kolaylığı bakımından bone şeklinde üretilmiştir. Bu sayede, yüzerken dahi başınızdan çıkması engellenir. Bazı modeller, sahil kısmında kullanmak üzere ayrı bir (pardösü benzeri) örtüyle gelirler. Yarı kapalı haşema modelleri ise, diz kapağına kadar olan kısmı kapatır ve yüz ile boyun bölgesini açıkta bırakır. Bunlar, daha çok buluğ çağına ermemiş kız çocukları için uygundur. İhvan tarafından satışa sunulan tüm

Haşema modelleri Satın Al

Üstün kalite standartları ile üretilmiş olup, günlük ve düzenli kullanıma uygundur.

Tesettür Mayo

Haşema aslında Tesettür Mayo'ya ürün grubuna bir noktada adını vermiş bir markadır. Bayanlar arasında bu ürüne Tesettür Mayo, Yarı Tesettür Mayo ve Tam Kapalı Tesettür Mayo'da denmektedir. Temelde tesettür mayo olan bu ürünler bayanların isteklerine zaman içinde kullanım alanlarına göre şekil değiştirmiş geliştirilmiştir. Tesettür mayo modelleri artık neredeyse sınırsız renk seçeneklerine sahip ve onlarca markanın sektörde yer ettiği başlı başına bir sektör olmuştur.

Tesettür Mayo Modelleri

Genel olarak özetlemek gerekirse, Tam Kapalı, Yarı Kapalı Tesettür Mayolar olarak özetlenebilir.

Tesettür Haşema

Haşema kelimesi Tesettür Mayo ürünlerine adını vermiş bir markadır. Tesettür Haşema kelimesi genel olarak bu ürün grubunu temsil eder.