x

Yeni Nesil Lüks Misvak Diş Fırçası

İhvan
Ürün Kodu : 4897654301068
3 adet misvak başlık ve ağaç gövde, Saklama kutusu (bekletme bölmeli) ve 3 adet yedek başlık
109,00 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Yedekli Lüks Misvak Diş Fırçası 

  3 adet misvak başlık ve ağaç gövde

  Saklama kutusu (bekletme bölmeli)


  Ömür Boyu Özel, uzun süreli kullanım için tasarlandı. Yedek başlıkları ve bekletme bölmesi ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

  Bu ürünümüzde değişebilir misvak başlıklar bulunmaktadır. Zamanla eriyen misvak başlıkları döndürerek çıkartıp yenisi ile değiştirebilirsiniz.

  "%"100 doğal misvak başlıklı ağız bakım cihazı ile ağız sağlınızı doğal bir şekilde koruyun!

  Binlerce yıldır insanların ağız ve diş sağlığını korumak için kullandığı misvak, ile diş fırçası formuna dönüştü. Özellikle diş etleri ve diş minesi sağlığı açısından faydaları saymakla bitmeyen bu yeni ürün, son derece kullanışlı bir şekilde tasarlandı.

  Misvak ağacından yapılma bu doğal diş fırçası, sentetik diş fırçalarından bizleri kurtaracak niteliklere sahip. Her yönüyle organik bir yaşamı özleyen insanoğlu açısından büyük bir ar-ge olan bu ürün, sıradan diş fırçaları ile karıştırılmamalı. Çünkü sıradan diş fırçaları polyester karışımdan oluşur ve içerisinde bulunan kimyasallar, dişlerimizi fırçalarken vücudumuza giriş yapar. Üstelik bir süre kullanılıp hijyen açısından atılması gereken diş fırçaları yerine değişebilir başlık çözümünü deneyebilirsiniz. , üç adet değiştirilebilir fırçası ile eskiyen başlıkların değişimine imkan tanıyor. 

  Misvak Diş Fırçası Çok Kısa Zamanda Büyük İlgi Gördü


  Son derece estetik bir görünümün yakalandığı - misvak diş fırçasının 1 adet ana gövdesi ve 3 adet değiştirilebilir fırçası buluyor. Nezih ve kibar bir kutuda satışa arz edilen ürün oldukça kısa zamanda büyük ilgi gördü. İlk etapta bir saat kadar suda bekletilen yeni nesil diş fırçası Toothwak’ı gelin daha yakından tanıyalım; klasik diş fırçalarında yekpare olan fırça kısmı bu Tootwak diş fırçasında, misvak ağacından yapılmış 3 farklı fırça halinde dizayn edildi. Dolayısıyla dilerseniz üçünü birden veya en aşınmış olanı tek parça halinde değiştirme imkânına sahipsiniz. Bölünmüş diş fırçasının uçları elbette misvak ağacının özenle işlenmesi sonucu ortaya çıkarılmış parçalar ve her biri dişleriniz için mükemmel temizlik sağlıyor.

  Misvak diş fırçasının en önemli avantajlarından bir tanesi de poliüretan kökenli olmadığından çok daha uzun süre dayanması. Plastik aksama sahip diğer tüm diş fırçaları 3 ay gibi kısa sürede bozularak tamamı atılmak zorunda kalıyor. Oysa Tootwak diş fırçasında böyle bir durum söz konusu değildir. Çünkü yıllarca kullanılacak şekilde tasarlandı ve sadece başlıkların değiştirilmesi ile çok uzun zaman şahsınıza özel bir diş fırçası haline geliyor. İşin en güzel tarafı değiştirilmesi gereken fırça uçlarına kolayca ulaşabiliyorsunuz. Bu arada kısa bir hatırlatma yapalım misvak diş fırçası diğer diş fırçalarının yanına konulmuyor. Kendi orijinal kutusu içerisinde ve kapağı tam olarak kapatılmadan korunuyor.

  Peygamber efendimiz (sav) buyurmuşlardır ki: Cebrail (A.S.) her defasında bana misvak tavsiye ederdi, Hatta bana ve ümmetime farz olmasından korkuyorum.

  Misvakın Faydaları:

  1- Peygamber efendimizin hiç terk etmediği sünnetidir.
  2- Cenabı hakkın rızasını kazandırır,
  3- Ağız kokusunu güzelleştirir.
  4- Gözleri cilalandırır,
  5- Göz ağrılarını teskin eder,
  6- Misvak kullanan kimsenin lisanında düzgün ve ahenkli bir konuşma gelişir.
  8- Ses tonunu güzelleştirir,
  9- Diş çürümelerini önler,
  10- Diş etlerinin çekilmelerini önler,
  11- Damaklara kuvvet verir,
  12- Balgamı tahlil eder,
  13- Zekayı arttırır,
  14- İhtiyarlığı geciktirir,
  15- Ölümde maada her derde şifadır,
  16- Basur hastalığını teskin eder,
  17- Şeytanı darıltır,
  18- Melekleri memnun eder,
  19- Can çekişmeyi kolaylaştırır,
  20- Kelime-i şahadeti hatırlatır,
  21- İman ile gitmeye sebep olur,
  22- Yüzü güzelleştirir,
  23- Kalbi, mideyi ve göz sinirlerini kuvvetlendirir,
  24- Hazmı kolaylaştırır,
  25- Zihni açar, ezberlemeyi kolaylaştırır,
  26- Misvak ile kılınan namaz, misvaksız kılınan yetmiş rekat namazdan daha hayırlıdır,
  27- İmam-ı Evzai hz. Misvak kullanmak abdestin yarısıdır, buyurmuşlardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.